Berlín a slavnost světel

Německo, Berlín

Berlín a slavnost světel

  Německo, Berlín
Číslo zájezdu: 2 037 564
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis zájezdu

Poznejte německou metropoli Berlín v její skutečně nevšední podobě! Každý říjen se Berlín na týden promění večer v pohádkové město s budovami i celými ulicemi osvětlenými jasnými a barevnými světly.
CK si vyhrazuje právo záměn jednotlivých objektů programu. Kupole Říšského sněmu může být uzavřena kvůli aktuálnímu provozu instituce, bývá do ní pouštěno omezené množství návštěvníků a hromadné rezervace někdy bývají zamítnuty. Prosím, uveďte zájem na přihlášce.

Stravování

vlastní -

Ubytování

hotel -

Program zájezdu

1. den: Odjezd v ranních hod. BERLÍN (UNESCO), CHARLOTTENBURG, zámek pruských králů, třída Kurfürstendamm, Kaiser-Wilhelm Gedächtniskirche, Vítězný sloup, Braniborská brána, Potsdamer Platz a rozsáhlá nová výstavba (Sony Center), Berlínská zeď, bývalý hraniční přechod Checkpoint Charlie s Muzeem útěků aj. Po setmění se město rozzáří barevnými světly v rámci Festivalu světel Festival of Lights – fantastická podívaná na barevně nasvícené město.
2. den: BERLÍN , Říšský sněm (nutná rezervace), historický střed Berlína a Muzejní ostrov, moderní architektura Hauptbahnhof, třídy Unter den Linden a Friedrichstrasse, Opera, katedrála sv. Hedviky, Francouzský kostel, Humboldtova univerzita, dóm (hroby králů, z kupole výhled na město), Alexanderplatz s televizní věží (365 m), Červená radnice, dále muzea na Muzejním ostrově. Variantně projížďka lodí po Sprévě. Večer Festival světel – fantastická podívaná na barevně nasvícené město, bohaté doprovodné programy, účast pozdě do noci, možnost večerní prohlídky osvětleného Berlína v turistických busech (500 Kč, nutná rezervace).
3. den: Babí léto v Postupimských parcích : cestou zastávka ve Vědeckém parku Alberta Eisteina u observatoře Einsteinova věž. POSTUPIM (POSTDAM ), hl. m. spolkové země Braniborsko ), Sanssouci, Neues Palais, Neue Kammern. Procházka rozlehlým barevným parkem s pavilóny, fontánami a sochami (Čínský pavilón, Římské lázně, zámek Charlottenhof, Cecillienhof). Fakult. MHD prohlídka centra města POSTUPIM (Braniborská brána, chrám sv. Mikuláše, radnice, holandská čtvrť („Malý Amsterdam“), ruská čtvrť Alexandrowka, česká čtvrť Nowawes. Variantně individuální návštěva BERLÍNA vlakem S-Bahn a tramvají. Návrat do ČR do půlnoci.

Základní cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • 2x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje)
  • průvodce

Základní cena nezahrnuje

  • pobytové taxy, plavbu lodi a vstupné (cca 70 Euro)
  • pojištění léčebných výloh a storna
  • 2x snídaně
  • záloha za rezervaci prohlídky osvětleného Berlína v autobuse - 2 hodiny
  • rezervace Reichstagu (nutno uvést již při přihlášení, pozdější změny většinou nejsou možné, k rezervaci je nutné uvést číslo cestovního dokladu)
  • 1/1 pokoj - zde povinný při nedoobsazení

Informace o zájezdu

Pořadatel: Mayer & Crocus s.r.o., IČ 25622706.
Lokalita dle pořadatele: Dle popisu, Berlín
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 037 564
dnes 8–18 h

Nezávazná objednávka

Berlín a slavnost světel
  Německo, Berlín

Cena
5 790 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 037 564

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 790 Kč
příplatek za 2x snídaně - osoba
0
460 Kč
příplatek za zálohu za rezervaci prohhlídky osvětleného Berlína v autobuse (2 hodiny)
0
690 Kč
příplatek za rezervaci Reichstagu (nutno uvést již při přihlášení, pozdější změny většinou nejsou možné, k rezervaci je nutné uvést číslo cestovního dokladu)
0
100 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
1 800 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
225 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
174 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč