Berghof (LKN150)

  Rakousko, Korutany, Rakouské termály, Villach, Baumgartnerhöhe / Faaker See, Gerlitzen, Villach

Berghof (LKN150)

    Rakousko, Korutany, Rakouské termály, Villach, Baumgartnerhöhe / Faaker See, Gerlitzen, Villach
Původní cena
4 914 Kč/os

Cena od
3 902 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 454
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'Berghof (LKN150)', 3-pokojový dům 70 m2 na 2 podlažích. Komfortně zařízeno s dřevěným nábytkem: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou pro 2 osoby, krbovými kamny, TV se satelitním vysíláním, rádiem, CD přehrávačem a DVD přehrávačem. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar) s jídelním koutem. Koupelna se sprchou, oddělené WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžkem a 1x pohovkou (140 cm). Koupelna se sprchou a WC, sauna. Topení. Dřevěná podlaha. Terasa krytá. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). Pokud je v rekreačním objektu méně hostů než je maximální možný počet osob, pak nejsou k dispozici všechny bytové jednotky.

Popis

Dřevěný dům 'Berghof'. 5 km od centra Landskron, 9 km od centra Villach, 17 km od centra Feldkirchen, ve svahu, 100 m od jezera. Společné: pozemek 10 ha s stromy, louka. Tenis (extra), stolní tenis, plážový volejbal, dětské hřiště, koupací molo. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, stolní fotbal, pračka (společné, extra). Parkovací místo u domu. Supermarket 100 m, travnatá pláž 150 m. Upozornění: hlídání dětí v sezóně.

Základní cena zahrnuje

 • ERV storno pojištění
 • Náklady na energii
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

 • Dětská vysoká židlička - 5.0 EUR paušál
 • Poplatek z pobytu - 1.5 EUR za osobu/den
 • Poplatek z pobytu - 1.7 EUR
 • Poplatek z pobytu - 1.6 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Korutany
 • Místo dle CK: Villach

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 807 454
dnes zavřeno

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Berghof (LKN150)
    Rakousko, Korutany, Rakouské termály, Villach, Baumgartnerhöhe / Faaker See, Gerlitzen, Villach

Původní cena
4 914 Kč/os

Cena od
3 902 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 454

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
23 406,06 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
375 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
290 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč