Báječná Provence (autobusem)

  Francie, Azurové pobřeží, Francouzská riviéra, Languedoc-Roussillon, Occitanie, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Arles, Avignon, Marseille, Nice, Nîmes, Pont du Gard

Báječná Provence (autobusem)

    Francie, Azurové pobřeží, Francouzská riviéra, Languedoc-Roussillon, Occitanie, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Arles, Avignon, Marseille, Nice, Nîmes, Pont du Gard
Původní cena
10 690 Kč/os

Cena
9 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 727 958
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Plán výletu

1. den: Odjezd z ČR v ranních hodinách přes Německo do Francie.
2. den: Avignon – papežské město, s papežským palácem a slavným Avignonským mostem, které během své vlády několikrát navštívil i Karel IV., prohlídka s průvodcem. Pont du Gard – unikátní památky římského mostu a akvaduktu, ubytování, fakultativně večeře.
3. den: Orange
– prohlídka města známého památkami z dob římského osídlení (divadlo, vítězný oblouk...). Výlet do jedné z nejzajímavějších oblastí Provence – Vaucluse spojený s návštěvou překrásných přírodních a historických atraktivit oblasti - Chateauneuf du Pape, Gordes, klášter Senanque. Ubytování, fakultativně večeře.
4. den: St. Remy de Provence, Les Baux de Provence – návštěva historických provensálských míst, Nimes – prohlídka města nazývaného francouzský Řím – amfiteátr, Dianin chrám... Arles – prohlídka města, ubytování, fakultativně večeře.
5. den:
Odjezd do národního parku Camargue – přírodní rezervace v deltě Rhony vyhledávaná pro možnost pozorování mj. růžových plameňáků, polodivokých bílých koní, možnost koupání, odpočinku, fakultativně vyjížďka lodí do rezervace, prohlídka unikátních městeček oblasti – Aigues Mortes, St. Maries de la Mer, odjezd do Marseille – prohlídka, ubytování, fakultativně večeře.
6. den: Grand Canyon na řece Verdon – mimořádná přírodní atrakce, Napoleonovou cestou do Nice, ubytování v Grasse, fakultativně večeře.
7. den:
Odjezd do Monaca (cestou zastávka v parfumerii Galimard), Monaco – prohlídka města, volno, možnost koupání, odpočinek před cestou do ČR.
8. den: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

Základní cena zahrnuje

 • dopravu autokarem
 • 5 noclehů v hotelech ** s příslušenstvím a s kontinentální snídaní
 • služby průvodce
 • pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Základní cena nezahrnuje

Informace

Minimální počet účastníků pro realizaci je 30 osob.

Změna programu vyhrazena.

 • AKCE MORAVA - pro klienty z Moravy zdarma jízdenka ČD do/z Prahy. Více informací u prodejců.
CENA NEZAHRNUJE:
 • vstupy do památkových objektů
 • přepravu MHD
 • FAKULTATIVNÍ SLUŽBY:
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 3 990,- Kč
 • 5 večeří 2 990,- Kč
 • výlet lodí v Camarque 490,- Kč
 • příplatek za přední místa v autokaru (řady 2-4) 250,- Kč

Výlet lodí se uskuteční při minimálním počtu 10 účastníků.

Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve Vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.

ORIENTAČNÍ CENY NĚKTERÝCH VSTUPŮ (V EUR):
 • papežský palác v Avignonu - cca 12 €

Pont du Gard - cca 8 €

 • antické divadlo v Orange - cca 10 €
 • kláster Senanque - cca 10 €
 • muzeum Marca Chagalla Nice - cca 10 €
 • oceánografické muzeum Monaco - cca 15 €
 • botanická zahrada Monaco - cca 9 €

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Dle popisu
 • Místo dle CK: Arles, Avignon, Camarque, Marseille, Nice, Nimes, PONT DU GARD

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 727 958
dnes 7.30–17 h

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Báječná Provence (autobusem)
    Francie, Azurové pobřeží, Francouzská riviéra, Languedoc-Roussillon, Occitanie, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Arles, Avignon, Marseille, Nice, Nîmes, Pont du Gard

Původní cena
10 690 Kč/os

Cena
9 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 727 958

Zájezd

dospělá osoba
2
9 490 Kč

Pojištění

příplatek za cestovní pojištění Evropa Light - za osobu
2
300 Kč
příplatek za cestovní pojištění Evropa Complex - za osobu
0
590 Kč
příplatek za cestovní pojištění Evropa Complex Plus - za osobu
0
990 Kč
příplatek za připojištění Extra Covid Evropa - za osobu
0
290 Kč