Camping Ville degli Ulivi

  Itálie, Elba, Marina di Campo

Camping Ville degli Ulivi

    Itálie, Elba, Marina di Campo
Číslo zájezdu: 1 746 459
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
O kempu

Je moderní a dobře vybavený – dominují mu dva bazény s masážními proudy, spojené skluzavkami (děti do 10 let zdarma, koupací čepice nutná) se saunou, tureckou párou, perličkovými koupelemi a masážním křeslem. K dispozici je restaurace, bar, pizzerie, samoobsluha, obchod se suvenýry, nové fitness, nový vyhřívaný bazén, bankomat, půjčovna mopedů, potápěčská škola a hrací automaty pro děti. V hlavní sezóně zde probíhají každodenní animace pro děti i dospělé. Sportovcům slouží volejbalové, víceúčelové a dětské hřiště, minifotbal, minigolf, posilovna. Beachvolejbal a stolní tenis jsou zdarma, za poplatek tenisové kurty, fotbalové hřiště a aerobik na tenisových kurtech. Sociální zařízení byla kompletně zrenovována. Příjemné jsou večerní procházky pobřežní promenádou do městečka Marina di Campo (asi 20 min. chůze).

O ubytování

CK mobilní domy Lux
CK mobilní domy Domus - při obsazení mobilního domu 4 dospělými osobami upozorňujeme na stísněné podmínky a minimum úložných prostor. Přistýlka není možná.
Oba typy mobilních domů jsou umístěny v zóně CK asi 200 m od pláže.
CK karavany Jecha
CK karavany Adria
CK karavany Cool Adria
Všechny typy karavanů jsou umístěny v zóně CK, mezi piniemi a oleandry, cca 200 m od pláže.

Stravování

Vlastní (je zde restaurace a obchod s potravinami)

Pláže

Rozsáhlá písečná pláž je blízko kempu, přístup do moře je pozvolný. Lze si pronajmout surfy, motorové čluny, šlapadla, slunečníky a lehátka.

Tipy na výlety

Porto Azzuro, Portoferraio, Monte Capanne, Modrá jeskyně, Punta Calamita, Sant’ Andrea

Delegát

Ve středisku je česky mluvící delegát CK

Základní cena zahrnuje

  • ubytování v karavanech/mobilních domech
  • poplatek za vodu, elektřinu a plyn
  • pojištení CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • kauci 1.000 Kč (40 €)/karavan
  • kauci 2.000 Kč (80 €)/mobilní dům

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Victoria, IČ: 16312520. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Elba
  • Místo dle CK: Marina di Campo
Informace o slevách

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 746 459
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Camping Ville degli Ulivi
    Itálie, Elba, Marina di Campo

Původní cena
10 790 Kč/os

Cena
6 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 746 459

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (obsazenost 2 osoby - 2do + di)
1
6 790 Kč
dospělá osoba na pevném lůžku (obsazenost 3 osoby - 2do + 1di)
1
6 790 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč