Budapešť - víkend vlakem

  Maďarsko, Budapešť a okolí, Maďarské termály, Budapešť

Budapešť - víkend vlakem

    Maďarsko, Budapešť a okolí, Maďarské termály, Budapešť
Číslo zájezdu: 1 737 031
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Plán výletu

1.den: Ve večerních hodinách odjezd lůžkovým vlakem do Budapešti. 2.den: Snídaně ve vlaku. Příjezd do Budapešti - hlavního města Maďarska. Uložení zavazadel v hotelu. Pěší prohlídka města, kde mj. uvidíme Parlament - velkolepou stavbu a symbol města, nejvýznamnější duchovní stavbu Maďarska baziliku sv. Štěpána, Hradní návrší (UNESCO), Budínský hrad - sídlo uherských králů či korunovační Matyášův chrám, Rybářskou baštu s úchvatným výhledem na budovu parlamentu a celé město. Za zmínku stojí i nejstarší metro na kontinentě či pěší zóna Váci utca. Ubytování, nocleh. 3.den: Snídaně. Poté individuální volno k návštěvám např. Ústřední tržnice s neuvěřitelnou atmosférou a možností nákupů, Velké synagogy - největšího židovského chrámu Evropy, dunajského Korza se zajímavými sochami a plastikami nebo Národního muzea. Možnost relaxace v secesních termálních lázních Széchenyi – jeden z největších lázeňských komplexů Evropy pyšnící se nejteplejšími termálními prameny v Budapešti a nádhernou neobarokní architekturou. Ve večerních hodinách odjezd lůžkovým vlakem do Prahy. 4.den: Snídaně. Příjezd v ranních hodinách do Prahy.
Možnost nástupu v Pardubicích a Olomouci.

Informace

Změna programu vyhrazena.

Výhody nabídky

pohodlná cesta lůžkovým vlakem do Budapešti
ubytování v centru města
poznávaní metropole a možnost koupání v lázních Széchenyi

Základní cena zahrnuje

  • železniční jízdenku Praha-Budapešť-Praha
  • 2 noclehy v lůžkovém voze se snídaní ve dvoulůžkových kupé (popř. třílůžkových)
  • 1 nocleh v hotelu*** se snídaní v centru Budapešti
  • služby průvodce

Základní cena nezahrnuje

  • Volitelné služby
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj 1490 Kč (pouze hotel).
  • Příplatek za kupé pro 1 osobu na vyžádání

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Budapešť

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 737 031
dnes 8–18 h

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

Budapešť - víkend vlakem
    Maďarsko, Budapešť a okolí, Maďarské termály, Budapešť

Původní cena
7 190 Kč/os

Cena
6 590 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 737 031

Zájezd

dospělá osoba
2
6 590 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč