Termín:
9. 8. – 16. 8. 2019
Počet dní:
8 (pá – pá)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
46 020
(1 790 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Barcelona s pobytem v luxusních lázních u moře

Originální a naprosto jedinečná návštěva Barcelony s odborným prúvodcem. Za bohatého slova našeho prúvodce spoznáte Barcelonu a překrásné španělské Zlaté Písky (pobřeží Costa Dorada jižně od Barcelony). A hlavně, báječně si odpočinete v luxusních aquatických lázních a na rozlehlých plážích u moře. Zájezd je vhodný i pro náročnější klienty, kteří hledají víc než levné ubytování v centru města. Pro ty, kteří hledají atypické, kvalitní, luxusní ubytovaní, bohaté služby během celého pobytu, originální odpočinek, lázně a profesionálního prúvodce CK po celou dobu zájezdu.

Hotel a okolí

Ubytování je zajištěno v renomovaných zařízeních kategorie 4* kousek od moře jižně od Barcelony na věhlasném pobřeží Costa Dorada, vždy s bohatým stravováním volným výběrem. V okolí jsou (během vrcholu léta) živé promenády, obchodní ulice, zahrady, borovicové lesy (oblast pobytu je známá též jako přímořské klimatické lázně ve spojení hory, útesy, lesy a moře), překrásné pláže a turistické atrakce. Během pobytu si lze za poplatek přímo v lázních / hotelu bohatě dopřát rúzné aquatické procedury (nabídka se během roku neustále mění, upravuje podle aktuální sezony) sauny, masáže, koupele v ovocných štávách, vínu, šampaňském, čokoládě a mnohé jiné fantasie ... Ideální nabídka zejména pro dvojice, nebo partie, nebo luxusní firemní trip. Pojďte si dopřát něco naprosto vyjímečné, zasloužíte si to ...

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Lola Tours, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Katalánsko
  • Místo dle CK: Barcelona

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.