Camping Bi Village - mobilní domy: Rekreační pobyt 4 noci

  Chorvatsko, Istrie, Pula, Fažana

Camping Bi Village - mobilní domy: Rekreační pobyt 4 noci

    Chorvatsko, Istrie, Pula, Fažana
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Příplatek za pronájem dětské postýlky 2€ za den
Příplatek za pobyt se zvířetem (pouze v apartmánech typu Comfort) 8€ za den
Příplatek za dalších 30 hodin klimatizace 30€ (v ceně zájezdu je kredit na 20 hodin klimatizace)

Destinace

Fažana leží v jihozápadní části pobřeží Istrie ve fažanském průlivu poblíž města Pula a malebného souostroví Brijuni, které je zároveň národním parkem. Městečko Fažana je nazýváno perlou západního pobřeží. Kolorit města vytváří malebná náměstí a charakteristická architektura. Za návštěvu stojí kostel svatého Kosmase a Damiána, který se nachází ve staré části města. V přístavu a na promenádě se koná mnoho letních slavností, nejstarší a nejslavnější z nich je „Fešta od Srdela“- soutěže v nošení ryb, přetahování lana, veslování a další. Zdejší pláže jsou především oblázkové s písečnými zónami. Díky pozvolnému vstupu do moře jsou ideální pro rodiny s dětmi.

Camping Bi Village *** - mobilní domy

Camping Bi Village **** leží na poloostrově Istrie u města Fažany asi 7 km od Puly. Nabízí ubytování v komfortně zařízených mobilních domech poblíž moře, kvalitní zázemí pro rodinnou dovolenou, pláž s výhledem na Brijunské ostrovy, dětský akvapark, venkovní bazény, bohaté sportovní zázemí, animační program a pestrou nabídku restaurací a barů s občerstvením. Hned vedle kempu se nachází zážitkový lanový Park Jangalooz.

Mapka areálu

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v komfortních a prakticky vybavených mobilních domech s terasou a parkovácím stáním.

Mobilní domky Standard (25 m2) pro max. 4 osoby jsou ponořené do středomořské vegetace.  V některých domcích je možnost ubytování s malým domácím mazlíčkem (na vyžádání a za příplatek). Skládá se ze dvou ložnic (jedné s manželskou postelí 130 x 190 cm  a druhou se dvěma oddělenými postelem 65 x 190 cm). Dále je zde obývací pokoj s rohovou sedačkou, vybavený kuchyňský  kout se sporákem, dřezem, a ledničkou a jedna koupelna s WC, sprchovým koutem a umyvadlem. Před mobilním domkem je dřevěná terasa se zahradním nábytkem. Ve výbavě nechybí věšák na sušení prádla

Mobilní domy Comfort (32 m2)  jsou vhodné pro až 6 osob. Součástí jsou tři ložnice (jedna s manželskou postelí 160×200 cm a dvě s oddělenými postelemi 75×200), obývací pokoj s jídelním stolem a satelitní televizí, vybavený kuchyňský kout se sporákem, mikrovlnou troubou, dřezem, a ledničkou, dvě koupelny s WC, sprchovým koutem a umyvadlem a dřevěná terasa se zahradním nábytkem. V mobilním domku nechybí věšák na sušení prádla. Klimatizace je dostupná za poplatek.

Mobilní dům Superior (35 m2) s luxusním designem leží v krásné části prázdninové vesničky s výhledem na národní park Brijuni. Je vhodný pro 5  až 6 osob. Skládá se ze dvou ložnic (jedné s manželskou postelí 160 x 200 cm  a druhou s patrovým lůžkem a jednou postelí 75 x 200 cm). Dále je zde obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro jednu osobu, jídelní stůl, satelitní televize, vybavený kuchyňský  kout se sporákem, mikrovlnou troubou, dřezem a ledničkou a dvě koupely s WC, sprchovým koutem a umyvadlem. Před mobilním domkem je dřevěná terasa se zahradním nábytkem. Ve výbavě nechybí věšák na sušení prádla. V ceně ubytování je klimatizace.

Mobilní dům Brioni Beach (42 m2) s výhledem na moře a souostroví Brioni a luxusním designem je vhodný pro 4 až 5 osob. Skládá se ze dvou ložnic (jedné s manželskou postelí 160 x 200 cm  a druhou se dvěmi oddělenými postelemi 75 x 200 cm). Dále je zde obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro jednu osobu, jídelní stůl, satelitní televize, vybavený kuchyňský  kout se sporákem, mikrovlnou troubou, dřezem a ledničkou a dvě koupelny s WC, bidetem, sprchovým koutem a umyvadlem. Před mobilním domkem je dřevěná terasa se zahradním nábytkem. Ve výbavě nechybí věšák na sušení prádla. V ceně ubytování je klimatizace.

