Astoria: Antistresový balíček 3 noci

  Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Jáchymov

Astoria: Antistresový balíček 3 noci

    Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Jáchymov
Původní cena
4 160 Kč/os

Cena
3 744 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 343 136
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Astoria

Hotel Astoria*** se nachází v centru Jáchymova naproti lázeňskému centru Agricola. Najdete zde dokonalé zázemí pro objevování krás Krušných hor a příjemné ubytování pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v pokojích typu komport, komfort plus a apartmá.

Pokoje typu Komfort (I.A) jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, TV/SAT, telefonem a lednicí.

Pokoje Komfort plus jsou vybaveny moderní koupelnou se sprchou a WC, TV/SAT, telefonem, lednicí, Wi-Fi připojením k internetu.

Apartmá cca 42 m2 – dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky pro 2 osoby. Většina z pokojů je plně vybavena kuchyňskou linkou a lednicí, varnou deskou a varnou konvicí.

Fén v pokoji nebo k zapůjčení v hotelové recepci, župan na vyžádání zdarma.

Stravování

Hostům je k dispozici restaurace U Vodopádu, kde je podávána strava formou bufetu nebo výběrem z menu. V létě slouží hostům relaxační terasa na střeše nové restaurace.

Sport a relaxace

Milovníci aktivního odpočinku jistě ocení úschovnu kol a lyží.

Procedury

Hotel poskytuje širokou nabídku léčebných a relaxačních procedur, které se poskytují v lázeňském centru Agricola (naproti hotelu cca 50m). K dispozici je zde lékař, radonové koupele, bazén, Saunový důl.

Lázně 

Jáchymovské lázně nabízejí unikátní léčbu pohybového aparátu pomocí radonové vody. Léčení pomáhá při onemocnění kloubů, periferního nervového systému a páteře, kožních nemocech, vylepšuje stavy u nemocných cukrovkou nebo dnou, zlepšuje stavy po úrazech a operacích, specializuje se také na léčbu Běchtěrevovy choroby.

Jáchymovské lázně byly založeny v roce 1906 jako první radonové lázně na světě. Jedinečná radonová voda účinně pomáhá léčit nemoci pohybového ústrojí. Žádné z evropských lázní nemají tak vysokou koncentraci radonu v přírodní minerální vodě jako v Jáchymově. Díky tomu jsou lázně nejúčinnějšími radonovými lázněmi v Evropě.

Základem efektivní lázeňské léčby v Jáchymově je kombinace unikátních koupelí v radonové vodě a špičkové rehabilitace. Na základě vstupního vyšetření vám lázeňský lékař předepíše nejvhodnější procedury s využitím léčivé radonové vody, rehabilitace a fyzikální terapie.

Děti

Nejmladším návštěvníkům je k dispozici herna.  

Zvířata

Pobyt s pejsky menších a středních plemen je dovolen na základě předchozí domluvy.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat za poplatek na parkovišti cca 200 m od hotelu.

Informace o místě

Historické město Jáchymov, spojené s hornictvím, těžbou stříbra i americkým dolarem leží v údolí pod nejvyšší horou Krušných hor Klínovcem. Objekty jeho lázeňské čtvrti, ve kterých nachází zdraví a úlevu od bolesti každý rok desetitisíce pacientů z celého světa, Vám mohou poskytnout také ideální zázemí pro sportovní aktivity na horách i pro objevování hornických památek zapsaných na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Destinace

V Karlovarském kraji na severozápadním okraji Čech leží lázeňské městečko Jáchymov. Nedaleko něho vystupuje v krajině dominanta Krušných hor - Klínovec. Díky své poloze je město nazýváno Bránou Krušných hor. Rádi sem zavítají milovníci zimních sportů, ale i pěší turisté a cyklisté.

Městečko má bohatou hornickou historii, těžilo se zde stříbro a uran, dokonce se zde razily i tolary. Dnes je známé i díky radioaktivním pramenům, u nichž byly založeny první radioaktivní lázně na světě. Léčí se v nich zejména poruchy a choroby pohybového aparátu, metabolické poruchy a nemoci nervové soustavy. Základem jsou koupele v radonové vodě kombinované s odbornou fyzioterapií a rehabilitací.

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x polopenze (snídaně a večeře formou bufetu), 1x bazén + saunový svět (90min.) v Agricola, 1x solná jeskyně 45 min. (Agricola), 1x prohlídka Štoly Astoria, 1x komentovaná vycházka s průvodcem po Jáchymově, 1x zapůjčení Nordic Walking holí zdarma

Základní cena nezahrnuje

  • parkovné, místní poplatek z pobytu ve výši 35 Kč / dospělý / noc
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Lokalita dle pořadatele: Západní Čechy, Jáchymov

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Astoria ***
Všechny zájezdy do  Hotel Astoria

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 343 136
dnes 8–18 h

Nezávazná objednávka

Astoria: Antistresový balíček 3 noci
    Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Jáchymov

Původní cena
4 160 Kč/os

Cena
3 744 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 343 136

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 744 Kč