Camping Bella Italia: Pobyt 4 noci

  Itálie, Benátsko (Veneto), Italská jezera, Lago di Garda, Peschiera del Garda

Camping Bella Italia: Pobyt 4 noci

    Itálie, Benátsko (Veneto), Italská jezera, Lago di Garda, Peschiera del Garda
Camping Bella Italia

Camping Bella Italia ***** je největší rezort svého druhu u jezera Garda. Nachází se u jižního břehu asi 1 km od historického centra města Peschiera del Garda a 3 km od zábavního parku Gardaland. Nabízí pestrou nabídku rekreačních aktivit, vodní park s tobogány a dalšími atrakcemi, zázemí pro rodiny s dětmi, sportoviště včetně tenisových kurtů, hřiště na míčové hry, plážový volejbal, půjčovnu loděk a sportovních potřeb a několik restaurací, kaváren, obchůdků a venkovních tržišť.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v mobilních domcích typu Happy Relax, Happy Premium a Happy Premium Suite pro 4 až 7 osob. Klimatizace je za poplatek.

HAPPY RELAX (25m2)– je mobilní dům pro max. 5 dospělých osob a jedno dítě. Vzhledem k menším velikostem místností tento typ domku doporučujeme pro max 4 osoby nebo rodinám se dvěma až třemi dětmi. Součástí domku je jedna ložnice pro 2 osoby s manželskou postelí (190 x 140 cm), jedna ložnice se dvěma oddělenými postelemi (190 x 70 cm) a menším patrovým lůžkem pro dítě do 12 let (do 150 cm),  koupelna se sprchovým koutem a WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem a částečně zastřešená terasa se zahradním nábytkem před domkem. V obývacím pokoji je možnost přistýlky pro další osobu. Součástí kuchyňské výbavy je lednička s malou mrazicí přihrádkou, sporák se čtyřmi hořáky a kuchyňské vybavení pro 6 osob.

HAPPY PREMIUM (30m2) je nejnovější typ mobilních domků vhodný pro max. 7 dospělých osob. Vzhledem k menším velikostem místností jej doporučujeme však pro max 4 osoby. Skládá se ze tří ložnic – jedné s manželskou postelí a dvěma s oddělenými postelemi, obývacího pokoje s gaučem, který může nouzově sloužit jako přistýlka pro 7 osobu, kuchyně s ledničkou s malou mrazící přihrádkou, mikrovlnnou troubou, kávovarem, sporákem se čtyřmi hořáky a dřezem, koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. V některých domcích je toaleta zvlášť. Postele mají rozměry 190 x 70 cm, manželská postel 190 x 140 cm. Před domem je částečně zastřešená terasa se zahradním nábytkem, dvěma polohovatelnými lehátky  a elektrickým grilem.

HAPPY PREMIUM SUITE (30m2) je moderní typ mobilních domků vhodný pro max. 7 dospělých osob. Vzhledem k menším velikostem místností jej doporučujeme však pro max. 4 osoby. Skládá se ze tří ložnic – jedné s manželskou postelí a dvěma s oddělenými postelemi a obývacího pokoje se stínícími závěsy,  reproduktory s Bluetooth a gaučem, který může nouzově sloužit jako přistýlka pro 7 osobu. Postele mají rozměry 190 x 70 cm, manželská postel 190 x 140 cm. Dále je zde kuchyně s ledničkou s malou mrazící přihrádkou, mikrovlnnou troubou, kávovarem, sporákem se čtyřmi hořáky a dřezem, koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem a zvlášť místnost s toaletou, umyvadlem, zrcadlem a sušičkou na vlasy. Před domem je částečně zastřešená terasa se zahradním nábytkem, závěsnou houpačkou, dvěma lehátky  a elektrickým grilem.

HAPPY SUPERIOR (32m2) je nejmodernější typ mobilních domů. Je určen pro max. 7 osob. Skládá se ze stylově vybaveného obývacího pokoje s jídelním koutem a sedačkou, ložnice s manželskou postelí s vlastní koupelnou, dvou ložnic se dvěma oddělenými lůžky, druhé koupelny se sprchovacím koutem a kompletně zastřešené terasy s posezením. K výbavě patří Bluetooth reproduktor a USB zásuvka, lednice s mrazákem, sporák, gril a malý elektrický vařič. 

