Termín:
8. 10. – 13. 10. 2018
Počet dní:
6 (po – so)
Počet nocí:
5
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

1. den: Odjezd z Brna ve 20 hod. (ostatní odjezdová místa viz tabulka), noční průjezd Rakouskem.

2. den: Průjezd Itálií, odpoledne příjezd do francouzského Port Grimaud. Ubytování v Camping Les Prairies de la Mer s písečnou pláží. Podvečerní vycházka do přístavu v Port Grimaud.

3. den: Z Port Grimaud po cyklostezce do St. Tropez se známou četnickou stanicí. Lze jet přes Pampelonne (pláže) na mys s majákem Cap Camarat a přes romantické městečko Ramatuelle zpět do místa ubytování. (18-50 km.)

4. den: Průjezd kopcovitou krajinou v okolí Verdonu, nejhlubšího evropského kaňonu. Na závěr sjezd k jezeru Lac de Sainte-Croix, možnost koupání, půjčení lodiček nebo šlapadel, případně prohlídka skalního městečka Moustiers- Ste-Marie. Busem zpět do kempu. (Různé varianty od 33 do 64 km.)

5. den: Výjezd do sedla Col de Canadel s výhledem na moře a okolní ostrovy. Sjezd k moři s možností koupání nebo pokračování zvlněným terénem se sjezdem k moři až v Le Lavandou. Návrat kolem moře a pláží po cyklostezce zčásti vedené po tělese bývalé železnice do Cavalaire-Sur-Mer, lze pokračovat na kole až do místa ubytování. Alternativně po rovině pouze kolem pláží. (Různé varianty od 30 do 73 km.)

6. den: Z Castellane průjezd zvlněnou krajinou národního parku Verdon. Úžasné výhledy během celé etapy - na vyhlídkovém okruhu jsou terasy v 70- metrové výšce nad hladinou Verdonu! Dojezd opět k jezeru Sainte-Croix. Busem zpět do kempu. (Různé varianty od 22 do 70 km.)

7. den: Z Agay zvlněným terénem v přírodní rezervaci Massif de L'Esterel s cílem v Cannes, kam se z Agay můžeme dostat i po pobřežní silnici. Možnost prodloužení do starobylého přístavu Antibes a zpět. (33-67 km.)

8. den: Volný den, individuální program (pobyt na pláži, výlet na lodičkách v Port Grimaud). Na kole lze absolvovat např. kopcovitý okruh přes Le Plande- la Tour a Grimaud nebo pohodově po pobřeží do Ste. Maxime.

9. den: Odjezd busem do Monaka, celodenní individuální pěší prohlídka knížectví (katedrála, knížecí palác, kostel Ste. Dévote, kasino, oceánografické muzeum, botanická zahrada Jardin Exotique). Možnost koupání na městských plážích. Večer odjezd do ČR.

10. den: Návrat do Brna v odpoledních hodinách.

Počet cyklodnů až 6 (u 1 C-FAZ), až 4 (u 2 C-FAZ). Některé etapy lze vynechat a zvolit individuální program.

Náročnost střední i lehká. Jezdí se s podporou autobusu - volitelná délka i náročnost tras. Všechny cyklostezky na pobřeží jsou vedeny po rovině, ve vnitrozemí jsou i pozvolná několikakilometrová stoupání a dlouhé sjezdy. Jezdíme vesměs po asfaltových silničkách s minimálním provozem, v některých úsecích u moře využijeme značené asfaltové i šotolinové cyklostezky.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

7x nocleh (resp. 5x u 2 C-FAZ) ve 4-lůžkových klimatizovaných mobilehomech Lux v Camping Les Prairies de la Mer*****

dopravu lux. busem z Brna

přepravu jízdních kol v cyklovleku

služby sportovního instruktora CK, infomateriál

pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Victoria, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: ST. TROPEZ
Informace o slevách

Azurové pobřeží, jižní Provence a kaňon Verdon

Číslo zájezdu: 950974
Francie, Monako, Azurové pobřeží, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Saint-Tropez

Všechny termíny a možnosti (1)