Camping Village Norcenni Girasole Club

  Itálie, Toskánsko, Figline Valdarno

Camping Village Norcenni Girasole Club

    Itálie, Toskánsko, Figline Valdarno
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Vybavení

venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, tenisový kurt, klimatizace, animace, vodní atrakce,

Popis

Camping Village Norcenni Girasole Club se nachází přibližně 5 km od města Figline Valdarno a je zcela ponořen v toskánských kopcích. Kemp nabízí přímý výhled na vinice Chianti. Město Florencie je od kempu vzdálené zhruba 37 km.
Dva bazénové komplexy s bazény pro děti i dospělé s lagunami, skluzavkami a atrakcí ,, lazy river' (líná řeka) jsou vybaveny slunečníky a lehátky.
Kemp nabízí animační programy pro děti i dospělé. Pro děti je zde dětské hřiště.
Ze sportovních aktivit lze využít fotbal, plážový volejbal, stolní tenis, basketbal a minigolf. Za příplatek jsou k dispozici také následující aktivity: tenisové kurty, půjčovna kol a skútrů a jízda na koni.
Restaurace/pizzerie a Grill restaurace se specializují na toskánskou kuchyni. V kempu je také občerstvení, bary a také bary přímo u bazénu.
V kempu jsou také dva supermarkety, obchod, tabák, vinotéka a Travel & Info point. Kemp nabízí WiFi připojení a možnost využívání prádelny. Dále také diskotéku, wellness centrum a kosmetické služby.
Kemp nabízí ubytování v mobilehomech typu Happy Premium pro max. 7 osob. Klimatizace není zahrnutá v ceně a je možno ji objednat za poplatek 5 €/den.
Uvedené ceny jsou vždy za první 4. ubytované osoby, další jsou za příplatek.
Lze zapůjčit:
povlečení - jednolůžko 15€; dvoulůžko 20€.
Na vyžádání povolen pobyt s pejskem (1 pejsek/mobilehome, pouze některé rasy) za poplatek 5 €/den + 20 €/dezinfekce. Pejsek musí mít pas a očkovací průkaz.

MH Happy Premium quadri(4)

obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou pro 1 osobu, ložnice s dvoulůžkem, dva pokoje s dvěma lůžky, koupelna; venkovní terasa: stůl s židlemi a dvě lehátka. Na vyžádání za příplatek možnost 5., 6. a 7. osoby.

Vzdálenost k moři: 33000[m]

Základní cena zahrnuje

Cena MH Happy Premium quadri(4) zahrnuje:
    nájem, parkoviště, spotřeby energií,

Základní cena nezahrnuje

Cena MH Happy Premium quadri(4) nezahrnuje:
  • klimatizace 5€, povlečení, závěrečný úklid 50€,
  • Povinné poplatky: případná pobytová taxa, vratná kauce 100€,

Informace o zájezdu

Pořadatel: Italieonline s.r.o., IČ 27614140.
Lokalita dle pořadatele: Toskánsko, Figline Valdarno

800 656 610 Číslo zájezdu: 2 049 670
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Camping Village Norcenni Girasole Club
    Itálie, Toskánsko, Figline Valdarno

Cena od
1 300 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 049 670

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
5 200 Kč
dospělá osoba na přistýlce (1. přistýlka)
0
1 170 Kč
dospělá osoba na přistýlce (2. přistýlka)
0
1 170 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč