Barcelo Solymar

  Kuba, Matanzas, Varadero

4/5

Barcelo Solymar

    Kuba, Matanzas, Varadero
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

moderný hotel sa nachádza uprostred tropickej záhrady, vedľa hotela Occidental Arenas Blancas, neďaleko centra Varadera. Od letiska v Havane je vzdialený 150 km, od letiska vo Varadere 30 km.

Vybavenie

hotelový komplex sa skladá z hotelov Arenas Blancas a Solymar. Vstupná hala s recepciou, 6 reštaurácii z toho 5 la carte (talianska, španielska, mexická, orientálna a rybia), 11 barov, 3 bazény, detské ihrisko, detský klub, obchod so suvenírmi, Wi-Fi v Solymar lobby za poplatok.

Pláž

rozľahlá pláž s jemným bielym pieskom pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a osušky zdarma.

Zábava a šport

3 bazény s oddelenou časťou pre deti, 2 tenisové kurty, stolný tenis, biliard, basketbal, plážový volejbal, plážový futbal, vodné pólo, petanque, aerobic, fitness centrum, sauna, masáže za poplatok, nemotorové vodné športy (vodné bicykle, windsurfing), diskotéka, animačné programy. Za poplatok potápačské centrum cca 300 m od hotela, 18-násť jamkové golfové ihrisko neďaleko hotela.

Stravovanie

All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy aj večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, snacky a neobmedzenú konzumáciu nealko a miestnych alkoholických nápojov počas dňa. 2 krát za týždeň možnosť večere v la carte reštaurácii - nutná rezervácia vopred.

Vybavenie izieb

kúpeľňa s WC, nastaviteľná klimatizácia, TV, minibar, telefón, trezor, sušič na vlasy, varná kanvica, žehliaca doska, balkón či terasa. V základnej cena izba Bungalow. Na izbe je možné ubytovať max. 2 dosp. os. + 1 dospelá osoba alebo 3 dosp. osoby + 2 deti.

Poznámka:

Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie.

Typy izieb sú: Superior Vista Mar, Suite Vista Mar, Suite Bungalow, Bungalow Superior, Superior.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: ESO Travel, s.r.o., IČ 35858559.
Lokalita dle pořadatele: Varadero, Varadero
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Barceló Solymar Resort ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Barceló Solymar Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 302 941
dnes 8–18 h

Hodnocení

30. nejlepší hotel v destinaci Matanzas

4/ 5 16 recenzí


Aneta Vitamvásová prosinec 2019
Prohlídka hotelu Barcelo Solymar. Tento hotel jsem navštívila v rámci infocesty na Kubu. Jedná se o pěkný, udržovaný hotelový komplex zasazený do krásné zelené zahr... celá recenze


Emil duben 2019
Dovolená duben 2019. Na dovolenou do hotelu 4* jsme odjížděli s vědomím, že jedeme na Kubu, kde jsou trochu zvláštní podmínky. Už jsme něco zažili, tak... celá recenze


Jituška prosinec 2018
Naše TOP dovolená. Krásná dovolená a plná zážitků... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Kuba

Kuba je stát ležící v Karibiku a zároveň největší ostrov souostroví Velké Antily. Území tvoří kromě hlavního ostrova i tisíce malých ostrovů a ostrůvků. Nejen díky svým přírodním krásám, tropickým lesům, korálovým útesům a atolům je hojně navštěvovanou destinací. Nejvhodnějším obdobím k návštěvě patří zimní měsíce, od května do října je zde období dešťů. Na Kubě panuje tropické počasí s příjemnými průměrnými teplotami okolo 25 ⁰C. Místní prostředí je velmi svérázné. Tropický ráj s pohnutou historií, který se ale postupně otevírá světu. Je to země latinských rytmů, barev, kontrastů, nejlepších doutníků a kvalitního rumu. Hlavním městem je pulzující a historická Havana, největší přímořský ráj je poloostrov Varadero a potápěči je nejvíce vyhledávaný ostrov Cayo Coco.

Nezávazná objednávka

Barcelo Solymar
    Kuba, Matanzas, Varadero

Cena
1 972 EUR/os
(45 335 Kč/os)

Cestující

Číslo zájezdu: 2 302 941

Zájezd

osoba do 99 rokov na pevnom lôžku
2
1 904 EUR

Pojištění

samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
2
34,5 EUR