BARCELÓ MAYA RIVIERA - ADULTS ONLY

  Mexiko, Mayská riviéra, Quintana Roo, X-Puhá

BARCELÓ MAYA RIVIERA - ADULTS ONLY

    Mexiko, Mayská riviéra, Quintana Roo, X-Puhá
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha:

Luxusní hotel ležící na jedné z nejkrásnějších pláží karibiku obklopen mořem a přírodou nabízí hostům exkluzivní služby. Hotel je určen pro dospělé nad 18 let. Nedávno postavený all inclusive hotel je perfektní volbou pro páry. Nachází se 50 km od letiště v Cancunu. Hosté mohou také využívat služby Barcelo Maya Grand Resort Complexu, který zahrnuje Barcelo Maya Palace, Barcelo Maya Beach, Barcelo Maya Caribe, Barcelo Maya Colonial a Barcelo Maya Tropical hotelu.

Ubytování:

V hotelu je 850 pokojů různých kategorií z nichž více než polovina má výhledy na moře a 110 nabízí exklusivní přístup do privátního bazénu. Pokoje v Premium Level nabízí ještě více luxusu a výhod. Pokoje Junior Suite jsou klimatizované, vybavené stropním větrákem, Wi-Fi připojením, je zde také rádio, telefon, 2 postele 1,25 m x 2m nebo 1 postel 2,50 x 2 m, minibar, který je denně doplňován, sofa, kávovar, žehlička a žehlící prkno, trezor a vybavená koupelna s župany, trepkami a vysoušečem vlasů. Ocean Front Junior Suite disponují balkonem nebo terasou s výhledem na oceán.

Vybavení a služby:

recepce, 5 restaurací, 5 barů, 4 bazény, lázeňské centrum, posilovna, konferenční centrum pro až 8000 osob je největší na Riviera Maya, obchody, salon krásy, služba praní a žehlení prádla.

Sport a zábava:

písečná pláž, bazény, posilovna se spinningem, fotbalové hřiště, basketbalové hříště, 2 tenisové kurty, 18 ti jamkové minigolfové hřiště, vojelbal, stolní tenis, obří šachy, vodní aerobic, šnorchlování, kajaky, windsurfing, potápění s přístrojem, výlety za rybařením. ALL INCLUSIVE zahrnuje: snídaně, obědy a večeře v 16ti restauracích, včetně 4 bufetových restaurací, 4 grilů na pláži, 8 restaurací A la carte: mexická Lindo, španělská La Fuente, Mare Nostrum s mořskými plody, japonská Kyoto, italská Capri, steaková Santa Fe a nové japonské restaurace Tokyo a italské La Trattoria Italiano. Všechny A la carte vyžadují rezervaci a také odpovídající dres code (pánové dlouhé kalhoty a uzavřené boty). Sportovní aktivity: tenis, multi sportovní hřiště,18 ti jamkové mini golf, posilovna, nemotorizované vodní sporty, aktivity.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIME TRAVEL spol. s r.o., IČ 49356861.
Lokalita dle pořadatele: Riviera Maya, Cancun
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Barceló Maya Riviera Resort *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Barceló Maya Riviera Resort

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 059 308
dnes 8–18 h

Mexiko

Mexiko, oficiálním názvem Spojené státy mexické, je zemí ve Střední Americe. Díky své rozlehlosti je území Mexika velmi různorodé. Najdeme zde písčité pláže, hory, pouště, savany i tropické pralesy. Nejznámějším turistickým lákadlem jsou památky mayské a aztécké kultury, monumentální stavby dávných civilizací. Dovolená v Mexiku je rájem pro dobrodruhy, kombinovat lze koupání v Karibiku nebo Tichém oceánu s poznáváním výjimečných přírodních i kulturních zajímavostí. Výhodou země Střední Ameriky je, že si každý najde to své, po čem jeho duše touží. Přírodní scenérie mexického tropického pásu, jeho hory, sopky i biota jsou úchvatné a na druhé straně stojí nebývale stará kultura, jejíž odkazy jsou v Mexiku výjimečně zachované.

Nezávazná objednávka

BARCELÓ MAYA RIVIERA - ADULTS ONLY
    Mexiko, Mayská riviéra, Quintana Roo, X-Puhá

Cena
65 224 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 059 308

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 osobami)
2
65 224 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 962 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 395 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 9 dní
0
1 Kč