Termín:
29. 12. – 6. 1. 2018
Počet dní:
9 (pá – so)
Počet nocí:
8
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

1. den

LAS VEGAS 20 mil / 30 kmOdlet z Prahy do Las Vegas. Po uvítání na letišti delegátem CK Vás čeká transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem. A protože toto město Vám nedá v noci spát, pojedete si ho ještě v noci prohlédnout.

2. den

PROHLÍDKA MĚSTA 30 mil / 50 kmDopoledne absolvujete orientační prohlídku slavného „Stripu“ a downtownu Las Vegas, a prohlédnete si některé ikonické hotely s kasiny. Odpoledne budete mít možnost si sami okusit život ve městě nikdy nekončící zábavy. Doporučujeme Vám večerní let helikoptérou nad zářícím Las Vegas.

3. den

HOOVER DAM, LAKE MEAD, VALLEY OF FIRE 110 mil / 180 kmCelodenní výlet k nejvyšší skořepinové přehradní hrázi Hoover Dam a k jezeru Lake Mead, a návštěva státního parku Valley of Fire, známého jedinečnými tvary a barevností skalních útvarů a indiánskými petroglyfy. Návrat do hotelu v podvečer. Večer Vám nabízíme fakultativní návštěvu skvělé vodní show Le Réve v hotelu Wynn.

4. den

LAS VEGAS 10 mil / 20 kmCelodenní volno k samostatné prohlídce a návštěvám atrakcí Las Vegas. Fakultativně Vám nabídneme celodenní letecký výlet /cca 7-8 hodin/ do národního parku Grand Canyon. /letadlo, bus, vč. oběda, místní průvodce v angličtině/

5. den

LOS ANGELES, HOLLYWOOD 270 mil / 430 kmPřejezd do Los Angeles. Po příjezdu v odpoledních hodinách následuje ubytování a večerní návštěva Griffith Observatory a nočního Hollywoodu.

6. den

LOS ANGELES, BEVERLY HILLS 60 mil / 100 kmDopoledne Vás CK pozve k návštěvě filmových studií Universal – jedné z největších atrakcí Hollywoodu /vstupné je v ceně zájezdu/. Odpoledne následuje prohlídka města a okolí – Hollywood, Beverly Hills, Rodeo Drive, Sunset a Hollywood Boulevard, Santa Monica Beach… Večer návrat do hotelu.

7. den

SAN DIEGO 270 mil / 430 kmCelodenní výlet do San Diega. Orientační prohlídka centra města a ostrova Coronado. Zde doporučujeme Vaší pozornosti zejména hotel Del Coronado, který sloužil jako exteriéry při natáčení slavného filmu „Někdo to rád horké“. Následuje návštěva letadlové lodi USS Midway, která po vyřazení z aktivní služby kotví v San Diegu a je přístupná turistům /vstup v ceně/. Následuje návštěva skvělého zábavního parku Sea World do odpoledních hodin /vstup v ceně/. Ubytování ve večerních hodinách.

8. den

Odlet domů 40 mil / 70 kmNávrat do Los Angeles. Poslední shopping /obří outletový mall se skvělými cenami, kde pro Vás máme připraveny slevové kupóny/. Dle Vašeho letového plánu transfer na letiště a odlet do Prahy.

9. den

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

Obecný popis

Poznejte Las Vegas – světové hlavní město zábavy !! Pokud Vás láká hra v kasinech, nenajdete na světě lepší místo. Pokud Vás zajímá architektura – jste na správném místě. Máte zájem o přírodní krásy hornatých pouští – budete nadšeni. Rádi navštěvujete kulturní představení a skvělé show ? Každý večer si budete moci vybrat ze široké nabídky. A co shopping ? Las Vegas je centrem skvělých nákupů !! A co teprve Los Angeles a jeho satelity Hollywood, Beverly Hills a Santa Monica – pulsující megapole, ze které Vám nabídneme k ochutnání to nejlepší, a jako bonus přidáme fascinující San Diego, a tam to nejlepší, co lze nabídnout… Vítejte ve městech mnoha tváří, skvělé zábavy a aktivního oddechu ! V přípravě programu tohoto zájezdu jsme nešetřili a chceme, abyste se skvěle bavili. Přejeme Vám skvělou zábavu !!! zájezd může být směrován opačně minimální počet 6 osob Las Vegas • Hoover Dam • Lake Mead • Valley of Fire • Los Angeles • Hollywood • Universal Studios• Santa Monica Beach • San Diego • Del Coronado • USS Midway • Sea World K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

- leteckou dopravu z Prahy do cílové destinace a zpět
(v turistické třídě, včetně letištních poplatků)
- letištní poplatky (aktuálně cca 10.500 Kč)
- 7× ubytování ve 3* hotelech a motelech
- 7× snídani
- pozemní dopravu dle itineráře
- program, vstupné a atrakce zahrnuté v itineráři
- služby průvodce CK
- komplexní pojištění vč. pojištění storna
- zákonné pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

- vstupní formality cílové země a tranzitních zemí
- stravu mimo snídaní
- vstupy a fakult. akce nezahrnuté v programu
- spropitné místním řidičům a průvodcům
- event. palivové příplatky a poplatky k fakultativním akcím

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře America Tours, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Del Coronado, Hollywood, Hoover Dam, Lake Mead, Las Vegas, Los Angeles, San Diego, Santa Monica Beach, Sea World, Universal Studios, USS Midway, Valley of Fire

USA

Pro cestování do USA bez víza musí každý cestující, včetně nezletilých dětí, mít vlastní biometrický pas a vyplnit registrační formulář ESTA (https://esta.cbp.dhs.gov ), který je za poplatek.
Zajištění bezvízového vstupu ESTA je povinné také v rámci přestupu (tranzitu) či mezipřistání v USA. Týká se i klientů cestujících do karibských oblastí (jedná se zejména o tyto země: Dominikánská republika, Kuba, Mexiko a Jamajka) s přestupem/mezipřistáním v USA.


Atrakce Las Vegas, Los Angeles a San Diega

Číslo zájezdu: 783213
USA, Florida, Kalifornie, Nevada, Hollywood, Las Vegas, Los Angeles, San Diego, Santa Monica State Beach

Všechny termíny a možnosti (1)