Termín:
15. 12. – 15. 12. 2018
Počet dní:
1 (so – so)
Počet nocí:
1
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
494
(19 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Úvod

Návšteva kláštora Heiligenkreuz a prehliadka krásneho adventného mesta Baden so spoznávaním pamiatok a prechádzkou po voňavých vianočných trhoch.

 
Úvod

1-dňový autokarový zájazd.

 
Doprava

Autokar.

 
Program 1. deň

Odchod z Bratislavy v ranných hodinách (o 8:00 hod.) do cisterciánskeho kláštora Heiligenkreuz . Po prehliadke s odborným výkladom odchod do Badenu , prehliadka mesta (Hlavné námestie s radnicou, cisársky dom - letná rezidencia Habsburgovcov, stlp sv. Trojice, Kostol sv. Štefana s barokovým organom pripomína W. A. Mozarta, ktorý tu sám dirigoval svoje 'Ave verum', Beethovenov dom, v ktorom tento hudobný génius dokončil svoju IX. symfóniu s 'Ódou na radosť' , Jozefove námestie, kde je konečná stanica badenskej železnice, kúpeľný park a i. Adventný trh sa koná každoročne na pešej zóne centra mesta. Stánky s tradičnými výrobkami, dobrotami a umeleckými predmetmi zaplavia ulice a námestia. Všade sa šíri vôňa vianočného punču, vareného vína, medovníkov a všakovakých dobrôt. Individuálne voľno, počas ktorého budete mať možnosť navštíviť Múzeum Arnulfa Rainera, Beethovenov dom, Cisársky dom alebo si dožičíte  kúpeľný pôžitok pri návšteve termálnych rímskych kúpeľov s najväčšou voľne zavesenou sklenenou strechou v Európe. Pre návštevníkov sú tu pripravené bazény, vodné radovánky, priestranné sauny a parné kúpele na ploche 900 m 2 . V podvečerných hodinách odchod na Slovensko s príchodom do Bratislavy cca o 20:00 hod.

 

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu.

Základní cena nezahrnuje

Vstupy, cestovné poistenie.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Satur Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Baden

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.


Badenská adventná míľa

Číslo zájezdu: 907875
Rakousko, Dolní Rakousko, Rakouské termály, Baden

Všechny termíny a možnosti (1)