Arancio

  Itálie, Sicílie, Zafferana Etnea

Arancio

    Itálie, Sicílie, Zafferana Etnea
Původní cena
1 747 Kč/os

Cena od
1 650 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 965
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'Arancio', 3-pokojový apartmán 75 m2, v přízemí. Komfortně zařízeno s dřevěným nábytkem: obývací pokoj/jídelna s TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka), klimatizací a horkovzdušným topením. Vstup k zahradnímu sezení. 2x dvoulůžkový pokoj, každý pokoj s klimatizací a horkovzdušným topením. Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, myčka, toustovač/topinkovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Částečný výhled na moře. K dispozici: žehlička, síť proti hmyzu, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka (do 2 let), vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo. Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 1 pes povolen.

Popis

Rezidence 550 m n.m., renovovaná v roce 2019. 3 apartmány v rezidenci. 2 km od centra Zafferana Etnea, 12 km od centra Riposto, klidná, slunná poloha, 13 km od moře. Společné: pozemek 2'000 m2 (oplocený), rostlinami. Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V rekreačním zařízení: bezpečnostní zařizení, pračka (společné). 500 m dlouhý úzký příjezd k domu. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, bar 2 km, kamenitá pláž 'Riposto' 13 km, skalnatá pláž 'Torre Archirafi' 13 km. Golfové hřiště 29 km. Zajímavosti v okolí: Punto partenza Escursioni per l'Etna 20 km, Catania 27 km, Giardini Naxos 28 km, Taormina 37 km, Parco Gole dell'Alcantara 39 km, Siracusa 94 km. Upozornění: auto doporučeno. Na dotaz, hlídání dětí (extra). Objekt č. IT9621.602.1 se nachází na stejném pozemku. Kohoutková voda není pitná.

Základní cena zahrnuje

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

 • Klimatizace - 10.0 EUR za den
 • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
 • Topení - 10.0 EUR
 • Change of bed linen and towels - 8.0 EUR za osobu
 • Pes (povolen max. 1) - 5.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Sicílie
 • Místo dle CK: Zafferana Etnea

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 806 965
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Arancio
    Itálie, Sicílie, Zafferana Etnea

Původní cena
1 747 Kč/os

Cena od
1 650 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 965

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
6 599,95 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč