BUGANVILLEA EUCALIPTI GARDENIA

Itálie, Sardinie, Alghero

BUGANVILLEA EUCALIPTI GARDENIA

  Itálie, Sardinie, Alghero
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

tři rezidence Bungavillea, Gli Eucalipti, Gardenia, každá s bazénem, se nachází v okrajové části města Alghero. Nabízí příjemnou dovolenou kousek od krásné pláže.

Ubytování

apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským kouterm, SPR+WC, balkon. #B4: (max. 4 osoby, Gli Eucalipti/Gardenia)/# ložnice s dvojlůžkem (příp. s dvěmi oddělenými lůžky), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace a trezor (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek), balkon. Možnost výhledu na moře v Gardenii (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). #B6: (max. 6 osob, Buganvillea)/# ložnice s dvojlůžkem (příp. s dvěmi oddělenými lůžky), denní mísnotst s rozkládacím dvojlůžkem a nikou s poschodovou postelí, kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace a trezor (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek), balkon. Možnost výhledu na moře (za příplatek). #C6: (max. 6 osob, Gli Eucalipti/Gardenia)/# dvě ložnice po dvou lůžkách (příp. s dvěmi oddělenými lůžky), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace a trezor (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek), balkon. Možnost výhledu na moře v Gardenii (za příplatek). #C8: (max. 8 osob, Buganvillea)/# dvě ložnice s dvojlůžkem (příp. s dvěmi oddělenými lůžky), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, nika s poschodovou postelí, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace a trezor (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek), 2x balkon. #D8: (max. 8 osob, Eucalipti)/# tři ložnice s dvojlůžkem (příp. s dvěmi oddělenými lůžky), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace a trezor (obojí na vyžádání při rezervaci, za příplatek).

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 2 let, poplatek 49 €/týden.

Služby

Wi-Fi (zdarma), bazén, v Buganvillea a Gardenia navíc místnost pro uložení zavazadel s SPR+WC, v Bungavillea pračka a sušička (na žetony, za poplatek), v Gardenia výtah. V přízemí budovy Buganvillea se nachází restaurace/pizzeria a prodejna zmrzliny.

Parkování

u rezidence (na vyžádání) poplatek 5 €/den + kauce 10 € (Buganvillea, Gardenia), 6 €/den + kauce 10 € (Eucalipti).

Vzdálenost od centra

centrum Alghera - Gli Eucalipti cca 2 km, Buganvillea a Gardenia cca 1,5 km.

Vzdálenost od pláže

Buganvillea - 50 m, Gli Eucalipti - 150 m, Gardenia - 250 m.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis možno zakoupit na místě.

Zvíře

povoleno jen malé, na vyžádání, zdarma.

Základní cena zahrnuje

  • V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, spotřeba energií.

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky splatné na místě
  • závěrečný úklid (kromě kuchyňského kouta) 45 €/apartmán B4 a B6, 55 €/apartmán C6, 60 €/apartmán C8 a D8.
Pobytová taxa
  • 0,50 €/den/osoba od 12 let.
  • Nepovinné příplatky: úklid kuchyňského koutu 30 €/ apartmán, ložní prádlo a ručníky 15 €/osoba, klimatizace 8 €/den/apartmán B4 a B6, 10 €/den/apartmán C6, C8 a D8, trezor 10 €/týden. Výhled na moře (B4, B6, C6) - zdarma (do 31/3 a po 28/9), 5 €/den (1/4-15/6, 14/9-28/9), 10 €/den (15/6-14/9). Kauce 100 €/apartmán.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČ 25574680.
Lokalita dle pořadatele: Sardinie, Alghero

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 007 000
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

BUGANVILLEA EUCALIPTI GARDENIA
  Itálie, Sardinie, Alghero

Cena od
2 215 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 007 000

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
11 690 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč