BQ Belvedere

  Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Cala Major

BQ Belvedere

    Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Cala Major
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

hotel se nachází v klidné oblasti a pro vychutnání krásných slunečných dnů můžete využít pěknou terasu u velkého bazén. Široká nabídka služeb a dobrá dostupnost pěkné pláže v Palma Nova nebo kosmopolitního města Palma Mallorca se svými kulturními památkami a neopakovatelnou atmosférou.

Přehled

rozsáhlá a pěkná bazénová část v zahradě možnost all inclusive zdarma shuttle servise na pláž

Stručná poloha

850 metrů od pláže 600 metrů od centra Cala Mayor a 5 km od Palma Mallorcy 100 metrů od zastávky autobusu

Poloha

hotel leží v méně rušné části klidné zátoky, 850 metrů od pláže Cala Mayar a 5 km od centra Palma de Mallorcy. Je ideální pro rodinnou dovolenou.

Vybavení hotelu

kvalitní hotel 4* kategorie nabízí 24-hodinovou recepci s lobby s barem, hlavní bufetovou restauraci s cooking show, pizzerii, snack bar a restauraci u bazénu, v rozsáhlé zahradě velký bazén, terasu na slunění s lehátky, fitness, pravidelné animační programy, připojení WiFi.

Vybavení pokoje

moderně vybavené pokoje s možností jedné přistýlky, koupelna s WC, SAT-TV, Wi-Fi, fén, malá lednička, klimatizace, trezor za poplatek, balkon. Pokoje ve vyšší patře s výhledem na moře jsou za příplatek.

STANDARDNÍ POKOJ

moderně vybavené pokoje s možností jedné přistýlky, koupelna s WC, SAT-TV, Wi-Fi, fén, malá lednička, klimatizace, trezor za poplatek, balkon.

STANDARDNÍ POKOJ S VÝHLEDEM NA MOŘE

moderně vybavené pokoje s možností jedné přistýlky, koupelna s WC, SAT-TV, Wi-Fi, fén, malá lednička, klimatizace, trezor za poplatek, balkon. Pokoje jsou situaovány ve vyšším patře s výhledem na moře.

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo all inclusive all inclusive: snídaně (7:30-10:30), oběd (13:00-14:30) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu a včetně nápojů - voda, víno, pivo a nealko, snacky v baru u bazénu (11:00-17:00), pizza v pizzerii (12:00-18:00) a bufetový snack v hlavní restauraci (22:00-23:00), nápoje v baru (10:00-23:00).

Doplňující informace

pobytové taxy - Mallorca - 3 Eur + 10% DPH /osoba/den. Děti/mládež do 15,99 let tento poplatek neplatí.

Základní cena zahrnuje

  • 7(10, 11) nocí se polopenzí leteckou dopravu Praha - Mallorca - Praha, transfer v místě pobytu, služby delegáta, letištní a bezpečnostní taxy.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava

navýšení palivového příplatku, pobytové taxy (splatné v místě)

  • komplexní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Mallorca
  • Místo dle CK: Cala Mayor

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 801 464
dnes zavřeno

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Nezávazná objednávka

BQ Belvedere
    Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Cala Major

Cena
19 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 801 464

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
19 490 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
6 600 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
704 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
528 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
690 Kč