Beach Albatros Resort

  Egypt, Hurghada

Beach Albatros Resort

    Egypt, Hurghada
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

ÚVOD:
Velmi příjemný a komfortně zařízený hotel je součástí oblíbené hotelové sítě Pickalbatros, která zaručuje kvalitní služby. V hotelovém komplexu se nachází hlavní budova s ?recepcí a přilehlé vedlejší budovy v krásné zahradě. Hotel má vlastní pláž a několik bazénů se skluzavkami pro děti a dvěma tobogány pro dospělé. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, ale i pro milovníky windsurfingu, potápění a dalších vodních sportů.


Hotel nabízí: stupná hala s recepcí, 5 restaurací v rámci All Inclusive, několik barů, kavárna, diskotéka (v hotelu Sea World nebo Albatros Palace - vstup zdarma, nápoje za poplatek), Wi-Fi připojení (na recepci zdarma), obchodní arkáda , kadeřnictví, 7 bazénů z toho 3 vyhřívané v zimním období + 2 venkovní vířivky (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), dětský bazén, skluzavky (pouze pro děti), 2 tobogány pro dospělé, miniklub, dětské hřiště animační a večerní programy, 3 tenisové kurty (osvětlení a sportovní vybavení za poplatek, antukový povrch), stolní tenis, plážový volejbal, fitness, aerobik, minigolf (osvětlení za poplatek), maxišachy, šipky, bocciaSPA centrum, kulečník, potápění, herna, půjčovna kol pro děti, sauna , turecké lázně, masáže, salon krásy, vodní sporty na pláži

LOKALIZACE:
přímo u písečné pláže

letiště Hurghada - cca 8 km

centrum Hurghada - cca 10 km

PLÁŽ:
písčitá

přímo u hotelu

UBYTOVÁNÍ:
max. obsazenost: 2 LI + 2 přistýlky

klimatizace

WC / koupelna, vysoušeč vlasů

SAT / TV

minibar

balkon nebo terasa

STRAVOVÁNÍ:
all inclusive

MOŽNOSTI VYŽITÍ:
obchodní arkáda, kadeřnictví, 7 bazénů z toho 3 vyhřívané v zimním období + 2 venkovní vířivky (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), dětský bazén, skluzavky (pouze pro děti), 2 tobogány pro dospělé, miniklub, dětské hřiště animační a večerní programy , 3 tenisové kurty (osvětlení a sportovní vybavení za poplatek, antukový povrch), stolní tenis, plážový volejbal, fitness, aerobik, minigolf (osvětlení za poplatek), maxišachy, šipky, bocciaSPA centrum, kulečník, potápění, herna, půjčovna kol pro děti , sauna, turecké lázně, masáže, salon krásy, vodní sporty na pláži

Názor pořadatele:
klientům všech věkových kategorií, kteří vyhledávají vodní zábavu a kvalitu známé hotelové sítě.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Sunflower Tours, IČ: 03907929. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Hurghada
  • Místo dle CK: Hurghada

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 782 991
dnes 7.30–17 h

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Nezávazná objednávka

Beach Albatros Resort
    Egypt, Hurghada

Cena
24 284 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 782 991

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
24 284 Kč
příplatek za turistické vízum do Egypta - osoba
0
650 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
580 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
320 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
980 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 15 dní
0
1 090 Kč