Součástí výbavy mobilních domků nejsou útěrky, houbičky na nádobí, papírové ručníky, ubrousky, toaletní papír, čistící prostředky a toaletní potřeby. Klimatizace kromě mobilních domů Superior a Brioni Beach není zahrnutá v ceně. Hosté po příjezdu obdrží dobíjecí kartu s přednastaveným kreditem na 20 hodin klimatizace.  Internetové připojení WIFI je dostupné zdarma na pláži a v areálu kempu.

Pláž

Z kempu je přímý vstup na velkou oblázkovou pláž Bi Val s pozvolným vstupem do moře a označenou zónou na plavání. Pláž byla oceněná modrou vlajkou za čistotu a kvalitu služeb. Pláže jsou převážně oblázkové, které doplňují skalnaté terasovité pobřeží a prostorné zatravněné plochy na opalování. Některé části pláže jsou písečné.  Za poplatek si můžete pronajmout  slunečníky a lehátka. Nechybí zde venkovní sprchy, převlékací kabiny, toalety, bary, stánky s občerstvením a možnost sportovního vyžití včetně pronájmu kajaků, loděk, vodních kol, jet ski nebo vodního lyžování. Najdete zde i školu plachtění, potápění a parasailingu.

Bazény

V kempu se nachází dětský vodní park s atrakcemi a další dva bazény, které jsou otevřené od začátku května do poloviny září.

Sport a rekreace

Součástí nabídky je animační program pro děti a dospělé, mini klub, večerní program pro celou rodinu a stolní tenis. Hostům jsou zdarma k dispozici osvětlené tenisové kurty a hřiště na plážový volejbal. Za příplatek můžete využívat multifunkční hřiště a vodní nafukovací zábavní park na moři, půjčit si jízdní kolo, šlapadlo, banánový člun, Jet ski, vybavení na windsurfing nebo  potápění.

Bary a restaurace

V rezortu se nachází tři restaurace z toho dvě jsou přímo na pláži. Najdete zde pizzerii s terasou, rychlé občerstvení, bufet, sportovní bar, kavárnu, vinotéku a cukrárnu s domácí zmrzlinou.

Obchody

Nechybí zde bohatá nabídka obchodů a stánků. Najdete zde supermarket otevřený denně od 8:00 do 20:00 , novinový stánek, obchody s oblečením a sportovními potřeby, obchůdky s plážovým vybavením a suvenýry. Na větší nákup si můžete zajet do 500 metrů vzdáleného supermarketu Plodine.

Zvířata

Pobyt se zvířetem je možný (na vyžádání) ve všech typech mobilních domků. 

Parkování

U každého apartmánu je jedno nebo dvě parkovací stání. 

Tipy na výlety

Za návštěvu stojí kostel svatého Kosmase a Damiána, který se nachází ve staré části města Fažana, kostel sv. Jana nebo sv. Elišky v přístavu. Určitě doporučujeme navštívit souostroví, kde se lze dopravit trajektem.  Brijuni se skládá ze dvou velkých ostrovů Veli Brijun a Mali Brijun a dvanácti menších ostrůvků.  Najdete zde pozůstatky římského letního sídla v zátoce Verige. Na západním pobřeží ostrova Veli Brijun, v zátoce Dobrika, je dochován i pozdně antický byzantský chrám a byzantská bazilika sv. Marije.

Poblíž kempu leží historické město Pula s antickou pulskou arénou, která byla vystavěna v 1. století před naším letopočtem a dnešní podobou získalav 1. století našeho letopočtu. Aréna je 6. největším antickým amfiteátrem na světě.

Základní cena zahrnuje

  • 4x ubytování v apartmánech, využití energií (voda, elektřina, plyn), zapůjčení ručníků a ložního prádla, kredit 20 hodin na klimatizaci (v MH superior a Brioni beach klimatizace v ceně), parkování, vstup na pláž, vstup do venkovních bazénů, animační program v hlavní sezoně, závěrečný úklid, WIFI

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu (platba předem u rezervace)
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.
  • Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Fažana

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 050 371
dnes zavřeno

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Camping Bi Village - mobilní domy: Rekreační pobyt 4 noci
    Chorvatsko, Istrie, Pula, Fažana

Cena od
3 563 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 050 371

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
10 090 Kč
povinný místní poplatek - dospělá osoba
2
180 Kč
povinný místní poplatek - dítě 12-17 let
0
100 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč