Camping Cisano&San Vito

  Itálie, Italská jezera, Lago di Garda

Camping Cisano&San Vito

    Itálie, Italská jezera, Lago di Garda
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Vybavení

venkovní bazén, bazén pro děti, vířivka, parkoviště, venkovní krb, dětské hřiště, wi-fi, pes zakázán, fitness, klimatizace, animace,

Popis

Camping Cisano&San Vito se nachází přibližně 100 m od jezera a je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Kemp se nachází přibližně 2,5 km od Bardolina, 3 km od Lazise, 7 km od zábavního parku Gardaland (v hlavní sezóně je zajištěná doprava zdarma) a Verony 28 km.
Hostům je k dispozici pizzerie/restaurace, bar, zmrzlinárna, market, tabák a bazar, bazény (povinná koupací čepice) pro děti a dospělé se skluzavkami a jacuzzi (otevřené podle počasí, od cca konce dubna do poloviny září v Cisano a od cca začátku června do začátku září v San Vito), animace pro děti a dospělé (cca od půlky května do začátku září), dětské hřiště, fotbalové a volejbalové hřiště, tenisový kurt, venkovní posilovna, mini golf, ping pong. Za poplatek možnost vypůjčit si kolo, využít prádelnu, hernu a WI-FI.
Kemp nabízí ubytování v mobilehomech typu Happy Standard pro max. 6 osob; Happy Premium pro max. 7 osob; Happy Premium Suite pro max. 7. osob. Klimatizace není zahrnutá v ceně a je možnost jí objednat za poplatek 5 €/den.
Uvedené ceny jsou vždy za první 4. ubytované osoby, další jsou za příplatek.
Lze zapůjčit:
povlečení - jednolůžko 15€; dvoulůžko 20€

Mobilehome Happy Standard trilo(4)

obývací místnost s kuchyňským koutem a místem na spaní pro 1 osob, ložnice s dvoulůžkem, pokoj s 3 lůžky (1 lůžko a palanda nebo 2 lůžka a 1 vyklápěcí lůžko), koupelna, venkovní posezení - stůl s židlemi a dvě lehátka. 5. a 6. osoba je za příplatek.

Mobilhome Happy Premium quadri(4)

obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem pro jednu osobu, ložnice s dvoulůžkem, dva pokoje s dvěma lůžky, koupelna, venkovní posezení

Mobilhome Happy Premium Suite quadri(4)

obývací pokoj s kuchyňským koutem a s gaučem pro jednu osobu, ložnice s dvoulůžkem, 2x pokoj s dvěma lůžky, koupelna, WC v samostatné místnosti; fén; dřevěná polokrytá terasa a houpací sedačka, dvě lehátka a stůl se židlemi. Na vyžádání za příplatek možnost 5., 6. a 7. osoby.

Vzdálenost k moři: 100[m]

Základní cena zahrnuje

Cena Mobilehome Happy Standard trilo(4) zahrnuje:
 • nájem na uvedený počet nocí, parkoviště, spotřeby energií,
Cena Mobilhome Happy Premium quadri(4) zahrnuje:
 • nájem na uvedený počet nocí, parkoviště, spotřeby energií,
Cena Mobilhome Happy Premium Suite quadri(4) zahrnuje:
 • nájem na uvedený počet nocí, parkoviště, spotřeby energií,

Základní cena nezahrnuje

Cena Mobilehome Happy Standard trilo(4) nezahrnuje:
 • klimatizace 5€, povlečení, závěrečný úklid 40€,
 • Povinné poplatky: případná pobytová taxa, vratná kauce 100€,
Cena Mobilhome Happy Premium quadri(4) nezahrnuje:
 • klimatizace 5€, povlečení, závěrečný úklid 50€,
 • Povinné poplatky: případná pobytová taxa, vratná kauce 100€,
Cena Mobilhome Happy Premium Suite quadri(4) nezahrnuje:
 • klimatizace 5€, povlečení, závěrečný úklid 50€,
 • Povinné poplatky: případná pobytová taxa, vratná kauce 100€,

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Italieonline, IČ: 27614140. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Benátsko
 • Místo dle CK: Lago di Garda

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 801 031
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Camping Cisano&San Vito
    Itálie, Italská jezera, Lago di Garda

Cena od
1 560 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 801 031

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
6 240 Kč
dospělá osoba na přistýlce (1. přistýlka)
0
1 170 Kč
dospělá osoba na přistýlce (2. přistýlka)
0
1 170 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč