Camping Bella Austria: Rekreační pobyt 3 noci

  Rakousko, Štýrsko, Turracher Höhe / Murau / Lachtal, Frauenalpe, Sankt Peter am Kammersberg

Camping Bella Austria: Rekreační pobyt 3 noci

    Rakousko, Štýrsko, Turracher Höhe / Murau / Lachtal, Frauenalpe, Sankt Peter am Kammersberg
Původní cena
486 Kč/os

Cena od
364 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 049 560
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Akce 7=4 - Tři noci zdarma
Na pobyty uskutečněné v termínu od 8.5. do 22.5. a od 11.9. do 26.9. nabízíme akci 7 nocí za cenu 4.
Akce 7=5 - Dvě noci zdarma
Na pobyty uskutečněné v termínu od 22.4. do 8.5., od 22.5. do 12.6. a od 4.9. do 11.9. nabízíme akci 7 nocí za cenu 5
Akce 7=6 - Jedna noc zdarma
Na pobyty uskutečněné v termínu od 12.6. do 3.7. a 28.8. do 4.9. nabízíme akci 7 nocí za cenu 6.
Akce 4=3 - Jedna noc zdarma
Na pobyty uskutečněné v termínu od 8.5. do 22.5. a od 11.9. do 26.9. nabízíme akci 4 noci za cenu 3.
Příplatek za pronájem ručníků (2 ks) 10€ za set
Příplatek za pronájem ložního prádla (1 ks) 15€ za set
Příplatek za pronájem ložního prádla (2 ks) 20€ za set
Příplatek za závěrečný úklid 40€ za pobyt
Příplatek za klimatizaci 5€ za den
Příplatek za pobyt se psem 5€ za den
Příplatek za pronájem dětské postýlky 2€ za den

Camping Bella Austria

Camping Bella Austria **** leží v alpském údolí Katschtal  v nadmořské výšce 800 m uprostřed krásné přírodní scenérie a poblíž malé horské vesničky Sankt Peter am Kammersberg. Rezort nabízí velmi rodinné a přátelské prostředí s nádechem agroturistiky, praktické ubytování ve stylu glamping v mobilních domcích, animační a sportovní program, venkovní bazén, mini-zoo pro děti, venkovní dětské hřiště a ideální výchozí místo pro pěší i cyklistické výlety.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v klimatizovaných mobilních domcích typu Happy Classic (25m2)  a Happy Standard se zastřešenou terasou (25m2). Domky jsou vhodné pro dvě dospělé osoby a dvě až tři děti.

Součástí domku je jedna ložnice pro 2 osoby s manželskou postelí (190 x 140 cm), jedna ložnice se dvěma oddělenými postelemi (190 x 70 cm) a menším patrovým lůžkem pro dítě do 12 let,  koupelna se sprchovým koutem a WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem a posezení se zahradním nábytkem před domkem. V obývacím pokoji je možnost přistýlky pro další osobu. 

Ve všech mobilních domcích k výbavě patří přikrývky a polštáře. Ložní prádlo  je možné si pronajmout za poplatek. V kuchyni najdete nádobí a základní kuchyňské vybavení pro 6 osob. Všechna okna jsou vybavena síťkou proti komárům. Internetové připojení WIFI je dostupné zdarma ve společenské místnosti s knihovnou.

Součástí výbavy domku nejsou ubrusy, utěrky, houbičky na nádobí, papírové ručníky, ubrousky, toaletní papír, čistící prostředky, toaletní potřeby, ručníky a ložní prádlo.

Mapka areálu s označením umístění mobilních domků

Bazén

Součástí rezortu jsou dva venkovní  bazény pro děti i dospělé. Hosté mohou využívat lehátka a slunečníky (dle dostupnosti)

Sport a rekreace

Milovníci aktivního odpočinku zde najdou stolní tenis a stolní fotbal ve splečenské místnosti. Děti se mohou těšit na bohatý animační program, dvě venkovní dětská hřiště, mini farmu se zvířátky nebo na projížďky na koních (za příplatek). V městečku Sankt Peter (1500 m od  kempu) najdete hřiště na plážový volojbal, tenisové kurty, venkovní koupaliště, fotbalové hřiště a sportovní halu. 20 km od kempu se nachází golfové hřiště

Wellness

V kempu se dále nachází wellness centrum s bio, finskou a infračervenou saunou. Za vstup do sauny se účtuje poplatek. 

Gastronomie

Regionální i mezinárodní jídla můžete ochutnávat nebo si objednat v místní restauraci. Teplá jídla si můžete objednávat do 20:00. Později můžete vybírat z nabídky polévek nebo italské pizzy. Na skleničku výborného alkoholického i nealkoholického nápoje nebo na osvěžující zmrzlinu láká místní bar.

Obchody

V rezortu se nachází malý obchod s potravinami, který je otevřen hodinu denně. Dva větší supermarkety jsou vzdálené 2 km od rezortu ve městě Sankt Peter.

Zvířata

Vaši domácí miláčci jsou zde vítáni. Pobyt se zvířetem je zpoplatněn. Součástí kempu je i psí agility cvičiště. 

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat před mobilním domkem.

Okolí

Za návštěvu určitě stojí vodopád Günster (10 km), muzeum piva, nostalgický parní vlak z roku 1894 v Murau (20 km), muzeum dřeva v St Ruprecht (30 km), horolezecký park v Oberwölz (15 km), idylickou náhorní plošinu Nockyflitzer v Turracher Höhe (60 km) nebo Red Bull Ring ve Spielbergu (60 km).

Destinace

Sankt Peter am Kammersberg je malebná rakouská vesnička ležící v rakouské spolkové zemi Štýrsko asi 17 km severně od města Murau. Vesnice se nachází ve výšce 800 m n.m. v údolí Katschtal. Okolí je charakteristické malebnou přírodou, hustými lesy, říčky, jezery, zámky a přírodními koupališti. Je ideální destinaci pro milovníky cyklistiky, jízdy na koni a horské turistiky. 
 

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování v mobilních domcích, využití energií (voda, elektřina, plyn), slunečník, vstup do venkovního bazénu, animační a sportovní program, WIFI ve společenské místnosti, slevová karta, parkování u mobilního domku

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu, vrátnou kauci ve výši 100 EURO za domek, poplatek za klimatizaci 5 EURO / den, ručníky a ložní prádlo, závěrečný úklid 40 EURO (v případě, že si host neuklidí domek sám), zapůjčení ložního prádla a ručníků
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.
  • Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Lokalita dle pořadatele: Štýrsko, Sankt Peter am Kammersberg

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 049 560
dnes 8–18 h

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Camping Bella Austria: Rekreační pobyt 3 noci
    Rakousko, Štýrsko, Turracher Höhe / Murau / Lachtal, Frauenalpe, Sankt Peter am Kammersberg

Původní cena
486 Kč/os

Cena od
364 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 049 560

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
1 820 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč