BONOTTO CASA

  Itálie, Italská jezera, Lombardie, Desenzano del Garda, Lago di Garda

BONOTTO CASA

    Itálie, Italská jezera, Lombardie, Desenzano del Garda, Lago di Garda
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

Nová, komfortní rezidence leží v samém srdci městečka Desenza del Garda, které nemá jen bohatou historii, ale rovněž uchvátí nádherným prostředím.

Ubytování

apartmány jsou nově a komfortně zařízené, se SPR+WC, vždy s vybavenou kuchyní (mv trouba, trouba, chladnička, nespresso, rychlovarná konvice, myčka), TV s programy sky a sport, wifi, klimatizace, fén, pračka. #Apartmán B4 Lungolago (max. 4 osoby):/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem (gaučem). #Apartmán B4 Desenzanino (max. 4 osoby):/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem (gaučem). #Apartmán C4/6 Capolaterra (max. 6 osob):/# dvě ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem (gaučem). #Apartmán C4/6 Porto Vecchio (max. 6 osob):/# dvě ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem (gaučem). Apartmán je v přízemí, s malou zahrádkou a s posezením. #Apartmán C4/6 Portici (max. 6 osob):/# dvě ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem (gaučem). Apartmán je v přízemí, s malou zahrádkou a s posezením. #Apartmán C4/6 Imbarcadero (max. 6 osob):/# dvě ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem (gaučem). Apartmán je v přízemí, se dvěma malými zahrádkami a s posezením a samostatným vstupem. #Apartmán C4/6 Castello (max. 6 osob):/# dvě ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem (gaučem), terasa s posezením. #Apartmán C4/6 Piazza Malvezzi (max. 6 osob):/# dvě ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem (gaučem). Apartmán se 2x SPR+WC, 2x terasa, 2x vstup do apartmánu.

Služby

terasa se zahradním nábytkem na střeše rezidence.

Parkování

v garáži 1 místo/ apartmán.

Vzdálenost od centra

v centru.

Vzdálenost od jezera

100 m.

Zvíře

povoleno, na vyžádání.

Základní cena zahrnuje

  • V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, spotřeba energií, ložní prádlo a ručníky.

Základní cena nezahrnuje

Pobytová taxa
  • cca 2 €/osoba od 14 let/den.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČ 25574680.
Lokalita dle pořadatele: Lago di Garda, Desenzano del Garda

800 656 610 Číslo zájezdu: 2 006 901
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

BONOTTO CASA
    Itálie, Italská jezera, Lombardie, Desenzano del Garda, Lago di Garda

Cena od
5 285 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 006 901

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
29 437 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč