BANDOS ISLANDS RESORT

  Maledivy, Kaafu Atol, Severní Male Atol

5/5

BANDOS ISLANDS RESORT

    Maledivy, Kaafu Atol, Severní Male Atol
Číslo zájezdu: 2 268 181
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Hotel se nachází uprostřed exotické sbírky kolekce ostrovů známé pod názvem Maledivy. Příjemná poloha nabízí půvabnou pláž, excelentní potápění a krátké spojení do města Male. Transfer lodí trvá přibližně 25 minut. Je ideální volbou pro romantickou dovolenou. Bandos nabízí široký výběr ubytování Standard beachfront room, Deluxe Beachfront room, Beach villa, Garden Villa s maximálním pohodlím a luxusem ve všech pokojích. Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou rozesety v zahradě v severozápadní části ostrova a jsou moderně vybaveny s minibarem, telefonem, TV/SAT, trezorem, konvicí na přípravu kávy či čaje a balkónem nebo terasou. Za příplatek lze zajistit ubytování ve vodních vilách s přímým vstupem z terasy do oceánu či plážovou vilu s jacuzzi. Recepce, restaurace a bary s místní i mezinárodní kuchyní Vám zajisté ještě více zpříjemní pobyt. Firmy zase zajisté uvítají možnost pořádání konferencí. Své tělo můžete zregenerovat u venkovního bazénu nebo stejně tak dobře i ve skvělém lázeňském centru. Pokud nedokážete dovolenou pouze prolenošit, můžete si vybrat z celé řady vodních sportů. Hotel také pořádá výlety po okolí, které Vás už jen utvrdí v místní kráse a pohostinnosti.
ALL INCLUSIVE: snídaně, obědy a večeře formou bufetu v restauraci Gallery, perlivou a nesycenou lahvovou vodu ve všech restauracích a barech. Čaj, káva, espresso, Cappuccino a Caffe Latté se podávají v barech Sand, Huvan, Sea Breeze a Gallery barech. Čerstvá ovocná šťáva je za příplatek. Domácí víno se podává v barech Sand, Pool Bar, Huvan, Sea Breeze a Gallery. Prémiové značky vína a všechna šumivá vína jsou zpoplatněna. Točené pivo je k dispozici v baru Sand, Pool Bar, Huvan, Sea Breeze a Gallery. Líhoviny (gin, vodka a pod.).

Základní cena zahrnuje

  • letecká doprava - trasa: PRG-DXB-MLE

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIME TRAVEL spol. s r.o., IČ 49356861.
Lokalita dle pořadatele: Severní Male Atol, Maldives
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Bandos Maldives Island Resort ****
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Bandos Maldives Island Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 268 181
dnes 8–18 h

Hodnocení

6. nejlepší hotel v destinaci Kaafu Atol

5/ 5 4 recenzí


Dada duben 2016
Maledivy určitě ano. Maledivy jsou krásné, byl to životní sen a klidně bych se vrátila. Což se bohužel nedá říct o hotelu. Vybrali jsme si Bandos kvůli... celá recenze


Standa M. květen 2016
Dokonalý relax. Resort Bandos nabízí úplně vše, co si přát od dovolené. Sedm různých typů ubytování. Úžasná pláž s bílým pískem, krásná zahrada, o... celá recenze


Prokopovi září 2014
Ráj,ráj a zase ráj. Překrásné klidné místo kousek od letiště... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

BANDOS ISLANDS RESORT
    Maledivy, Kaafu Atol, Severní Male Atol

Původní cena
77 131 Kč/os

Cena
48 399 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 268 181

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
48 399,33 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
1 422 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
855 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
540 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 9 dní
0
1 090 Kč