Atrium Palace Thalasso Spa and Villas

  Řecko, Rhodos, Kalathos

Atrium Palace Thalasso Spa and Villas

    Řecko, Rhodos, Kalathos
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu

Transfer do/z hotelu taxíkem .

Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Hygienická a preventivní opatření

Doporučujeme seznámit se s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Poloha

Hotel Atrium Palace Thalasso Spa and Villas se nachází u zálivu Kalathos, asi 6 kilometrů od Lindosu na jihovýchodním pobřeží ostrova Rhodos. Letiště je vzdáleno asi 45 kilometrů. Autobusová zastávka se nachází 400 metrů od hotelu.

Popis hotelu

Luxusní hotel Atrium Palace Thalasso Spa and Villas je postaven v architektonické kombinaci klasického řeckého a italského stylu, je tvořen hlavní budovou a dvěma vedlejšími křídly. Hotel je zasazen v palmové zahradě s kaskádovitými fontánami, ve které se nachází také samostatně stojící vily je ideálním místem pro pohodovou dovolenou na Rhodosu.

Pláž & Bazény

písčito oblázková pláž 250 m od hotelu, šest velkých sladkovodních bazénů, jeden venkovní vyhřívaný bazén, vnitřní vyhřívaný bazén, vnitřní bazén se slanou vodou, vnitřní i venkovní dětský bazén, lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu i na pláži zdarma

Vybavení hotelu

hlavní hotelová restaurace, čtyři la carte restaurace, jeden hlavní bar, dva pool bary a plážový bar, obchody, půjčovna vozů, konferenční místnost, knihovna

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s individuální klimatizací, možnost přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV s hudebními kanály, Nesspreso kávovar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, minibar, telefon, wifi zdarma, balkón nebo terasa, kromě standardních pokojů jsou součástí hotelu i suity nebo vily s vlastními bazény

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří nebo plné penze, při minimálním pobytu na 5 nocí možno dokoupit Premium all inclusive Koncept Atrium Dine Around - Premium all inclusive - možnost využití la carte & Gourmet Restaurants v rámci všech Atrium hotelů na ostrově Rhodos. Rezervace místa den předem nutná. Rezervovat lze i prostřednictvím aplikace Atrium Concierge App.

Sport & zábava

každý den řecké večery s živou hudbou, dva tenisové kurty, stolní tenis, basketbalové hřiště, potápění mini golf, fitness

Pro děti a juniory

dětský bazén, hřiště, herna, animační program, hlídání dětí na vyžádání za poplatek

Internetové připojení

wifi zdarma v celém resortu

Relaxace & Wellness

Thalasso Spa, masáže, dvě sauny, kosmetický salón, kadeřnictví, solárium, hammam, vyhřívaný bazén s masážními tryskami, jacuzzi, fitness centrum

Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj boční výhled na moře

Interiér 28 m2, klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky formou pohovky, koupelna s WC, Nesspreso kávovar, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 osoby.

Dvoulůžkový pokoj výhled na moře

Interiér 28 m2, klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky formou pohovky, koupelna s WC, Nesspreso kávovar, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 osoby.

Dvoulůžkový pokoj s privátním bazénem výhled do zahrady

Interiér 28 m2, klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky formou pohovky, koupelna s WC, Nesspreso kávovar, terasa s privátním bazénem 15 m2 . Max. obsazenost 3 osoby.

Junior suita boční výhled na moře

Interiér 39 m2, klimatizované junior suity s dvoulůžkem a pohovkami, koupelna s jacuzzi vanou/sprchou a WC, Nesspreso kávovar, balkón nebo terasa. Max. obsazenost až 3 osoby.

Junior suita výhled do zahrady

Interiér 39 m2, klimatizované junior suity s dvoulůžkem a pohovkami, koupelna s jacuzzi vanou/sprchou a WC, Nesspreso kávovar, balkón nebo terasa. Max. obsazenost až 4 osoby.

Rodinná suita boční výhled na moře

Interiér 40 m2, klimatizované rodinné suity s ložnicí a odděleným obývacím pokojem se dvěma pohovkami, koupelna s jacuzzi vanou/sprchou a WC, Nesspreso kávovar, balkón nebo terasa. Max. obsazenost až 4 osoby.

Deluxe vila s privátním bazénem

Interiér 50 m2, klimatizovaná vila s ložnicí a open plan obývací částí s pohovkou, koupelna s jacuzzi vanou a WC, Nesspreso kávovar, DVD přehrávač, veranda s privátním vyhřívaným bazénem 17 m². Max. obsazenost 3 osoby.

Executive vila s bazénem

Interiér 70 m2, klimatizovaná vila s ložnicí a odděleným obývacím pokojem s pohovkami, koupelna s jacuzzi vanou a WC, Nesspreso kávovar, DVD přehrávač, veranda s privátním vyhřívaným bazénem 17 m². Max. obsazenost až 4 osoby.

Superior vila s privátním bazénem

Interiér 78 m2, klimatizovaná superior vila s ložnicí a odděleným obývacím pokojem se dvěma pohovkami, dvě koupelny - jedna s jacuzzi vanou, jedna se sprchou, WC, Nesspreso kávovar, DVD přehrávač, veranda s privátním vyhřívaným bazénem 26 m². Max. obsazenost až 4 osoby.

Presidentská vila privátní bazén

Interiér 150 m2, klimatizovaná presidentská vila se dvěma ložnicemi, odděleným obývacím pokojem s jídelnou a kuchyňským koutem, dvě koupelny - jedna s jacuzzi vanou, jedna se sprchou, samostatné WC, Nesspreso kávovar, DVD přehrávač, veranda s privátním vyhřívaným bazénem 50 m2 a jacuzzi. Max. obsazenost 6 osob.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

  • místní pobytovou taxu,
  • připojištění,
  • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku

Informace o zájezdu

Pořadatel: GREECE TOURS PRAGUE, spol. s r.o., IČ 43762638.
Lokalita dle pořadatele: Rhodos, Kalathos
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas *****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 277 337
dnes 8–18 h

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Nezávazná objednávka

Atrium Palace Thalasso Spa and Villas
    Řecko, Rhodos, Kalathos

Cena
66 740 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 277 337

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
66 740 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
936 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
576 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 290 Kč