BAHENEC

  Česko, Beskydy a Javorníky, Moravskoslezský kraj, Písek

3/5

BAHENEC

    Česko, Beskydy a Javorníky, Moravskoslezský kraj, Písek
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky a 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, župan pro dospělé osoby. 4 - lůžkové pokoje jsou určeny pro Rodinný balíček, který připravujeme v nejbližší době do nabídky. 1 - lůžkové pokoje (reps. obsazení 2 - lůžkového pokoj 1 osobou) a ceny za přistýlky je nutné ověřit vč. ceny.

STRAVA

Polopenze. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). Pozn. hotel neposkytuje bezlepkové pečivo, hosté musí mít své.

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

V blízkém okolí najdete: - bobová dráha a adrenalinový park Mosty u Jablunkova (10 km), - krytý aquapark hotel Golombiewski Wisla (30 km), - chráněný prales Mionši Dolní Lomná (10 km)

DÍTĚ

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA! Děti nemají nárok na procedury.

KOUPÁNÍ

vnitřní relaxační bazén (8 x 4 m, 32 oC), venkovní letní bazén se solárním ohřevem a dětským brouzdalištěm (provoz dle počasí).

PARKOVÁNÍ

0,- Kč

POBYT SE ZVÍŘETEM

200,- Kč/den. Povolena jen malá rasa. Pobyt se pejskem je nutné nejdříve dopředu ověřit.

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 16.00 hod a večeří od 18.00 do 20.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Pobyty 'Balíček Relax Senior', 'Balíček Spa Senior' a 'Balíček Spa' začínají nástupem od 12.00 do 13.00 hod a lehkým poledním menu v den příjezdu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

BALÍČEK WELLNESS (2 dny / 1 noc) v termínech 5.1. - 28.6. a 30.8. - 19.12.20 nástup libovolný, v termínech 28.6. - 29.8.20  nástupní den PÁTEK nebo SOBOTA
- 1x ubytování, - 1x polopenze (snídaně - bufetové stoly, večeře - výběr z menu) - 1x originální pivní BBB  procedura (60 min relaxační bazén a finská sauna, 20 min pivní lázeň, 30 min relaxace ve slámové posteli), - sauna v rámci procedury, - vnitřní relaxační bazén a letní venkovní bazén po celou dobu pobytu, - uvítací drink u večeře, - župan na pokoji pro dospělé, - parkování, - Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

BALÍČEK RELAX (3 dny / 2 noci, v termínech 5.1.-28.6. a 30.8.- 19.12.20 nástupní den PONDĚLÍ, STŘEDA, PÁTEK, v termínech 28.6. - 30.8.20 nástupní den PÁTEK)
- 2x ubytování, - 2x polopenze (snídaně - bufetové stoly, večeře - výběr z menu), - 1x originální pivní BBB procedura (60 min relaxační bazén a finská sauna, 20 min pivní lázeň, 30 min relaxace ve slámové posteli), - 1x procedura BBB - dle výběru (60 min relaxační bazén a finská sauna, 20 min slámová lázeň, 30 min relaxace ve slámové posteli) - sauna v rámci procedury, - vnitřní relaxační bazén a letní venkovní bazén (dle počasí) po celou dobu pobytu, - uvítací drink u večeře, - župan na pokoji pro dospělé, - parkování - Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

BALÍČEK POHODA (3 dny / 2 noci, nástup: PO, ST, PÁ, nelze realizovat v termínech 28.6. - 30.8.20)
- 2x ubytování, - 2x polopenze (snídaně - bufetové stoly, večeře - výběr z menu)   - 1x originální pivní procedura BBB (60 min relaxační bazén a finská sauna, 20 min pivní lázeň, 30 min relaxace ve slámové posteli),  - sauna v rámci procedury, - vnitřní relaxační bazén po celou dobu pobytu, - uvítací drink u večeře, - župan na pokoji pro dospělé, - parkování, - Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

BALÍČEK RELAX SENIOR 55+ (3 dny / 2 noci, nástup PO, ST, nelze realizovat v termínech 28.6. - 30.8.20)
- 2x ubytování, - 2x polopenze + lehké polední občerstvení (snídaně - bufetové stoly, večeře - výběr z menu) , - 1x originální pivní procedura BBB (60 min relaxační bazén a finská sauna, 20 min pivní lázeň, 30 min relaxace ve slámové posteli), - 1x procedura BBB - dle výběru (60 min relaxační bazén a finská sauna, 20 min slámová lázeň, 30 min relaxace ve slámové posteli), - sauna v rámci procedury, - vnitřní relaxační bazén po celou dobu pobytu, - uvítací drink u večeře, - župan na pokoji pro dospělé, - parkování - Wi-Fi Omezení věku 55+ platí pro min. 1 osobu na pokoji. Pobyt začíná nástupem od 12.00 do 13.00 hod a lehkým poledním menu v den příjezdu.

LYŽOVÁNÍ

vlastní lyžařský vlek se sjezdovkou (800 m dlouhá) u hotelu. Lyžařský areál MOSTY u Jablunkova (15 km): celková délka: 2,1 km (3 upravované červené sjezdovky), převýšení: 60 m - 150 m, osvětlení, zasněžování, dětská školka. Celková délka běžeckých tratí 2 km (převýšení: 100 m, umělé zasněžování). Ski areál HRÁDEK ve Slezsku (15 km) až 680 m, celkem 1,3 km sjezdovek (modrá, červená, černá), umělé zasněžování i osvětlení.

CELKOVÁ KAPACITA

56 lůžek

REKREAČNÍ POPLATEK

14,- Kč/den

AKČNÍ NABÍDKA

ZDARMA BAZÉN • ORIGINÁLNÍ PIVNÍ LÁZNĚ • LETNÍ RODINNÉ POBYTY

PROČ K NÁM ?

Proč Wellness hotel Bahenec Písek u Jablunkova: - zde si vychutnáte pravé wellness = profesionalita - klid - relaxace - soukromí   - hotel ctí filozofii wellnessu, respektuje soukromí hostů, které není rušeno ani příchozími hosty (do hotelu mají přístup pouze hoteloví hosté) - originální SPA BBB - první Pivní lázně BBB v České republice - vlastní sjezdovka u hotelu - vnitřní bazén 32 oC - klidná poloha mimo civilizaci, vhodné pro děti - celodenní animační programy pro děti a dospělé (přes letní prázdniny) - celý areál je tvořen tak, aby rodiče měli své děti neustále pod dohledem - osmiletá zkušenost hotelu s animačními programy

VYBAVENÍ

recepce, restaurace, dětské centrum (velký vnitřní dětský koutek s hernou, pískoviště a houpačky, venkovní dřevěná dětská vesnice), salonek, kurt na plážový volejbal, Koliba (venkovní restaurace s krbem a terasou). Wellness centrum: první PIVNÍ LÁZNĚ BBB v České republice - jedná se o výjimečnou proceduru s léčivými účinky, jejíž součástí je finská sauna, koupel s přísadami, ze kterých se vaří pivo, regenerace organismu na lůžku z ovesné slámy a odpočinek u sauny, kdy se vstřebávají kladné účinky z pivních procedur. Dále originální BBB mléčné a slámové procedury, dubovo-levandulové koupele, hydromasáže a zábaly, unikátní hydromasážní přístroj - masáže rukou a nohou.

POLOHA

Hotel leží ve Slezských Beskydech cca 12 km od Jablunkova. Nabízí příjemné ubytování v rodinném wellness hotelu , který je vhodný pro ty, kteří hledají klid pro relaxaci, krátké vycházky v přírodě i turistické výlety a také pro rodiny s dětmi. Pro nemotorizované klienty zajištění dopravy. Hotel leží v klidném lesním prostředí cca 7 km nad Pískem s krásným výhledem na okolní krajinu.

PŘÍJEZD AUTEM

Frýdek-Místek dále na Jablunkov, v Jablunkově směr na Písek u Jablunkova, v Písku u Požární zbrojnice doleva a po 7 km dorazíte přímo k hotelu (v zimě se doporučují sněhové řetězy) GPS 49°33'26.45028'N (49.5573473) 18°48'14.17139'E (18.8039365) POZOR!V zimním období prosím dodržujte čas výjezdu v každou celou hodinu. V zimním období doporučujeme sněhové řetězy.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem z Jablunkova do Písku u Jablunkova na zastávku 'U Labaje' poté vlevo a cestou nahoru cca 7 km. Po předchozí domluvě možnost zajištění odvozu.

PŘÍJEZD VLAKEM

z vlakového nádraží v Návsí u Jablunkova autobusem do Písku u Jablunkova na zastávku 'U Labaje' poté vlevo a cestou nahoru cca 7 km. Po předchozí domluvě možnost zajištění odvozu.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atis, IČ: 25351117. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Beskydy a Javorníky
  • Místo dle CK: Písek u Jablunkova

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Wellness Hotel Bahenec *** (Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do  Wellness Hotel Bahenec

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 464 417
dnes 12–18 h

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Moravskoslezský kraj

3/ 5 5 recenzí


Dalibor a Lenka duben 2019
Relaxace. Velmi pohodový pobyt, čisté pokoje, výborná kuchyně, ale malý výběr jídel, chyběly třeba poháry....., zato snídaně formou bufetu s... celá recenze


Duf září 2017
Pěkný hotel a relax. Užili jsme si pěknou dovolenou v útulném hotelu s wellness... celá recenze


Kovalovi březen 2017
Hotel plný nevkusu. Hotel Bahenec je vrchol nevkusu, skladiště nepotřebných věcí. Jde vidět, že hotel neprosperuje. Majitel se chová velmi arogantně! ... celá recenze

Nezávazná objednávka

BAHENEC
    Česko, Beskydy a Javorníky, Moravskoslezský kraj, Písek

Cena
2 040 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 464 417

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
2 040 Kč