Termín:
13. 9. – 16. 9. 2018
Počet dní:
4 (čt – ne)
Počet nocí:
3
Doprava:
autobusem
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu
1. den

V ranních hodinách odjezd směr Praha a Děčín. Krátká zastávka v Hřensku na břehu Labe. Pokračování Národním parkem Saské Švýcarsko na BASTEI - pískovcové skalní útvary s vyhlídkovým mostem Basteibrücke. Po poledni příjezd do DRÁŽĎAN, procházka s průvodcem po nejvýznamnějších památkách starého města - Freauenkirche, Semperova opera.. Večer příjezd na ubytování v oblasti Berlína.

2. den

Po snídani okružní jízda a pěší okruh BERLÍNEM - prohlídka nejvýznamnějších památek - Alexanderplatz, radnice, televizní věž, Braniborská brána, Reichstag, bulvár Unter den Linden, Kurfüstendamm, Potsdammer Platz. Možnost navštívit Olympijský stadion, park zámku Charlottenburg a další. Nocleh.

3. den

Po snídani návštěva POSTUPIMI (UNESCO) - barokní sídlo Pruské říše, park Sanssouci a zámeček Cecilienhof, procházka centra města. Odpoledne lze využít k návštěvě některého z četných muzeí na Muzejním ostrově (UNESCO) i jinde - Gemäldegalerie, Egyptské muzeum, Alte Nationalgalerie, Pergamonmuseum, případně k nákupům.

4. den

Po snídani odjezd do SPREEWALDU, biosférické rezervace UNESCO, lužní oblasti protkané říčními kanály a mokřady, možnost nechat se svézt na loďce, případně si půjčit lodičku vlastní a projet se po nesčetných malebných říčních pramenech sami. Pokračování do MÍŠNĚ s krátkou zastávkou u nádherného zámku MORITZBURG, na kterém se natáčela pohádka Tři oříšky pro Popelku. Odpoledne prohlídka Míšně - malebné historické městečko, které se stalo světově proslulým výrobou porcelánu. Odjezd přes Prahu do Brna. Příjezd do 24.00.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • dopravu luxusním autokarem, 3x ubytování se snídaní ve dvoulůžkových pokojích v hotelu, služby průvodce Cena nezahrnuje: vstupy Platí se na místě: pobytové taxy

Základní cena nezahrnuje

  • 1/1 pokoj 1 620 Kč

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Bohemian fantasy, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Berlín, Drážďany
Informace o slevách

BERLÍN - DRÁŽĎANY - POSTUPIM - MÍŠEŇ

Číslo zájezdu: 931635
Německo, Berlín, Sasko, Berlín, Drážďany

Všechny termíny a možnosti (1)