Barceló Bávaro Beach

  Dominikánská republika, Punta Cana, Bávaro

5/5

Barceló Bávaro Beach

    Dominikánská republika, Punta Cana, Bávaro
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Barceló Bávaro Beach
Tento snový hotel s karibskými prvky se rozkládá u pláže Bávaro, která je považována za jednu z deseti nejkrásnějších pláží světa. Jedná se o hotel pouze pro dospělé, je tedy ideálním místem pro romantickou dovolenou či dovolenou s přáteli. Fantastická nabídka volnočasových aktivit vám poskytne zábavu na celý den. Klienti ubytovaní v tomto hotelu mohou jako bonus využívat i některých služeb v sesterském hotelu Barceló Bávaro Palace. Oba hotely tvoří součást komplexu Barceló Bávaro Grand Resort. Pro snazší pohyb po resortu je k dispozici hotelový vláček. Letiště v Punta Caně je od hotelu vzdáleno 18 km. PLÁŽ Nádherná bělostná pláž lemovaná palmami se nachází přímo u hotelu. K dispozici lehátka, plážové osušky a bar u pláže zdarma.
  UBYTOVÁNÍ Pokoje Superior a Superior s výhledem na moře(47 m2) jsou vybaveny klimatizací, stropním ventilátorem, telefonem, TV se satelitním příjmem, WiFi zdarma, žehličkou s žehlicím prknem, minibarem (doplňován nealko nápoji a snacky), kávovarem, koupelnou s vanou/sprchou, WC, fénem, trezorem zdarma, balkonem nebo terasou, županem a pantoflemi.
  STRAVOVÁNÍ ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Na obědy a večeře je možné zajít také do a la carte restaurace La Brisa. Neomezené množství nealkoholických a alkoholických rozlévaných místních a importovaných nápojů od 10:00 – 24:00, v nočním klubu od 23:00 do 03:00.
  VYBAVENÍ Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 4 a la carte restaurace (mezinárodní, středomořská, steak house a americká, nutná rezervace), 3 bary, bazén, směnárna, kasino, noční klub, divadlo, Spa, obchody.   AKTIVITY Bohaté animační a večerní programy, posilovna, 7 tenisových kurtů a 2 multisportovní hřiště (fotbal, basketbal, volejbal), profesionální fotbalové hřiště, baseball, minigolf, plážový volejbal, vodní polo, aerobik, stolní tenis, vodní sporty (motorizované za poplatek), bowling (za poplatek), herna, úniková místnost (za poplatek).

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla /povolená hmotnost 20 kg na osobu/, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování na 7 nocí, uvedenou stravu, českého delegáta na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění a fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě
  • Jedná se o přímé lety z Prahy bez přestupu! Cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, aktuální ceny ověříme na základě Vaší nezávazné objednávky. Zájezd je možné objednat také ve variabilních termínech a délce pobytu dle individuálních požadavků na letech s přestupem. Hotel je na zpětné potvrzení z destinace. Je možné vycestovat pouze s pasem platným 6 měsíců po návratu z destinace.
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Punta Cana
  • Místo dle CK: Bávaro

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Barceló Bávaro Beach Resort *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Barceló Bávaro Beach Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 052 275
dnes 8–18 h

Hodnocení

20. nejlepší hotel v destinaci Punta Cana

5/ 5 4 recenzí


Jana z Prahy červen 2016
Úžasná dovolená. Hotel pouze pro dospělé, což ocení klienti hledající klidnou dovolenou... celá recenze


Veronika E. květen 2015
Prohlídka Hotelu Barceló Bávaro Beach ****. Hotel se nachází přímo na pláži Bávaro, která je uznávána jako jedna z deseti nejlepších pláží na světě. Tento hotel byl nově komp... celá recenze


Marek prosinec 2013
Recenze. Stoji to za to... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Dominikánská republika

Dominikánská republika je stát nalézající se na souostroví Velké Antily v Karibském moři. Ostrov objevil v roce 1492 Kryštof Kolumbus a byl tímto ostrovem, stejně jako současní návštěvníci, okouzlen. Přírodní krásy tohoto státu jsou velmi různorodé. Naleznete zde třítisícová horská pásma, národní parky, jezera, jeskyně a především nekonečné písčité pláže u křišťálového moře. Dominikánská republika vám umožní nahlédnout i do své zajímavé historie prostřednictvím velkého množství památek v koloniálním stylu.

Nádherný tropický ostrovní stát Karibiku si vás získá výjimečným exotickým prostředím. Tady se během vaší dovolené zastaví čas. V dominikánské republice na vás čeká velmi přívětivé prostředí, lidé jsou velmi milí a ostrov je celkově romantickým rájem pro zamilované páry. Nezapomenutelná je kombinace krásného pobřeží s exotickým slunečným počasím. Nejvyhledávanější lokality jsou Punta Cana a Boca Chica.

Do 25. dubna 2018 si turisté musí pro vstup do země po příletu obstarat turistickou kartu. Od 25. dubna 2018 bude poplatek za turistickou kartu již zahrnut v ceně letenky.

Nezávazná objednávka

Barceló Bávaro Beach
    Dominikánská republika, Punta Cana, Bávaro

Cena
65 390 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 052 275

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
65 390 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 962 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 395 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
1 Kč