AZÚR

  Maďarsko, Balaton, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Siófok

AZÚR

    Maďarsko, Balaton, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Siófok
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky SUPERIOR (28 m2), vana nebo Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi internet, minibar, trezor, klimatizace, balkon b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR (19 m2), vana nebo Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi internet, minibar, trezor, klimatizace, balkon c) rodinné pokoje SUPERIOR (propojené dva 2-lůžkové), vana nebo Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi internet, minibar, trezor, klimatizace, balkon d) 1 - lůžkové pokoje SUPERIOR (19 m2), vana nebo Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi internet, minibar, trezor, klimatizace, balkon. Min. a max. obsazenost v rodinném pokoji 4 osoby (např.4 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti apod.)! Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel . Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.

STRAVA

Polopenze

DALŠÍ SLUŽBY

Tenis cca 10 Eur/hod, Půjčovna kol cca 7 Eur/den, Dětská postýlka zdarma Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Amex, Maestro.

DÍTĚ

Až 2 děti do 11,99 let s polopenzí ZDARMA.

KOUPÁNÍ

Vnitřní zážitkový bazén s divokou vodou, perličkovou koupelí a vodopády, 2 vířivky, termální bazén, velký venkovní bazén, jezero Balaton

PARKOVÁNÍ

5 €/noc

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 15.00 a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 4=3, 5=4, 6=5 platí v termínech 01.01.- 13.06. a 01.09.- 20.12.2020 SLEVA 7=5 platí v termínech 01.01.- 02.07. a 16.08.- 20.12.2020 SLEVA 7=6 platí v termínech 03.07.- 15.08.2020 SLEVA 14=10 platí v termínech 01.01.- 02.07. a 16.08.- 20.12.2020 Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob!!

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

RELAXAČNÍ POBYT - ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu) BONUS ZDARMA: - krytý a venkovní bazén, termální bazén, whirlpool, finská a infra sauna, parní lázeň - posilovna - župan (k dispozici na recepci) - pro děti v červenci a srpnu animační programy (3 hod denně), dětské hřiště a herna, dětský bazén (venkovní a vnitřní), dětská postýlka

CELKOVÁ KAPACITA

222 pokojů ve 3 budovách

REKREAČNÍ POPLATEK

1,50 €/noc

PROČ K NÁM

Proč hotel Azúr Siófok: - vhodné pro rodiny s dětmi - wellness a relaxace - venkovní a vnitřní bazény - hotel na břehu jezera Balaton

VYBAVENÍ

Restaurace, bar, kiosek, obchod se suvenýry, kadeřnictví, výtah, bazénový komplex (vnitřní a venkovní bazén, vířivky, termální bazén, dětské bazény), parní lázeň, infra sauna, finská sauna, masáže, lázeňské procedury, solárium, posilovna, tenis, půjčovna kol, herna a dětské hřiště.

POLOHA

Hotel**** středomořského stylu se nachází na břehu jezera Balaton v klidné části Siófoku, cca 800 m od centra města a promenády.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atis, IČ: 25351117. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Balaton
  • Místo dle CK: Siófok

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Azur ****
Typ pláže:
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Hotel Azur

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 746 968
dnes 7.30–17 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-azur-balaton-madarsko-z1746968/1209656391/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

AZÚR
    Maďarsko, Balaton, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Siófok

Cena
5 460 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 746 968

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
5 460 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč