Termín:
7. 3. – 12. 3. 2018
Počet dní:
6 (st – po)
Počet nocí:
5
Doprava:
letecky Praha
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis:

CESTA PO POBŘEŽÍ INDICKÉHO OCEÁNU 6 DNÍ / 5 NOCÍ - AUTOMOBILEM AUSTRÁLIÍ PROGRAM NA MÍRU - BEZ PRŮVODCE, ŘIDIČE = ubytování a auto je zajištěno předem, řídíte sami a jedete dle svých zájmů...

Ubytování:

2 osoby: dvoulůžkový pokoj; 4 osoby: dva dvoulůžkové pokoje (jedno společné auto) - hotely 3/2*. Na vyžádání hotely 4/5*.

Program:

1. DEN: PŘÍLET - ADELAIDE - BAROSSA VALLEY (70 km) Přílet, převzetí auta, možnost krátké prohlídky Adelaide, nazývaného Městem kostelů, zahájení prohlídky historických koloniálních budov a parků. Odjezd severozápadně přes Gawler, jedno z nejstarších měst v zemi, dále do údolí Barossa s vinicemi, možnost návštěvy některé z nich s ochutnávkou vína nebo brandy. Ubytování a nocleh v hotelu. 2. DEN: BAROSSA VALLEY - ROBE (356 km) Odjezd jižně přes městečka Angaston, Mt. Pleasant a Mannum, jedny z nejstarších měst na řece Murray s bohatou historií, dále podél NP Coorong s jezery Albert a Alexandria, příjezd do malého přístavního městečka Robe v zátoce Guichen. Ubytování a nocleh v hotelu. 3. DEN: ROBE - PORT FAIRY (308 km) Odjezd východním směrem s možností volby trasy: buď přímo podél pobřeží nebo z Mount Gambier do vnitrozemí přes Hamilton a Dunkeld, u NP Grampians znovu příklon k pobřeží. Tichá rybářská vesnička Port Fairy na jaře každoročně hostí folkový festival, nejstarší vápencové domky byly postaveny kolem roku 1840. Ubytování a nocleh v hotelu. 4. DEN: PORT FAIRY - APOLO BAY (188 km) Odjezd východně přes průmyslové město Warrnambool, dříve centrum velrybářství. Dále kolem skalních útvarů Dvanácti Apoštolů a zlomeného oblouku London Bridge u Port Campbell, a poté už úsek cesty, odkud je jedna z nejkrásnějších vyhlídek na světě. Příjezd do hotelu v pobřežním městečku, ubytování a nocleh v hotelu. 5. DEN: APOLO BAY - MELBOURNE (187 km) Odjezd severovýchodně přes malebné městečko Torquay, které je považováno za centrum surfování v zemi. Dále přes město Geelong a potom možnost volby: buď přímo podél pobřeží do Melbourne, nebo západně do městečka Ballarat z dob zlaté horečky, návštěva Sovereign Hill, poté jihovýchodně do Melbourne. Možnost prohlídky města včetně Queen Victoria Market, literární čtvrti Bourke Hill, italské ulice s vyhlášenými kavárnami Carlton, Chinatown, procházka kolem řeky Yarra, Rialto Towers s úžasným výhledem na město, možnost nákupů, výborné restaurace a večerní podniky. 6. DEN: MELBOURNE - ODLET Odjezd na letiště, vrácení auta, odlet zpět.

Doprava:

Letenka Praha - Austrálie - Praha. Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší. Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu, přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace! Uvedená nabídka platí při využití nejvýhodnějšího tarifu. Počet míst je omezen. KATEGORIE PŮJČENÉHO AUTA: 2 osoby: kategorie Compact - Hyundai I20 nebo podobné (klimatizace, 5dveří, automat) 4 osoby: kategorie Full Size - Toyotta Camry podobné (klimatizace, 5dveří, automat)

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

letenka Praha – Austrálie – Praha, vč. letištních tax
- půjčení auta na 6 dní – vyzvednutí a vrácení na letišti, neomezené kilometry, komplexní pojištění s nulovou spoluúčastí, mapa, místní taxy, GPS, poplatek za vrácení na jiném místě
- 5x ubytování v daném typu pokoje
- místní hotelové taxy

Základní cena nezahrnuje

cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Campanatour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Melbourne, Port Fairy
Informace o slevách