Ve všech mobilních domcích k výbavě patří přikrývky a polštáře. Ložní prádlo a ručníky je možné si pronajmout za poplatek. V kuchyni najdete nádobí a základní kuchyňské vybavení pro 6 osob. Všechna okna jsou vybavena síťkou proti komárům. 

Součástí výbavy domku nejsou ubrusy, utěrky, houbičky na nádobí, papírové ručníky, ubrousky, toaletní papír, čistící prostředky, toaletní potřeby, ručníky a ložní prádlo.

Pláž

U kempu se nachází oblázková pláž s přímým vstupem do jezera.

Sport a rekreace

V rezortu se nachází vodní park s osmi bazény, tobogány pro děti i dospělé, vodní atrakce, částečně písčitá menší pláž se slunečníky a lehátky. Bazény jsou otevřené od dubna do konce září (v závislosti na počasí). V plaveckých bazénech je vyžadována plavecká čepice. Od dubna do září se v kempu pořádá animační program pro děti a dospělé. Každých 15 dnů se nad jezerem koná přehlídka ohňostrojů. Milovníci aktivní dovolené zde najdou hřiště na míčové hry, stolní tenis, tenisové kurty, plážový volejbal, venkovní nafukovací hřiště, venkovní tělocvičnu a půjčovnu kol, lodí, kajaků a prken SUP. Rodiny s dětmi mohou navštívit zábavní parky Gardaland nebo Movieland na východní části jezera nebo vodní park La Ninfea na západní části jezera. 

Gastronomie

Součástí rezortu je bohatá nabídka gastronomických zařízení. Najdete zde 4 restaurace / pizzerie. U jedné z nich je prostorná terasa s výhledem na jezero. Nechybí ani stánky s rychlým občerstvením, bary a nabídka zmrzlin.

Obchody

V rezortu je hostům k dispozici supermarket, obchod se zeleninou, novinový stánek, obchod se suvenýry a venkovní tržiště. Za poplatek se můžete svést prázdninovým vláčkem do centra města Peschiera del Garda

Vybavení

Dále je hostům k dispozici bankomat, trezor, prádelna, WIFI, kadeřnictví, nabídka masáží a lékař (ve stanovených hodinách).

Zvířata

Pobyt se zvířetem není v kempu povolen.

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat před svým mobilním domkem

Destinace

Peschiera del Garda je staré antické městečko ležící v nejjižnějším cípu jezera Lago di Garda asi 25 km od Verony. Je velmi oblíbenou prázdninovou destinací díky své malebná lokalitě, skvělým podmínkám pro provozování vodních sportů včetně windsurfingu a pestré nabídce turistických atrakcí. Poblíž se nachází zábavní parky Gardaland, Aqua Paradise a Caneva World. Zdejší pláže jsou většinou oblázkové s pásy jemného písku. Mezi nejnavštěvovanější patří pláž Lungolago Mazzini a Bracco Baldo Beach. Kromě koupání je zde možnost si vypůjčit loďku nebo šlapadlo. Centrum města se pyšní krásnými romantickými uličkami a historickými památkami. Zdejší pevnost a charakteristické domky stojící nad vodou na kůlech jsou zapsány na seznam světového dědictví UNESCO. V okolí za návštěvu určitě také stojí zoologická zahrada Parco Natura Viva, ostrůvek na jezeře Garda – Isola del Garda nebo sportovně rekreační areál Gardacqua.

Základní cena zahrnuje

  • 4x ubytování v mobilních domcích, využití energií (voda, elektřina, plyn), elektrický gril, vstup do venkovních bazénů, vstup na pláž, animační a sportovní program v hlavní sezoně, parkování poblíž mobilního domku

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu, vrátnou kauci ve výši 100 € za domek, závěrečný úklid ve výši 40-50 € (klient si může provést úklid sám), pronájem ručníků a ložního prádla, klimatizaci 5 € za den
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Lokalita dle pořadatele: Lago di Garda, Peschiera del Garda

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 665 831
dnes 8–19 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Itálie - více informací