Termín:
4. 2. – 11. 2. 2018
Počet dní:
8 (ne – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Salzburg 0:10
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
38 423
(1 495 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Následující text je strojově přeložen... zobrazit v originále zobrazit v originále
Poloha: Nachází se na mírně svažitém písečné pláže Santa Lucia. Transfer na letiště Holguin je přibližně 3,5 hodiny.

Vybavení: Hotel má 400 pokojů rozloženo do několika bungalovy, otevřenou vstupní hala s recepcí a posezením, lobby Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek), 1 klimatizovanou bufetovou restauraci, a la carte restaurace, bary a obchod se suvenýry. V zahradě je velký bazén se sluneční terasou a pool bar. Lehátka u bazénu a na pláži v ceně, plážové osušky jsou k dispozici na kauci.

Ubytování: Dvoulůžkový pokoj (A1-3A) jsou vybaveny klimatizací, trezorem, satelitní TV, telefonem, koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, vysoušečem vlasů a balkonem nebo terasou. Volitelně jako rozpočet pokoj (A1-3S) je k dispozici.

Jídlo a pití: All Inclusive.

All inclusive: Všechna jídla formou bufetu, možnost večeře buď v restauracích à la carte (nutná Reservierug). Domácí víno k obědu a večeři, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin (v nočním klubu). Občerstvení.

Zábava: Pestrá zábavy během dne a večerní zábavu s show, diskotéka (za příplatek).

Sport / aktivity: Včetně: aerobic, vybavení pro šnorchlování, tenis (rakety, míče), šlapadla, volejbal a windsurfing. Za poplatek: potápění.

Rodiny: 1 pro děti

Info: Kreditní karty: MasterCard, Visa; Landeskat: 4 hvězdičky;. Service Jazyk: angličtina.

Úsporné výhodu: 20% super slevy Early Birds, volné noci například 14 = 12 a další cenové výhody v určitých termínech naleznete v sekci ceny.

Cena částečné informace:

Následující informace platí pro zimní sezonu 2017/2018:
#Specials: Opět Kommer obdrží láhev rumu.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • letenku
  • letištní a bezpečnostní taxy
  • palivový poplatek
  • ubytování a stravování dle nabídky
  • služby delegáta (hovoří německy, někteří anglicky)
  • odbavení pouze v německém jazyce

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • fakultativní služby

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Neckermann AT, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Kuba
  • Místo dle CK: Santa Lucia

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Brisas Santa Lucia ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Popis ubytování a programu zájezdu v originále

Následující text je zobrazen v originále... zobrazit strojový překlad
Lage: Direkt am flach abfallenden, langen Sandstrand von Santa Lucia. Die Transferzeit vom Flughafen Holguin beträgt ca. 3,5 Stunden.

Ausstattung: Das Hotel verfügt über 400 Zimmer, die sich auf mehrere Bungalows verteilen, ein offener Empfangsbereich mit Rezeption und Sitzecken, WLAN in der Lobby (gegen Gebühr), 1 klimatisiertes Buffetrestaurant, A-la-carte-Restaurants, Bars und ein Souvenirshop. In der Gartenanlage befindet sich ein großer Swimmingpool mit Sonnenterrasse und Poolbar. Sonnenliegen sind am Pool und am Strand inklusive, Badetücher erhalten Sie gegen Kaution.

Unterbringung: Doppelzimmer (A1-3A) verfügen über Klimaanlage, Safe, SAT-TV, Telefon, Bad mit Badewanne oder Dusche, WC, Föhn und Balkon oder Terrasse. Wahlweise auch als Sparzimmer (A1-3S) buchbar.

Essen & Trinken: All Inclusive.

All Inclusive: Alle Mahlzeiten in Buffetform, zum Abendessen wahlweise auch in den A-la-carte-Restaurants möglich (Reservierug erforderlich). Hauswein zum Mittag- und Abendessen, lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke 24 Stunden (auch in der Diskothek). Snacks.

Unterhaltung: Abwechslungsreiche Tagesanimation und Abendunterhaltung mit Shows, Diskothek (gegen Gebühr).

Sport/Aktivitäten: Inklusive: Aerobic, Schnorchelausrüstung, Tennis (Schläger, Bälle), Tretboote, Volleyball und Windsurfen. Gegen Gebühr: Tauchen.

Familien: 1 Kinderpool

Info: Kreditkarten: Mastercard, VISA; Landeskat.: 4 Sterne; Servicesprache: Englisch.

Sparvorteil: 20% Super-Frühbucherrabatt, Gratisnächte z.B. 14=12 sowie weitere Preisvorteile zu bestimmten Terminen entnehmen Sie bitte dem Preisteil.

Preisteilinformationen:

Folgende Informationen sind gültig für die Wintersaison 2017/2018:
#Specials: Wiederkommer erhalten eine Flasche Rum.

Kuba

Poloha: Karibský ostrovní stát, který je největším ostrovem souostroví Velké Antily o délce 1 200 km a široký místy až 190 km. Ze severu jej omývají vody Atlantského oceánu, z jihu Karibské moře. Florida je vzdálena pouze 50 km. Je jednou z posledních zemí, kde existuje socialismus sovětského typu. Na východě země se nachází vojenská základna Guantanámo, kterou mají USA pronajatu od roku 1901.

Přírodní podmínky: Kuba je převážně nížinatá, pouze na západě a e středu ostrova se nacházejí menší kopce, kde se místy vytvořily krasové útvary. Podél jihovýchodního pobřeží se táhne pohoří Sierra Maestra, ve kterém se nachází nejvyšší hora Pico Turquino o výšce 1974 m. Korálové útesy a atoly jsou u pobřeží. Stát Kuba tvoří cca 4 000 malých ostrovů.

Klimatické podmínky: Kuba se nachází v tropické oblasti a je celoročně ovlivňována pasáty. Průměrná roční teplota je 25°C, moře nemívá méně než 24°C. Nejvíce prší v říjnu, listopadu a v květnu. Cyklóny se objevují koncem léta a na podzim.

Počet obyvatel: 11 263 429 Původními obyvateli země byly indiánské kmeny Sibonejů, Tainů a Karibů. Kuba byla objevena v roce 1492 Kryštofem Kolombem a na počátku 16. století se stala španělskou kolonií s okamžitým zavedením otroctví. Stát Kuba vzniknul 20. května 1902. Ve 20. století pak Kuba prošla revolucí, vojenskou dikaturou, ekonomickou a hospodářskou krizí související s embargem ze strany USA a rozpadem SSSR, pokusy o převrat.

Hlavní město: La Habana - Havana - (2 168 000 obyvatel) je označována jako „Paříž Karibiku“ a její část kolem Plaza de la Catedral je zapsána do světového dědictví UNESCO. V její historické části prostě musíte zůstat stát v překvapení před nádhernými stavbami v koloniálním stylu ze španělského období, na chvilku se posadit v jedné z kaváren a vychutnávat tóny hudby, které vás všude obklopí a když skončí skupinka ve vaší kavárně se svou hudbou, můžete si být téměř jisti, že o pár metrů dál za několik málo chvilek začne další koncert.

Jazyk: Oficiálním jazykem je španělština, v turistických oblastech je možné se bez problémů domluvit anglicky.

Měna: Konvertibilní peso (CUC ), které je k dispozici turistům, běžný Kubánec se k němu oficiálně nedostane. Kubánské peso (CUP), za které se dají koupit pouze přídělové potraviny, zelenina a ovoce na tržištích a omezeně technické výrobky kubánské produkce. V některých hotelích je možné platit v Eurech, ale zpět se vrací v CUC. Výměna peněz je možná v hotelích, bankách, směnárnách.

Ceny: Možností k pořízení levných suvenýrů je mnoho, zejména na trzích v rámci turistických letovisek, většina hotelů má i své obchody, kde ale mohou být ceny o něco vyšší. Zpravidla se příliš nesmlouvá.

Platební karty: Platby kartami jsou možné ve vybraných místech, nejsou přijímány platební karty vydané americkými bankami.

Půjčovna automobilů: Ve městech a na kratší vzdálenosti je možné využít služeb taxi, který zde existuje několik druhů. Jedná se o státní taxi, které používají taxametr, zajímavostí jsou cocotaxi, kdy se jedná o motocykl, ke kterému je připevněno „něco“ ve tvaru kokosového ořechu nebo také vajíčka, kam se vejdou maximálně 2 pasažéři, dále je možné vyžít mototaxi, kdy je z vás běžný spolujezdec na motorce, cyklotaxi což jsou jízdní kola s přidaným sedadlem pro pasažéra. Existují také sběrné taxi, které jsou ale využívány převážně místním obyvatelstvem. Na Kubě existují také autobusové společnosti určené pro přepravu na delší vzdálenosti, nicméně jízdní řád je pouze orientační a je nutná rezervace. Využívaný je rovněž autostop, ale platí se za něj.

Poznámka: Podmínky vstupu na Kubu: Pro dovolenou je potřeba vyřídit turistickou kartu, která zastupuje vízum, uděluje ji velvyslanectví Kubánské republiky v Praze na dobu pobytu 30 dní s jednorázovým vstupem s platností na půl roku ode dne vydání. Pro vyřízení turistické karty je nutné doložit cestovní pas platný 6 měsíců od vstupu do země. Na požádání pro občany ČR zařídí CK. Při odletu z Kuby se hradí odletová taxa 25 CUC na osobu.

Popis byl převzat z katalogu Alexandria.


Brisas Santa Lucia

Číslo zájezdu: 841220
Kuba, Camagüey, Playa Santa Lucía

Všechny termíny a možnosti (282)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Mnichov 1:45
Čt 19.4 – Ne 29.4.2018
3 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
1 298 EUR
Letecky
Mnichov 1:45
Čt 19.4 – Ne 29.4.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
1 318 EUR
Letecky
Mnichov 1:20
Čt 15.3 – Ne 25.3.2018
3 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
1 319 EUR
LM | Po slevě 6%
Letecky
Mnichov 1:20
Čt 15.3 – Ne 25.3.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
1 339 EUR
LM | Po slevě 6%
Letecky
Mnichov 1:45
Čt 29.3 – Ne 8.4.2018
3 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
1 347 EUR
Letecky
Salzburg 0:10
Ne 11.3 – Ne 25.3.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 618 EUR
Letecky
Mnichov 1:45
Čt 29.3 – Ne 8.4.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
1 367 EUR
Letecky
Lipsko 0:15
Ne 11.3 – Ne 25.3.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 638 EUR
Letecky
Berlín - Tegel 0:45
Ne 11.3 – Ne 25.3.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 638 EUR
Letecky
Mnichov 0:00
Ne 11.3 – Ne 25.3.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 638 EUR
Letecky
Salzburg 0:10
Ne 11.3 – Ne 25.3.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
1 646 EUR
Letecky
Salzburg 0:00
Ne 15.4 – Ne 29.4.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 651 EUR
Letecky
Salzburg 9:00
Čt 19.4 – Ne 29.4.2018
3 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
1 388 EUR
Letecky
Berlín - Tegel 0:45
Ne 11.3 – Ne 25.3.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
1 666 EUR
Letecky
Mnichov 0:00
Ne 11.3 – Ne 25.3.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
1 666 EUR
Letecky
Lipsko 0:15
Ne 11.3 – Ne 25.3.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
1 666 EUR
Letecky
Salzburg 1:40
St 18.4 – Ne 29.4.2018
3 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
1 473 EUR
Letecky
Berlín - Tegel 0:45
Ne 15.4 – Ne 29.4.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 671 EUR
Letecky
Lipsko 0:20
Ne 15.4 – Ne 29.4.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 671 EUR
Letecky
Mnichov 0:00
Ne 15.4 – Ne 29.4.2018
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
1 671 EUR
Letecky
Berlín - Tegel 0:35
Čt 19.4 – Ne 29.4.2018
3 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
1 408 EUR
Letecky
Salzburg 9:00
Čt 19.4 – Ne 29.4.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
1 408 EUR
Letecky
Salzburg 0:00
Ne 15.4 – Ne 29.4.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
1 679 EUR
Letecky
Salzburg 9:00
Čt 15.3 – Ne 25.3.2018
3 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
1 409 EUR
LM | Po slevě 6%
Letecky
Mnichov 1:45
Čt 5.4 – Ne 15.4.2018
3 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
1 411 EUR