Black Sea Star

  Bulharsko, Sozopol

4/5

Black Sea Star

    Bulharsko, Sozopol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Pláž: 100 m • písečná | ZDARMA: klimatizace • lednice • kuchyňský kout v apartmánech • TV/SAT • Wi-Fi • sejf • lehátka a slunečníky u bazénu

Okolí

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex Black Sea Star 4* složený z nižších budov je situovaný v krásně udržované zahradě na okraji Sozopolu (Bulharsko). Součástí hotelu je recepce, Wi-Fi a sejf (na recepci), lobby bar, restaurace, internetová kavárna, venkovní i vnitřní bazén s oddělenou částí pro děti, vířivka, několik obchůdků, tělocvična a hrací koutek pro děti. Od široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, kde je možnost se za poplatek věnovat surfingu, potápění a dalším sportům je oddělen pouze místní komunikací. Pokoje mají výhled do kvetoucí zahrady s bazénem s lehátky a slunečníky zdarma. Nedaleký Sozopol se svými typickými dřevěnými domky zve klienty k romantickým večerním procházkám a posezení u vína.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dítě (max. obsazenost 2 dospělé osoby a jedno dítě 2-14 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, koupelna a balkon. K dispozici jsou i rodinné pokoje (max. obsazenost 3 dospělé osoby a jedno dítě 2-14 let) a rodinné apartmány až pro 6 osob (min. obsazenost 4 osoby = 4x plná cena, max. 5 dospělých osob a jedno dítě 2-14 let), klimatizace, kuchyňský kout s lednicí, koupelna a balkon.

Stravování

All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, výborná bulharská kuchyně. Během dne káva, čaj, snack i zákusky. Bar nabízí neomezenou konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby (10.00 - 23.00).

Doprava

Doprava do Bulharska do Burgasu je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu tam i zpět
  • ubytování příslušné kategorie na 7/10/11 nocí s vyznačenou stravou
  • letištní taxy a palivový příplatek
  • transfery letiště/hotel/letiště
  • činnost stálého delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Příplatky

    jednolůžkový pokoj STANDARD (os/noc) - 1000,- Kč | parkování u letiště 1 vozidlo/pokoj (akce do 31. 1. 2020, nutno uvést do smlouvy o zájezdu) - zdarma | strava v letadle (předkrm, teplé jídlo, dezert, voda, káva nebo čaj) - CESTA TAM (os/let) - 400,- Kč | strava v letadle (předkrm, teplé jídlo, dezert, voda, káva nebo čaj) - CESTA ZPĚT (os/let) - 400,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) - LET TAM (os/let) - 350,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) - LET ZPĚT (os/let) - 350,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET TAM (os/let) - 600,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET ZPĚT (os/let) - 600,- Kč

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Travel 2002, IČ: 46980211. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Sozopol
  • Místo dle CK: Sozopol
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Black Sea Star Hotel **** (Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do  Black Sea Star Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 500 196
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Sozopol

4/ 5 3 recenzí


Hana a Pepa září 2019
Odpočinková dovolená. Nám se dovolená líbila. ... celá recenze


Petr Š. srpen 2018
Kvalita za málo peněz, ale otřesné okolí. Doporučuji.... celá recenze


Luděk Fraj červen 2018
Luděk Fraj. 1 Maximalni spokojeni s průvodkyní slečnou Ilonou, ochotná, spolehlivá, velmi dobře znalá prostředí a podala nám veškeré informace... celá recenze

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

Black Sea Star
    Bulharsko, Sozopol

Cena
13 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 500 196

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 990 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
308 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
148 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
508 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
910 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za stravu v letadle CESTA ZPĚT - osoba
0
400 Kč
příplatek za stravu v letadle CESTA TAM - osoba
0
400 Kč
příplatek za konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) LET ZPĚT - osoba
0
350 Kč
příplatek za konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) LET TAM - osoba
0
350 Kč
příplatek za konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET TAM - osoba
0
600 Kč
příplatek za konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET ZPĚT - osoba
0
600 Kč