Termín:
19. 11. – 27. 11. 2018
Počet dní:
9 (po – út)
Počet nocí:
8
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

1. den

LAS VEGAS     20 mil / 30 km
Odlet z Prahy do Las Vegas. Po uvítání na letišti delegátem CK Vás čeká transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem. A protože toto město Vám nedá v noci spát, pojedete si ho ještě v noci prohlédnout.

2. den

LAS VEGAS CITY TOUR     30 mil / 50 km
Dopoledne absolvujete orientační prohlídku slavného „Stripu“ a downtownu Las Vegas, a prohlédnete si některé ikonické hotely s kasiny. Odpoledne budete mít možnost si sami okusit život ve městě nikdy nekončící zábavy. Doporučujeme Vám večerní let helikoptérou nad zářícím Las Vegas.

3. den

LAS VEGAS (HOOVER DAM, LAKE MEAD)     30 mil / 50 km
Celodenní volno v Las Vegas !!! Využijte jej k prohlídce atrakcí města nebo k relaxaci u hotelového bazénu. Fakultativně Vám nabídneme výlet k nejvyšší skořepinové přehradní hrázi Hoover Dam a k jezeru Lake Mead ( dle počasí možnost koupání v jezeru ).Večer Vám nabízíme fakultativní návštěvu skvělé vodní show Le Réve v hotelu Wynn.

4. den

LAS VEGAS     10 mil / 20 km
Celodenní volno k samostatné prohlídce a návštěvám atrakcí Las Vegas. Fakultativně Vám nabídneme celodenní letecký výlet /cca 7-8 hodin/ do národního parku Grand Canyon. /letadlo, bus, vč. oběda, místní průvodce v angličtině/

5. den

LOS ANGELES, HOLLYWOOD     270 mil / 430 km
Přejezd do Los Angeles. Po příjezdu v odpoledních hodinách následuje ubytování a večerní návštěva Griffith Observatory a nočního Hollywoodu.

6. den

LOS ANGELES, BEVERLY HILLS     100 mil / 160 km
Celodenní prohlídka Los Angeles a okolí – Hollywood, Beverly Hills, Rodeo Drive, Sunset a Hollywood Boulevard, Santa Monica Beach… do hotelu se vrátíme ve večerních hodinách.

7. den

SAN DIEGO,CORONADO, BALBOA PARK     160 mil / 260 km
Celodenní výlet do San Diega. Orientační prohlídka centra města a ostrova Coronado. Zde doporučujeme Vaší pozornosti zejména hotel Del Coronado, který sloužil jako exteriéry při natáčení slavného filmu 'Někdo to rád horké'. Následuje návštěva letadlové lodi USS Midway, která po vyřazení z aktivní služby kotví v San Diegu a je přístupná turistům /vstup v ceně/. Následuje návštěva Old town San diego - vzpomínky na dávno minulé doby, kde zde byla doma mexická kultura ... Odpoledne po ubytování volno v down townu San Diego a Balboa Parku k vychutnání atmosféry kalifornského jihu. Fakultativně Vám nabídneme návštěvu mořského zábavního parku Sea World do večerních hodin.

8. den

Odlet domů     40 mil / 70 km
Návrat do Los Angeles. Poslední shopping /obří outletový mall se skvělými cenami, kde pro Vás máme připraveny slevové kupóny/. Dle Vašeho letového plánu transfer na letiště a odlet do Prahy.

9. den

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.

Obecný popis

Poznejte Las Vegas – světové hlavní město zábavy !! Pokud Vás láká hra v kasinech, nenajdete na světě lepší místo. Pokud Vás zajímá architektura – jste na správném místě. Máte zájem o přírodní krásy hornatých pouští – budete nadšeni. Rádi navštěvujete kulturní představení a skvělé show ? Každý večer si budete moci vybrat ze široké nabídky. A co shopping ? Las Vegas je centrem skvělých nákupů !! A co teprve Los Angeles a jeho satelity Hollywood, Beverly Hills a Santa Monica – pulsující megapole, ze které Vám nabídneme k ochutnání to nejlepší, a jako bonus přidáme fascinující San Diego, a tam to nejlepší, co lze nabídnout… Vítejte ve městech mnoha tváří, skvělé zábavy a aktivního oddechu ! Chceme, abyste se skvěle bavili.Přejeme Vám skvělou zábavu !!!
Las Vegas • Hoover Dam • Lake Mead • Valley of Fire • Los Angeles • Hollywood • Universal Studios• Santa Monica Beach • San Diego • Del Coronado • USS Midway • Sea World
Minimální počet 6 osob
Během zájezdu urazíte cca 750 mil ( 1.200 km)
Zájezd může být směrován opačně
K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem.

Slevy

- sleva pro třetí osobu na pokoji ( dvě dvoulůžka ) 1.800
- sleva pro dítě do 12 let ( pokoj sdílí s rodiči 7.700

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  - leteckou dopravu z Prahy do cílové destinace a zpět (v turistické třídě)
  - letištní poplatky
  - 7× ubytování ve 3* hotelech a motelech
  - nejméně 4 snídaně
  - dopravu klimatizovaným minibusem
  - program,dle itineráře
  - služby průvodce CK
  - komplexní pojištění vč. pojištění storna
  - zákonné pojištění CK proti úpadku
  - leteckou dopravu z Prahy do cílové destinace a zpět
  (v turistické třídě, včetně letištních poplatků)
  - letištní poplatky
  - 7× ubytování ve 3* hotelech a motelech
  - 7× snídani
  - dopravu klimatizovaným minibusem
  - program, vstupné a atrakce zahrnuté v itineráři
  - služby průvodce CK
  - komplexní pojištění vč. pojištění storna
  - zákonné pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  - vstupní formality cílové země a tranzitních zemí
  - stravu mimo snídaní
  - vstupy a fakult. akce nezahrnuté v programu
  - spropitné místním řidičům a průvodcům
  - event. palivové příplatky a poplatky k fakultativním akcím

Příplatky

  - příplatkek za jednolůžkový pokoj 11.200
  - vstupní formality cílové země a tranzitních zemí
  - stravu mimo snídaní
  - vstupy a fakult. akce nezahrnuté v programu
  - spropitné místním řidičům a průvodcům
  - event. palivové příplatky a poplatky k fakultativním akcím

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře America Tours, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Dle popisu
 • Místo dle CK: Las Vegas, Los Angeles, San Diego
Informace o slevách

USA

Pro cestování do USA bez víza musí každý cestující, včetně nezletilých dětí, mít vlastní biometrický pas a vyplnit registrační formulář ESTA (https://esta.cbp.dhs.gov ), který je za poplatek.
Zajištění bezvízového vstupu ESTA je povinné také v rámci přestupu (tranzitu) či mezipřistání v USA. Týká se i klientů cestujících do karibských oblastí (jedná se zejména o tyto země: Dominikánská republika, Kuba, Mexiko a Jamajka) s přestupem/mezipřistáním v USA.


Atrakce Las Vegas, Los Angeles a San Diega

Číslo zájezdu: 924196
USA, Kalifornie, Nevada, Las Vegas, Los Angeles, San Diego