Termín:
22. 10. – 29. 10. 2017
Počet dní:
8 (ne – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poznámka

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Poloha

Poblíž muzea Carlos Machado, pár kroků od zahrady José do Canto a jen 500m od Bran města (Portas da Cidade de Ponta Delgada) stojí hotel Canadiano. Ideální místo pro zahájení průzkumu ostrova.

Vybavení hotelu

Hoteloví hosté zde mohou využívat sálu k podávání jídla, baru, televizní místnosti, hotelového parkoviště, služby recepce, prádelny a přímo v hotelu také mohou zakoupit tradiční azorské suvenýry.

Vybavení pokoje

Hosté se mohou ubytovat v jednom z padesáti prostorných a pohodlných pokojů, vybavených klimatizací, kabelovou televizí, telefonem s přímou volbou, trezorem (zdarma) a koupelnou s fénem.

Sport a zábava

Centrum města s nabídkou zábavy je v těsné blízkosti hotelu.

Náš názor

Tento hotýlek je ideální místo pro zahájení průzkumu ostrova.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

* leteckou přepravu Praha-Azory a zpět v nejnižší knihovací třídě * letištní taxy * transfery z/na letiště * 7/9/12x ubytování ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * asistenci anglicky hovořícího delegáta

Základní cena nezahrnuje

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * doplatek za vyšší knihovací třídu v letadle, bude-li v době rezervace kalkulovaná třída již vyprodaná

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Snail Travel International, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Azorské ostrovy
  • Místo dle CK: ostrov Sao Miguel
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Canadiano ***
(Webové stránky hotelu)

Portugalsko

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.


CANADIANO ***

Číslo zájezdu: 716007
Portugalsko, Azorské ostrovy, Ponta Delgada (São Miguel), São Miguel