Beach Rotana Abu Dhabi

  Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi

4/5

Beach Rotana Abu Dhabi

    Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Místo, kde od prvního momentu na Vás dýchne unikátní směs vyhlášené arabské pohostinnosti a moderního luxusu!

Přehled

možnost příplatku na ALL INCLUSIVE v srdci obchodních a nákupních možností vedle nákupního centra Abu Dhabi Mall možnost ubytování dítěte do 12 let

Stručná poloha

Abu Dhabi - město cca 90 minut od letiště v Dubaji přímo u vlastní písečné pláže

Poloha

Abu Dhabi, hotel je ideálně situován v samém srdci obchodních a nákupních možností města, přitom u vlastní 120 m dlouhé písečné pláže. Vedle hotelu je prestižní nákupní centrum Abu Dhabi Mall. Vzdálenost od letiště v Abu Dhabi cca 30 minut jízdy a od letiště v Dubaji cca 90 minut jízdy.

Vybavení hotelu

468 pokojů a suite, všechny s výhledem na moře. Cca 150 m od hlavní budovy se nachází část Beach Rotana Suites, kde je dalších 96 suite, 19 studií a 37 apartmánů. Klimatizace, 10 restaurací a barů, bazény (teplotně regulované), bar u bazénu, dětský bazén, SPA centrum, fitness, masáže, sauna, jacuzzi, vodní sporty, rybaření, tenis, golf, squash, boutique, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.

Vybavení pokoje

Classic pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, výhled na moře. Možnost ubytování 1 dítěte do 12 let. Možnost přistýlky ve vyšší kategorii pokojů.

Classic pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování 1 dítěte do 12 let.

Classic pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování 1 dítěte do 12 let.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze či ALL INCLUSIVE - vše formou bufetu.

Názor CK

Místo, kde od prvního momentu na Vás dýchne unikátní směs vyhlášené arabské pohostinnosti a moderního luxusu!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšších typech pokojů nebo ve suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Dubai - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky/anglicky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění, turistickou taxu (platí se na místě).

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Abu Dhabi, Abu Dhabi
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Beach Rotana Abu Dhabi Hotel *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Beach Rotana Abu Dhabi Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 397 979
dnes 8–18 h

Hodnocení

13. nejlepší hotel v destinaci Abu Dhabi

4/ 5 2 recenzí


Markéta září 2019
Prohlídka hotelu Beach Rotana *****. Prohlídka hotelu Beach Rotana ***** Vratný deposit 300 AED/pokoj/noc - celkem však max. 1000 AED/pobyt. Pobytová taxa 10 AED/oso... celá recenze


Eva prosinec 2016
Silvestr 2016. Do hotelu jsme přicestovali v nočních hodinách,hotel velmi pěkný ,pokoje pěkné prostorné,ale ten šok v ranních hodinách začal hroz... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

Beach Rotana Abu Dhabi
    Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi

Cena
28 900 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 397 979

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
28 900 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj - osoba na pevném lůžku
0
10 540 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
1 144 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
704 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 290 Kč