Caramell Premium Resort: Rekreační pobyt 3 noci

  Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Bükfürdő

Caramell Premium Resort: Rekreační pobyt 3 noci

    Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Bükfürdő
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Hotel Caramell **** SUPERIOR leží na okraji lázeňského městečka Bukfurdo v severozápadním Maďarsku.  Nadchne svým elegantním vzhledem v orientálním stylu, prostorným wellness centrem vystavěným v duchu holistické filozofie se saunovým světem a širokou nabídkou wellness procedur, japonskou zahradou pro meditaci, unikátním zábavným parkem Crystal Tower a výhodnou polohou poblíž jednoho z největších lázeňských komplexů v Maďarsku.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat ve dvou vzájemně propojených budovách nabízejících  moderní a komfortně zařízené pokoje typu Standard (28-31 m²) a Premium 29-32m² a apartmány typu Standard (50-53m²), Premium (52-55m²), Junior Suite (65-66m²), De Luxe a VIP. Ke standardní výbavě patří klimatizace, balkon, elegantní koupelna, minibar, LCD televize se satelitním příjmem, trezor a internetové připojení WIFI. Rodiny s dětmi se mohou ubytovat ve dvou propojených pokojích typu Standard a Premium nebo v apartmánech s kuchyňským koutem a obývacím pokojem s rozkládacím gaučem.

Wellness centrum

Hotelové wellness centrum se rozkládá na ploše 2000 m² a skládá se ze dvou částí – Zen Spa a Saunového Světa. Najdete zde vnitřní zážitkový bazén se střešní terasou na slunění, dětský bazén s rodinnou relaxační zónou, venkovní sezonní bazén s postupně klesajícím dnem a terasou a wellness bar. Součástí Saunového Světa je Finská sauna, parní lázeň, bio sauna, infra kabina, aroma sauna, bylinná sauna, solná jeskyně a klidová zóna. K hotelové nabídce patří tradiční wellness procedury včetně masáží, holistické a ayurvédské terapie nebo párové terapie. Hosté se mohou zúčastnit meditací, astrologických rozborů nebo cvičení v duchu filozofie dálného východu.

Gastronomie

Speciality maďarské i mezinárodní kuchyně můžete ochutnávat v restauracích Mandala a Cardamom. Na osvěžující nápoj nebo lahodnou kávu lákají Buddha bar, Cayenne bar a Wellness bar. Hotel má vlastní cukrárnu, kde připravuje domácí zákusky a zmrzlinu.

Sport a rekreace

Jednou z největších atrakcí je sousedící zábavný park Crystal Tower – věž, houpačka a prolézačka v jednom. Třípatrová věž má několik stupňů obtížností. Milovníci adrenalinu a dobré zábavy mohou vyzkoušet lanovou dráhu o délce více jak jeden kilometr, obří houpačku, rychlou 200 metrů, dlouhou skluzavku nebo 10 metrů vysokou lezeckou stěnu. Děti od tří let mohou dovádět na dětském hřišti. Milovníci aktivního odpočinku se mohou dále těšit na moderně vybavené fitness centrum, upravené běžecké a cyklo stezky, stolní tenis, bowlingové dráhy a badmintonové hřiště. Pro rodiny s dětmi jsou připravené animační a sportovní programy.

Lázně Bukfrudo

Hotel pořádá pravidelný transfer do poblízkých lázní Bükfürdő. Lázně se skládají ze tří částí – lázeňských bazénů s termální vodou a venkovních koupališť, zážitkových koupelí s tobogány a saunového světa. Zdejší léčivá voda má jedinečné složení minerálů s vysokým obsahem oxidu uhličitého blahodárně působících na pohybový aparát, gynekologické problémy nebo ve formě pitné kúry pro léčbu zažívacích potíží.

Zvířata

Vaši domácí mazlíčci jsou v hotelu vítání. Za pobyt se zvířetem se účtuje poplatek.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat za poplatek ve výši 4 EUR / noc na parkovišti u hotelu.

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x polopenze formou bufetových stolů, odpolední moučník v hotelové cukrárně, volný vstup do dvou částí wellness centra (Zen spa - 2000 m2 s lázeňským a saunovým světem,vnitřním relaxačním bazénem, dětským bazénem a rodinným odpočinkovým prostorem a Silent Zone s lázeňským centrem pouze pro osoby starší 16 let), zapůjčení županu, vstup do fitness centra, živá hudba v restauraci Mandala a Cayenne Bar několikrát týdně, animační program pro děti, WIFI

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu ve výši cca 1,8 EUR na osobu starší 18 let, poplatek za parkování ve výši 4 EUR / noc

Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu

Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Západní Maďarsko
  • Místo dle CK: Bükfürdő

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Caramell ****
Všechny zájezdy do  Hotel Caramell

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 766 868
dnes zavřeno

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

Caramell Premium Resort: Rekreační pobyt 3 noci
    Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Bükfürdő

Původní cena
5 430 Kč/os

Cena
5 159 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 766 868

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 159 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč