Blue Marine Resort

  Řecko, Kréta, Agios Nikolaos, Kréta - Agios Nikolaos

4/5

Blue Marine Resort

    Řecko, Kréta, Agios Nikolaos, Kréta - Agios Nikolaos
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Přehled

jeden z nejoblíbenějších hotelů lehátka a slunečníky zdarma i na pláži stravování all inclusive vhodné pro všechny kategorie klientů

Stručná poloha

přímo u písečné pláže centrum Agios Nikolaos 6 km město Heraklion 65 km mezinárodní letiště 67 km

Poloha

Blue Marine Resort and Spa Hotel se nachází v malebném středisku Agios Nikolaos, které patří k prefektuře Lessithi, přičemž Agios Nikolaos patří mezi jedny z prvních turistických center východní Kréty. Od své soukromé pláže je resort vzdálený pouhých několik metrů, od centra střediska 6 km. Do stejnojmenného přístavu je to 3,5 km, Archeologické muzeum Agios Nikolaos je vzdáleno necelé 4 km. Město a letiště Heraklion jsou vzdálené cca 65 km. Místní hromadná doprava zabezpečuje vcelku frekventované spojení mezi střediskem a okolními místy, zastávku naleznete před resortem. Právem se řadí mezi nejoblíbenější a nejkvalitnější hotelová zařízení v tomto turistické středisku.

Vybavení hotelu

rozlehlý komplex v udržovaných zahradách tvoří několik budov postavených v kaskádovitém stylu a areál bazénů v centrální části. Vybavení interiérů i provedení exteriérů jsou velice elegantní a komfortní. Nabízíme ubytování v pokojích, rodinných pokojích a apartmánech s kapacitou 2-4 osoby. Vstupní hala má recepci a lobby, ke stravování slouží hlavní hotelová restaurace s výhledem na bazén a barbeque koutkem, dále pak 2 restaurace á la carte (z toho jedna s úchvatným výhledem na moře). Ve vnitřních prostorách se dále nabízí oblíbené wellness centrum s vnitřním bazénem, saunou, vířivkou, tureckými lázněmi, lze si objednat masáže i kosmetickou péči, dále pak fitness, business centrum, herna, diskotéka, minimarket a obchůdky se suvenýry, služba prádelny, bary i kavárny (vnitřní i venkovní). WiFi v celém areálu zdarma. Ve venkovním areálu se nachází bazénový komplex se 2 bazény, které mají oddělené dětské sekce s brouzdališti, pool bary a sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma (rovněž na hotelové části pláže). K aktivnější dovolené hotel poskytuje tenisový kurt (možnost nočního osvětlení za příplatek), kulečník, minigolf, basketbal, stolní tenis, nechybí dětské hřiště. Hotel navíc pořádá animační programy nejen pro děti. U objektu soukromé parkoviště (zdarma). Na pláži středisko vodních sportů s nabídkou pronájmu vodních atrakcí.

Vybavení pokoje

pokoje i apartmány jsou moderně a velmi komfortně zařízené, mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou a vysoušeč vlasů, klimatizaci, minilednici, SAT-TV, WiFi připojení (zdarma), prostorný balkon nebo terasu, výhled na hory nebo na moře (za příplatek). Resort nabízí ubytování ve standardních pokojích (30 m2) s dvojlůžkem nebo 2 oddělenými lůžky s možností 1 přistýlky nebo ve Family rooms (rodinné pokoje, 45 m2, výhled na moře) s možností 1 přistýlky. Apartmány Junior (50 m2) mají oddělenou ložnici a možnost 1-2 přistýlek, mají navíc venkovní vířivku.

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (výhled do okolí).

Pokoje pro 2 osoby (30 m2, dvoulůžko nebo 2 samostatná lůžka) s možností 1 přistýlky mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, klimatizaci, minilednici, SAT-TV, WiFi připojení (zdarma), prostorný balkon nebo terasu, výhled na okolí.

Family pokoj s možností 2 přistýlek.

Family pokoje s možností 2 přistýlek mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, klimatizaci, minilednici, SAT-TV, WiFi připojení (zdarma), prostorný balkon nebo terasu, výhled na hory nebo na moře (za příplatek).

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (výhled na moře).

Pokoje pro 2 osoby (30 m2, dvoulůžko nebo 2 samostatná lůžka) s možností 1 přistýlky mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, klimatizaci, minilednici, SAT-TV, WiFi připojení (zdarma), prostorný balkon nebo terasu, výhled na moře.

Stravování

all inclusive - snídaně, pozdní snídaně, dopolední občerstvení, oběd a večeře formou bohatého bufetu v hlavní jídelně, odpoledne čaj a káva s různými pochoutkami. Jednou týdně lze večeřet v hotelové středomořské restauraci Olive Tree či v hotelové italské restauraci Marino al Mare (je třeba předem rezervovat). Zmrzlina: od 10:00 do 18:00 v baru u bazénu a v době oběda a večeře v hlavní jídelně. Vybrané nápoje (zpravidla místní nealko a alkoholické nápoje) jsou hostům podávány po celý den.

Názor CK

hotel je díky své lokalitě a výtečným službám velice vyhledávaným cílem turistů, proto doporučujeme včasnou rezervaci. Oceňujeme vlastní pláž s plážovým servisem stejně jako variabilitu typů ubytování. Hotel je vhodný pro všechny typy klientů. Vřele doporučujeme.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava
  • případné navýšení palivového příplatku.
  • pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Kréta, Agios Nikolaos
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Blue Marine *****
Typ pláže: molo, oblázková
Vzdálenost od pláže: 30 m
Všechny zájezdy do  Hotel Blue Marine

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 054 634
dnes 12–18 h

Hodnocení

4/ 5 1 recenzí


Marek Hauner září 2019
Recenze 2019. Hotel je na krásné lokalitě s menší pláží. Otravná je cesta z letiště, kdy autobusy rozváží hosty i do jiných hotelů. V našem pří... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Nezávazná objednávka

Blue Marine Resort
    Řecko, Kréta, Agios Nikolaos, Kréta - Agios Nikolaos

Cena
45 390 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 054 634

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
34 590 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
13 690 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
704 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
528 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
790 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta TAM
0
400 Kč
příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta ZPĚT
0
400 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč