Birkenwald

  Rakousko, Seefeld / Leutaschtal, Tyrolsko, Mösern / Reith / Scharnitz, Seefeld, Seefeld in Tirol

Birkenwald

    Rakousko, Seefeld / Leutaschtal, Tyrolsko, Mösern / Reith / Scharnitz, Seefeld, Seefeld in Tirol
Původní cena
4 360 Kč/os

Cena od
4 118 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 335
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

1-pokojový apartmán 35 m2. Útulně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou pro 2 osoby, TV se satelitním vysíláním a rádiem. Kuchyňský kout u vstupu). Koupelna s vanou a WC. Balkon. K dispozici: telefon. Internet (WiFi, zdarma). 1 pes povolen. Individuální vybavení v každém apartmánu. Místo na spaní v obývacím pokoji: skříňové dvoulůžko nebo rozkládací pohovka pro dva.

Popis

Seefeld: Velký, komfortní apartmánový dům 'Birkenwald'. 300 m od centra, klidná, slunná poloha, 600 m od jezera, 200 m od sjezdovek. Společné: velká zahrada, louka k odpočinku, vnitřní bazén. Sprcha/WC u bazénu, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V domě: recepce, společenská místnost s TV, sauna, solárium (extra), kulečník/biliard, herna, stolní fotbal, výtah, odkládací místnost na kola, sluneční terasa, pračka (společné, extra). Výměna povlečení 1x týdně. Donáška pečiva. Příjezd k domu. Parkovací místo, společné garáže (extra). Obchod, supermarket 300 m, restaurace 200 m, pěší zóna 300 m, centrum dostupné pěšky během 4 min. Železniční stanice 300 m, jezero ke koupání 'Wildsee' 600 m. Golfové hřiště 200 m, tenisová hala 600 m, sportovní centrum 500 m, horská železnice, lyžařské centrum 200 m, zastávka skibusu 100 m, běžkařské stopy 200 m. Upozornění: Fotografie uvádí příklad apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. Dobíjecí stanice elektromobilů / dobití: 5 EUR.

Základní cena zahrnuje

 • ERV storno pojištění
 • Náklady na energii
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

 • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
 • Garáž 1x - 7.0 EUR za den
 • Garáž 1x - 12.0 EUR
 • Poplatek z pobytu - 2.8 EUR za osobu/den
 • Pes - 12.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Tyrolsko
 • Místo dle CK: Seefeld in Tirol

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 807 335
dnes zavřeno

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Birkenwald
    Rakousko, Seefeld / Leutaschtal, Tyrolsko, Mösern / Reith / Scharnitz, Seefeld, Seefeld in Tirol

Původní cena
4 360 Kč/os

Cena od
4 118 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 335

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
8 235,93 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
375 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
290 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč