Camping Village Cavallino

  Itálie, Benátsko, Cavallino

Camping Village Cavallino

    Itálie, Benátsko, Cavallino
Původní cena
4 990 Kč/os

Cena
4 390 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 746 466
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
O kempu

Prvotřídní resort se nachází na poloostrově mezi Lido di Jesolo a Punta Sabbioni, oddělujícím Benátskou lagunu od otevřeného moře. Je ideální jak pro mladé, tak pro rodiny s dětmi, hledající klidnou atmosféru.  Resort disponuje novou soustavou bazénů pro malé i velké – dětské bazény s vodními atrakcemi, hydromasážní zóna, lehátka, solárium a relaxační zóna (15. 5.–15. 9.). V areálu najdete beachvolejbalové a travnaté fotbalové hřiště, minigolf (za poplatek), stolní tenis, velké dětské hřiště, hřiště pro nejmenší a dětské zábavní centrum. V hlavní sezóně denně probíhají zdarma animace pro děti i dospělé, při kterých je v provozu Baby Club (od 3 let); aerobik, jóga, balet, jogging, večerní disco pro děti, večerní show. K dispozici je oblíbená restaurace s pizzerií a barem, obchod s potravinami, minimarket, TV-místnost, bankomat a ošetřovna. Na pláži je půjčovna šlapadel, bar a plážový servis. V oblasti je rozsáhlá síť cyklostezek. Před areálem se nachází zastávka autobusové linky Lido di Jesolo – Punta Sabbioni (7.–8. měsíc)

O ubytování

Mobilní domy jsou umístěny v polostínu borovic asi 150 m od pláže

Stravování

Vlastní (jsou zde restaurace, pizzerie a obchod s potravinami)

Pláže

Středisko ponořené do svěží zeleně borovic je lemováno širokou, 15 km dlouhou, volně přístupnou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do vody. Čistota moře je oceněna Modrou vlajkou.

Tipy na výlety

Benátky a ostrovy Murano a Burano, Pirátská lod‘, Tropicarium, Aquapark Jesolo

Delegát

Ve středisku je česky mluvící delegát CK

Základní cena zahrnuje

  • ubytování v mobilních domech
  • poplatek za vodu, elektřinu a plyn
  • pojištení CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • kauci 2.000 Kč (80 €)/mobilní dům
  • pobytovou taxu 0,6 €/os./noc

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Victoria, IČ: 16312520. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Benátsko
  • Místo dle CK: Cavallino
Informace o slevách

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 746 466
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Camping Village Cavallino
    Itálie, Benátsko, Cavallino

Původní cena
4 990 Kč/os

Cena
4 390 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 746 466

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku (obsazenost 2 osoby - 2do + di)
1
2 470 Kč
dospělá osoba na pevném lůžku (obsazenost 3 osoby - 2do + 1di)
1
2 470 Kč
povinný příplatek za závěrečný úklid - celá ubytovací jednotka
1
590 Kč
povinný příplatek za parkovné v kempu - celá ubytovací jednotka
1
1 330 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč