Camping Belvedere, Happycamp: Rekreační pobyt 4 noci

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Trogir, Trogir

Camping Belvedere, Happycamp: Rekreační pobyt 4 noci

    Chorvatsko, Střední Dalmácie, Trogir, Trogir
Číslo zájezdu: 2 048 883
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Camping Belvedere *** Happycamp

Camping Belvedere  **** je malebný rodinný rezort ležící  u pláže v dalmatském letovisku Seget Vranjica asi 5km od historického města Trogir zapsaného na seznam UNESCO a 30 km od Splitu. Přímořskou promenádou je rezort propojen s turistickým komplexem Medena a starou rybářskou osadou Seget. Rezort nabízí nádherné výhledy na okolní moře a ostrovy, ubytování v prakticky vybavených mobilních domcích 5 min chůze od moře, venkovní bazény, nafukovací zábavní hřiště na moři, kvalitní služby, pestrou nabídku restaurací a stánků s občerstvením a bohatý sportovní a animační program.

Mapka areálu

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v klimatizovaných mobilních domcích typu Happy Premium pro max 7 osob cca 250 až 300 metrů od moře. Domky se nachází podél hlavní promenády vedoucí k pláži. 

HAPPY PREMIUM (30 m2) je nejnovější typ mobilních domků vhodný pro max. 7 dospělých osob. Vzhledem k menším velikostem místností doporučujeme jej však pro max čtyři osoby nebo rodiny se dvěma až třemi dětmi. Skládá se ze tří ložnic – jedné s manželskou postelí a dvěma s oddělenými postelemi, obývacího pokoje s gaučem, který může nouzově sloužit jako přistýlka pro 7 osobu, kuchyně s ledničkou s malou mrazící přihrádkou, sporákem se čtyřmi hořáky a dřezem, koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. V některých domcích je toaleta zvlášť. Postele mají rozměry 190 x 70 cm, manželská postel 190 x 140 cm. Před domem je částečně zastřešená terasa se zahradním nábytkem a dvěma polohovatelnými lehátky. Hostům je k dispozici elektrický gril.

V všech mobilních domcích k výbavě patří přikrývky a polštáře. Ložní prádlo a ručníky je možné si pronajmout za poplatek. V kuchyni najdete nádobí a základní kuchyňské vybavení pro 6 osob. Všechna okna jsou vybavena síťkou proti komárům. 

Součástí výbavy domku nejsou ubrusy, utěrky, houbičky na nádobí, papírové ručníky, ubrousky, toaletní papír, čistící prostředky, toaletní potřeby, ručníky a ložní prádlo. Ručníky a ložní prádlo lze pronájmout na místě. 

V celém areálu je zdarma dostupné internetové připojení WIFI

Mapka s označením umístění mobilních domků

Pláž

Resort se může pochlubit ideální polohou u moře s upravenými plážemi a kvalitními službami. Najdete zde 500 metrů dlouhou pláž z drobných bílých kamenů a dlážděné plochy. Za poplatek si lze pronajmout plážový set. Na pláží nechybí restaurace a la carte, plážové bary, sprchy, převlékárny, dětská hřiště  a sportovní zařízení včetně plážového volejbalu a půjčovny nafukovacích člunů (tzv banánů) a kajaků. Po promenádě Lungo Mare lze dojít až ke staré rybářské vesnici Seget.

Bazény 

Součástí rezortu je nový venkovní bazén s výhledem na moře. Po západu slunce okouzlí svým barevným podsvícením. Bazén se nachází hned vedle barů a restaurací. Za poplatek si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Sport a rekreace

Milovníci aktivní dovolené zde najdou bohatý animační program od června do září, dva tenisové kurty, 4 venkovní pingpongové stoly, půjčovnu kol včetně elektrokol, dětské hřiště a nafukovací zábavní vodní park na moři.

Od června do začátku září rezort nabízí bohatý animační program pro děti, teenagery a dospělé včetně sportovních programů jako je aerobik, vodní cvičení, posilování, bowling, taneční kurzy, jóga a zábavné taneční večery. 

Gastronomie

Resort se může pochlubit pestrou gastronomickou nabídkou. Výborné dalmatské speciality můžete ochutnávat v restauraci Dalmacija.  Milovníky italské kuchyně určitě zaujme Trattoria Bella s nabídkou typických italských jídel včetně klasické pizzy nebo lasagne. V resortu se dále nachází cukrárna s bohatou nabídkou zmrzlin a domácích moučníků, sport bar a D´Ante bar. Další bary, zmrzlinové stánky  a bufety najdete podél promenády Lungo mare.

Obchody a další služby

V rezortu dále najdete menší supermarket, centrální tržiště s nabídkou lokálních produktů, obchůdky se suvenýry, novinové stánky, plážový obchod,  obchod s dárkovým zbožím, recepci, veřejné koupelny a toalety, prádelnu a bankomat.

Zvířata

Pobyt s domácím zvířetem je možný na vyžádání za poplatek. Při nástupu na pobyt se psem se účtuje záloha ve výši 120 EUR , z toho 100 EUR je částka, která se klientům vrací v případě, že si domek uklidí sami a 20 EUR je poplatek, který si rezort účtuje za dodatečný úklid domku po pobytu se zvířetem. Pro vaše čtyřnohé přátelé jsou v rezortu připravené sprchy. Poblíž rezortu se nachází psí pláž.

Parkování

Celý kemp je  z důvodu zvýšení klidu a bezpečí pro rodiny s dětmi zónou bez aut. Při příjezdu si můžete vybalit věci u domku a následně své vozidlo zdarma zaparkujte na prostorném parkovišti před hlavní bránou. 

Okolí a tipy na výlety

Za návštěvu určitě stojí krásné ostrovní město Trogir zapsané na seznam UNESCO, rybářská vesnice Seget Donji s barokním kostelem Gospa do Ražarije, staré římské město Solin s amfiteátrem, městečko Omiš, turisty velmi oblíbený Primošten se zajímavou architekturou a unikátní atmosférou, město Šibenik a národní parky Krka a Plitvická Jezera.

Destinace

Město Trogir leží přibližně 27 kilometrů západně od Splitu. Od roku 1997 je zařazeno na seznam UNESCO. Původní historické jádro města se nacházelo na malinkém ostrůvku mezi ostrovem Čiovo a pevninou. V městečku se nachází loděnice, malebný přístav, ale i farmaceutický podnik a fabrika na zpracování tabáku.

Rozhodně stojí za to zamířit do starého jádra městečka, které je obklopeno opevněním budovaným v 13. - 16. století. Navštívit byste měli také pevnost Kamerlengo s katedrálou sv. Vavřince, obrannou věž svatého Marka a také Mořskou a Pevninskou bránu. Dovolená v Trogiru nebo okolí Vás nenechá ležet jen tak na pláži...

Trogir založili Řekové ve 3. stol. před našim letopočtem. Velký rozvoj zaznamenal v římských dobách, kdy bylo významným přístavem. Město následně od 9. století přecházelo pod nadvládu Chorvatů, Byzantijců, Normanů a ve 13. století jej opanovali uherští panovníci. Rozmach opět nastoupil s vládou Benátčanů. Vídeňským kongresem bylo město Trogir začleněno do Rakouska, později pod Rakousko-Uhersko. Město od té doby zaznamenalo velký růst v oblasti turismu a je tomu tak do dnes. Trogir je mimo jiné také centrem lázeňství

Základní cena zahrnuje

  • 4x ubytování v mobilních domcích, klimatizace, využití energií (voda, elektřina, plyn), slunečník, elektrický gril na terase, vstup do venkovních bazénů, parkování na parkovišti před resortem, animační program v hlavní sezoně, pobytová taxa

Základní cena nezahrnuje

  • vrátnou kauci ve výši 100 EURO za domek, závěrečný úklid 40-50 EURO (jen v případě, že si klient neuklidí mobilní dům sám), zapůjčení ručníků a ložního prádla
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.
  • Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Lokalita dle pořadatele: Severní Dalmácie, Trogir

800 656 610 Číslo zájezdu: 2 048 883
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Camping Belvedere, Happycamp: Rekreační pobyt 4 noci
    Chorvatsko, Střední Dalmácie, Trogir, Trogir

Původní cena
771 Kč/os

Cena od
675 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 048 883

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
4 050 Kč
příplatek za pobyt se dvěma psy
0
330 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč