Termín:
21. 10. – 28. 10. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Původní cena:
1 269  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis:

Port Camargue - vstupní brána do národního parku Camargue a současně jeden z nejvýznamnějších přístavů Francie. Divoká příroda poskytuje domov růžovým plameňákům, bílým camargským koním, divokým býkům a jiným druhům vzácné fauny a flóry. Navštivtejednu z četných "manad" (farem), zúčastněte se místních býčích zápasů či závodů koní, safari vyjížděk, vyjeďte si při západu slunce na koni po bělostné pláži. Cokoliv prožijete zde, v srdci pravé divoké přírody, bude jedinečné a nezapomenutelné. Areálkempu s velmi bohatým vybavením se nachází na břehu slaného jezera, 1,5 km od písčité pláže a přístavu (v sezóně kyvadlová doprava na pláž zdarma).

Vybavení:

Recepce, plavecký bazén, dětské brouzdaliště, dva tobogány, sluneční terasa s lehátky, tenisové kurty, přírodní divadlo, mini-golf, bowling, dětské hřiště, sportovní hřiště, taneční sál, sportovní hala a herna. Animační programy po celou sezónu.Restaurace, bar, disko, supermarket. WiFi v celém areálu (za poplatek). Jednou týdně noční trhy.

Ubytování:

Mobilhomy splňují vysoký standard ubytování, jsou klimatizované a prostorné. Obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, jedna až tři oddělené ložnice, TV (35 EUR/týden), koupelna, WC, krytá terasa s posezením. 4 mobilhomy pro handicapované osoby. MBH 2/3: mobilhome o rozloze 16 m2 - obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, oddělená ložnice s dvojlůžkem MBH 4/5: mobilhome o rozloze 22 m2 - obytná kuchyně s pohovkou, dvě oddělené ložnice s dvojlůžkem a dvěma lůžky. MBH 5/6: mobilhome o rozloze 22-26 m2 - obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, dvě oddělené ložnice s dvojlůžkem a dvěma lůžky. MBH 6/8: mobilhome o rozloze 29 m2 - obytná kuchyně s pohovkou a výsuvným lůžkem, tři oddělené ložnice s dvojlůžkem a čtyřmi lůžky.

Stravování:

Vlastní.

Pláž:

Veřejná pláž na břehu jezera. V červenci a srpnu je zajišťována pravidelná kyvadlová doprava na mořskou pláž Espiguette.

Doprava:

Vlastní.

Sport a zábava:

Bar, diskotéka, přírodní amfiteátr, kryté i otevřené sportoviště, tenisové kurty, minigolf, dětské hřiště, animační programy pro děti i dospělé (červenec-srpen). V místě zábavní parky Amigoland a Babyland, mořské akvárium. Golf (6 km), rybaření,cyklistika, pěší turistika, jízda na koni. Restaurace, bary, kino, kasino. Ve městě se pravidelně pořádají tradiční trhy. V arénách probíhají zápasy s camargskými býky.

Slevy:

SLEVA 6% při nákupu do 29.02., 4% do 30.04.2016 SLEVA 20% při nákupu dvou a více týdenního pobytu do 09.07. a od 27.08.2016 (již zahrnuty v ceně)

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Týdenní pronájem mobilhomu v daném období, spotřeba vody a energie, telefonická asistence delegáta. Pobyt: od soboty do soboty.

Základní cena nezahrnuje

POVINNÉ: Kauce (vratná jistina): 300 EUR/byt (hotovost, plat. karta). Místní poplatky: cca 3 EUR/os./týden. NEPOVINNÉ: Ložní prádlo: 10,50 EUR/os./týden. Domácí zvíře: 45 EUR/týden. Úklid: na přání, při předání neuklizeného bytu 52 EUR. Cestovní pojištění: za příplatek

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Campanatour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Languedoc-Roussillon
  • Místo dle CK: Le Grau Du Roi
Informace o slevách

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.