Termín:
24. 10. – 31. 10. 2017
Počet dní:
8 (út – út)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha: Kvalitní čtyřhvězdičkový resort Caloura leží v Agua de Pau, cca 22 km od města Ponta Delgata, hlavního města ostrova Sao Miguel. Hned u hotelu je přístup do moře po schodech, písčitá pláž se nachází cca 300 m od hotelu. Hotel je ideální pro milovníky šnorchlování a potápění, je tu potápěčská škola a možnosti výletů na lodích. Hotel je vhodný pro klienty preferující spíše klidnou dovolenou.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén s terasou s lehátky a slunečníky a nádherným výhledem na moře, posilovna, restaurace, bar, sauna, tenisový kurt, samozřejmě konferenční prostory.

Ubytování: Příjemně zařízené pokoje mají koupelnu s fénem, balkon nebo terasu s minimálně bočním výhledem na moře, individuálně ovladatelnou klimatizaci, TV, minibar, trezor, telefon s přímou volbou, internetové připojení za poplatek.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně, za příplatek je možné zajistit polopenzi s nápoji.

Pláž: U hotelu je vstup do moře po schodech, písečná pláž je cca 300 m od hotelu.

Sport a zábava: V hotelu je potápěčské centrum, na okolních plážích množství sportovních možností, využít můžete některého z nabízených výletů.

Program pobytového zájezdu:

1.den - Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) Lisabon, přílet do Lisabonu, nocleh.

2.den - Přejezd na letiště, let na trase Lisabon - Azorské Ostrovy, přílet na Azorské Ostrovy, transfer do hotelu, ubytování, volný program.

3.den - den do návratu: Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, pronájem auta a cestování, možnost fakultativních výletů.

Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Azorských ostrovů, let na trase do Prahy (Vídně).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Letecká společnost TAP Portugal
Cena zahrnuje: zpáteční letenku na Azorské ostrovy, 1 x nocleh v Lisabonu, uvedený počet ubytování na Azorských ostrovech, uvedený počet stravování, transfer letiště - hotel & letiště na Azorských ostrovech, asistence partnerské CK, pojištění CK proti úpadku, anglicky hovořícího delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, transfery letiště Lisabon & hotel Lisabon & letiště Lisabon.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Palma Travel Touroperator, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Azorské ostrovy
  • Místo dle CK: Azorské Ostrovy - Sao Miguel

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Caloura ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: špatný přístup, písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m

Portugalsko

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.


Caloura Hotel ****

Číslo zájezdu: 780798
Portugalsko, Azorské ostrovy, São Miguel