CALLISTO HOLIDAY VILLAGE

  Kypr, Ayia Napa, Jižní Kypr, Ayia Napa

3/5

CALLISTO HOLIDAY VILLAGE

    Kypr, Ayia Napa, Jižní Kypr, Ayia Napa
Původní cena
32 990 Kč/os

Cena
23 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 548 785
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel se nachází v zahradě cca 1 km od centra Ayia Napa, kde naleznete restaurace, obchody, velké množství zábavy, klášter Ayia Napa a také se nedaleko nachází luna park. Vzdálenost od mezinárodního letiště v Larnace cca 45 km.

Vybavení Hotelu

Příjemný hotelový resort ve stylu prázdninové vesničky se skládá z patrových vilek rozmístěných v krásné zahradě. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, restaurace, bar, WiFi připojení zdarma, čistírna.

Vybavení pokoje

Pokoje s klimatizací, vlastním soc. zařízením, TV se sat. příjmem, kuchyňským koutem s troubou a mikrovlnou troubou a balkonem. Dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky (rozkládací pohovka) nebo apartmá s oddělenou ložnicí a možností dvou přistýlek (2 rozkládací pohovky).

Pláž & plážový servis

Hotel se nachází přímo u písečné pláže Pernera s pozvolným vstupem do moře. Další pěkná písečná pláž (laguna) s pozvolným vstupem se nachází cca 300 m od hotelu a oblíbená pláž Nissi cca 2 km. Slunečníky a lehátka za poplatek (7,5 Eur/den/set).

Sport & Fitness

Venkovní bazén, krytý bazén, tenisové kurty, fitness, sauna, vířivka, šipky, dětské hřiště, kulečník, půjčovna kol, vodní park se skluzavkami a tobogány u hotelu Electra Holiday Village (květen-říjen).

Stravování

Polopenze nebo all inclusive
Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu
All inclusive zahrnuje:
- snídaně, oběd a večeře formou bufetu včetně nápojů
- nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby
- dopolední a odpolední občerstvení

Základní cena zahrnuje

Zpáteční letenku, transfery, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, zákonné pojištění CK, povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxu včetně palivového příplatku).

Základní cena nezahrnuje

Doporučené komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a připojištění storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář ReadyGo, IČ: 24715034. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Ayia Napa
  • Místo dle CK: Ayia Napa

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Callisto Holiday Village ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Callisto Holiday Village

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 548 785
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Ayia Napa

3/ 5 4 recenzí


Jana říjen 2019
Skvělá dovolená!. Bezvadný pocit a velmi příjemné prodloužení léta. Pláž u hotelu není bez chyb, ale vydáte-li se po chodníčku při pobřeží kousek dá... celá recenze


Přemek srpen 2019
Dovolená konec srpna. Dovolená byla krásná, ale příště bychom si vybrali jiný hotel a to zejména kvůli jídlu. Dále co nám hodně vadilo, že cestovní kanc... celá recenze


zdenek květen 2018
Pokracovani. ZLY SEN POKRACUJE... celá recenze

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.

Nezávazná objednávka

CALLISTO HOLIDAY VILLAGE
    Kypr, Ayia Napa, Jižní Kypr, Ayia Napa

Původní cena
32 990 Kč/os

Cena
23 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 548 785

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
23 990 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
810 Kč