Bosphorus Sorgun

  Turecko, Side, Turecká riviéra, Sorgun

Bosphorus Sorgun

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Sorgun
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
Bosphorus Sorgun

Nový, krásný a luxusní hotel se nachází v oblasti Sorgun, vedle řeky Manavgat. Pyšní se velmi kvalitním servisem na úrovni, vynikající kuchyní, nádhernou pláží a výjimečným designem. Doporučujeme především párům, ale ani rodiny s menšími dětmi se v hotelu rozhodně nudit nebudou. Vzdálenost od centra Side, kam se dostanete místní dopravou, je 7 kilometrů a od letiště asi 72 kilometrů. 

PLÁŽ

Písčitá pláž zhruba 250 metrů od hotelu, lehátka, slunečníky, plážové osušky a matrace zdarma. Hotel disponuje plážovým barem a svozem na pláž. 

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoj s možností přistýlky je vybaven individuálně ovladatelnou klimatizací, SAT / TV, Wi-Fi, minibarem (denně doplněn nealko nápoji a pivem), setem pro přípravu čaje a kávy, trezorem (za depozit), telefonem, koupelnou s vanou / sprchou, WC, fénem, většina pokojů s balkonem.

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE PLUS +  snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Přes den občerstvení formou svačin, zmrzliny, tureckých palačinek, zákusků. Možnost občerstvení i po celou noc . Neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby 24 hodin. Importované alkoholické nápoje k dispozici od 10:00 do 24:00. 

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 3 restaurace s obsluhou (1x vstup zdarma, nutná rezervace) 5 barů, Wi-Fi v celém areálu zdarma, 3 venkovní bazény, dětský bazén s aquaparkem, vnitřní bazén, dětské hřiště, miniklub, dětské hřiště, SPA centrum, bowling, mini golf, konferenční místnosti, obchody, noční klub, lékař.

AKTIVITY

Animační a večerní programy pro děti i dospělé, miniklub, živá hudba, aerobic, boccia, zumba, jóga, šipky, stolní tenis, kulečníky, stolní hry, plážový volejbal, basketbal, mini fotbal, plážový fotbal, vodní pólo, tenis,  fitness, sauna, turecké lázně, masáže, potápění, vodní sporty na pláži za poplatek.

Destinace

Side

za svou popularitu vděčí jednak své poloze na poloostrově lemovaném dlouhými písečnými plážemi, jednak unikátní syntéze antiky a současnosti. Už při vstupu do města Vás uchvátí antický amfiteátr a mohutné městské hradby. Procházka malebným rybářským přístavem vede kolem útulných restaurací k Athéninu a Apollónovu chrámu. Bavlníková pole stejně jako celoročně kvetoucí vegetace umocňují nádheru tohoto proslulého letoviska. Každý, kdo touží strávit nezapomenutelnou dovolenou na kouzelných písečných plážích, by měl prožít dovolenou právě v oblasti Side.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.
  • Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář AFRODITA s.r.o., IČ 24697966.
Lokalita dle pořadatele: Turecká riviéra, Side
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Bosphorus Hotel Sorgun *****
Typ pláže: písčito - oblázková, písčitá
Vzdálenost od pláže: 150 m
Všechny zájezdy do  Bosphorus Hotel Sorgun

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 052 255
dnes 12–18 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-bosphorus-sorgun-side-turecko-z2052255/1339058236/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Bosphorus Sorgun
    Turecko, Side, Turecká riviéra, Sorgun

Cena
33 590 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 052 255

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
33 590 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
704 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
528 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
790 Kč