Termín:
30. 1. – 6. 2. 2018
Počet dní:
8 (út – út)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Berlín - Schoenefeld 0:30
Strava:
all inclusive
Původní cena:
18 608  Kč
Cena za osobu:
14 376
(562 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Následující text je strojově přeložen... zobrazit v originále zobrazit v originále
POPULAR v pravidelném hostům prostorné ... SYSTÉM ... 4 bazény ...

• 24-hodinová služba SPOKOJENOST slibuje
• GUIDE NÁVŠTĚVA do hotelu
• SPORT
• Dětský klub
• ZÁBAVA

Poloha: Central. Přes malé silnici asi 300 metrů na soukromou hotelovou pláž. Doba přenosu z letiště Agadir: cca 25 až 35 minut.

Vybavení: (. Včetně) Tento hotel se 706 pokoji se skládá z „Caribbean Village Agador“ (343 pokojů) a „El Pueblo Tamlelt“ (363 pokojů) a nabízí vstupní halu s recepcí, Wi-Fi v hale a u bazénu, hlavní restaurace, 6 tematických restaurací, 4 bary a obchody. V zahradě 4 bazény (2 vyhřívané), sluneční terasa a snack bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a plážové ručníky (vklad) jsou u bazénů a na pláži hotelu.

Ubytování v rodinném domě: Caribbean Village Agador (57130): Rodinný pokoj (A1-3A): 1x pokoj s manželskou postelí a patrovou postelí, trezorem, satelitní TV, telefon, koupelna se sprchovým koutem, WC, balkon / terasa. Dokonce i rozpočet pokoj (A2S), standardní ekonomika pokoj (A2W) nebo akční pokoj (A2R), jinak známý jako A2A, rezervovat. Double (A1-3P) v přízemí s terasou, jinak známý jako A2A. El Pueblo Tamlelt (57460): Double (a1-2A) s trezorem, satelitní TV, telefon, koupelna se sprchovým koutem, WC, balkon / terasa. Opakovaná volba. jako rozpočtové pokoj (A2S), standardní ekonomika pokoj (A2W) nebo akční pokoj (A2R), jinak známý jako A2A, rezervovat. Rodinný pokoj (A2-4F), 1 space abgetr s dvojitými a palandou nebo. Spaní, jinak známý jako A2A. Rodinný pokoj 2 ložnice (A2-5B), s 2 ložnicemi (2 manželské postele a 1 rozkládací pohovka), jinak jako A2A. Minimální obsazenost: 5 osob. (Min. 2 dospělí.). Mini lednice a jsou k dispozici na recepci (za poplatek. Lokálně), vysoušeč vlasů.

Jídlo a pití: All Inclusive. Je nutné pro večeři společenských šatech (dlouhé kalhoty u mužů).

Zábava: Animace, velký amfiteátr (vnitřní) s show, diskotéka (vstup v ceně, nápoje nejsou v ceně).

Sport / aktivity: V ceně: aerobik, plážový volejbal, bocce, víceúčelové hřiště (basketbal, fotbal), minigolf, 4 tenisové antukové kurty (rakety za poplatek, nutná rezervace), stolní tenis a vodní aerobik. Za poplatek: kulečník, lukostřelba, posilovna.

Wellness: "Argane Spa" (od 14 let). Příplatek: Fitness Academy, kadeřnictví, sauna, hammam, kosmetika, masáže.

Rodina: Mini klub (4-12 let), bazén a dětské hřiště pro děti.

Info: Národní klasifikace: 3 hvězdičky.

Úsporné výhoda:20% Super Ranní ptáče slevy, bezplatné noclehy, například, 14 = 10 a jiných cenových výhod spec. Termíny viz cena-kapitolu.

Informace o cenách dílu: Následující informace jsou platné pro letní sezónu 2017:
Snížení cen za full-platit při rezervaci do 01.03.2017 obdržíte slevu od 33 € za noc Vollzahker

All inclusive: Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10,30 do 24,00 dopoledne. Stolní víno k obědu a večeři. Večeře v zábavním restaurace (v restauraci 1x / týden, rezervace nutná). Svačiny 13-16 hod a 22-24 hodin. Při nízké obsazenosti pouze jeden hlavní restaurace je otevřena.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • letenku
  • letištní a bezpečnostní taxy
  • palivový poplatek
  • ubytování a stravování dle nabídky
  • služby delegáta (hovoří německy, někteří anglicky)
  • odbavení pouze v německém jazyce

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • fakultativní služby

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Neckermann AT, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Maroko
  • Místo dle CK: Agadir

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Caribbean Village Agador Tamlelt ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 350 m

Popis ubytování a programu zájezdu v originále

Následující text je zobrazen v originále... zobrazit strojový překlad
BELIEBT BEI STAMMGÄSTEN ... WEITLÄUFIGE ANLAGE ... 4 POOLS ...

• 24-STUNDEN-ZUFRIEDENHEITSVERSPRECHEN
• REISELEITERBESUCH IM HOTEL
• SPORT
• KIDS CLUB
• UNTERHALTUNG

Lage: Zentral. Über eine kleine Straße ca. 300 m zum hoteleigenen Strandabschnitt. Transferzeit ab Flughafen Agadir: ca. 25 bis 35 Minuten.

Ausstattung: Die Anlage mit 706 Zimmern besteht aus dem "Caribbean Village Agador" (343 Zimmer) und dem "El Pueblo Tamlelt" (363 Zimmer) und bietet Lobby mit Rezeption, WLAN in der Lobby und am Pool (inkl.), Hauptrestaurant, 6 Themenrestaurants, 4 Bars sowie Geschäfte. Im Garten 4 Pools (davon 2 beheizbar), Sonnenterrassen und Pool-Snackbar. Liegen, Schirme und Badetücher (Kaution) sind an den Pools und am Strand inklusive.

Unterbringung: Caribbean Village Agador (57130): Familienzimmer (A1-3A): 1 Raum mit Doppel- und Etagenbett, Mietsafe, SAT-TV, Telefon, Bad mit Dusche, WC, Balkon/Terrasse. Auch als Sparzimmer (A2S), Standard-Sparzimmer (A2W) oder Aktionszimmer (A2R), sonst wie A2A, buchbar. Doppelzimmer (A1-3P) im Erdgeschoss mit Terrasse, sonst wie A2A. El Pueblo Tamlelt (57460): Doppelzimmer (A1-2A) mit Mietsafe, SAT-TV, Telefon, Bad mit Dusche, WC, Balkon/Terrasse. Wahlw. als Sparzimmer (A2S), Standard-Sparzimmer (A2W) oder Aktionszimmer (A2R), sonst wie A2A, buchbar. Familienzimmer (A2-4F), 1 Raum, mit Doppel- und Etagenbetten oder abgetr. Schlafbereich, sonst wie A2A. Familienzimmer mit 2 Schlafzimmern (A2-5B), mit 2 Schlafräumen (2 Doppelbetten und 1 Schlafcouch), sonst wie A2A. Mindestbelegung: 5 Pers. (mind. 2 Erw.). Minikühlschrank und Föhn an der Rezeption erhältlich (geg. Geb.).

Essen & Trinken: All Inclusive. Zum Abendessen wird um angemessene Kleidung gebeten (für Herren lange Hosen).

Unterhaltung: Animation, großes Amphitheater (innen) mit Shows, Diskothek (Eintritt inklusive, Getränke gegen Gebühr).

Sport/Aktivitäten: Inklusive: Aerobic, Beachvolleyball, Boccia, Mehrzwecksportplatz (Basket-, Fußball), Minigolf, 4 Tennissandplätze (Schläger gegen Gebühr, Reservierung erforderlich), Tischtennis und Wassergymnastik. Gegen Gebühr: Billard, Bogenschießen und Fitnessraum.

Wellness: "Argane Spa" (ab 14 Jahre). Gegen Gebühr: Fitness-Academy, Friseur, Sauna, Hamam, Kosmetiksalon, Massagen.

Familien: Miniclub (4-12 Jahre), Kinderpool sowie Spielplatz.

Info: Landeskategorie: 3 Sterne.

Sparvorteil: Bis zu 20% Super-Frühbucherrabatt, Gratisnächte, z.B. 14=10 sowie weitere Preisvorteile zu best. Terminen siehe Preisteil.

Preisteilinformationen: Folgende Informationen sind gültig für die Sommersaison 2017:
Preisabschlag pro Vollzahler bei Buchung bis 01.03.2017 erhalten Sie einen Preisabschlag vom € 33 pro Vollzahker und Nacht

All Inclusive: Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke 10.30-24.00 Uhr. Tischwein zum Mittag- und Abendessen. Abendessen im Themenrestaurant (je Restaurant 1x/Woche; Reservierung erforderlich). Snacks 13-16 Uhr und 22-24 Uhr. Bei geringer Belegung ist nur 1 Hauptrestaurant geöffnet.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

29 uživatelů

Pořadí

13. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Maroko

Poslední komentář

14.11.2016 | Corvine
Datum pobytu: říjen 2016
Vynikající místo pro relax a klid pro ty, co nemají strach před mocnými vlnami Atlantiku, mají rádi písčité pláže a nechtějí se nudit.

Nejnovější recenze

1
23.2.2016 | Petr Bursa
Datum pobytu červenec 2015
1/5 - Nic moc
V tomto případě nevěřte ničemu, co se o Maroku píše. Budete hodně zklamáni hned po přistání na letišti. Arogantní, sprostí lidé, co mají snahu blbečky turisty okrást a nadávat. Za peníze, které zaplatíte cestovce, můžete být rádi, že se do Maroka dostanete, pokud se snad ale chcete vyspat a nechcete mít pod okny diskotéku nebo pravidelné noční rvačky, vytáhněte eura. Co si zaplatíte vašema prašivejma českejma prachama v Čechách nikoho nezajímá. Poslední den se nemáte ani kde osprchovat, upravit před cestou a ani nečekejte pomoc s hygienou když jste na dovolené s ročním dítětem. Pokoje opouštíte ráno a odlétáte až večer.
5
4.6.2015 | Martin
Datum pobytu květen 2015
5/5 - Úžasné
Absolutní spokojenost.Zvažuji návrat do tohoto hotelu, nicméně jiná situace asi bude v plné sezóně.
4
24.5.2015 | Lenka
Datum pobytu květen 2015
4/5 - Skvělé
byla jsem spokojená

Maroko

Maroko najdete na mapě na severozápadě Afriky, kde se střetává Evropa s Afrikou a také Středozemní moře a vody Atlantického oceánu. Území Maroka pokrývají vysoké hory Atlasu a Rífu na severu, saharské písky pokryly jih Maroka, úrodná políčka v nížinách doplňují tuto pestrou mozaiku. Cestováním napříč Marockým královstvím je možné vysledovat, jak ráz krajiny ovlivňuje život i tradice místních obyvatel. Na severu Maroka podél Středozemního moře je těžké si nevšimnout almohádské architektury, směsi arabsko-španělských vlivů, domy jsou převážně bílé barvy a i mezi lidmi je velmi rozšířená španělština. Oproti tomu vnitrozemí je ve znaku hliněných a cihlových domů ve žlutočervené barvě půdy, která umožňuje pěstování zemědělských plodin. Sahara pokrývá jižní část a značně zasahuje do života beduínů a nomádů. Nomádský způsob života udržují především berberské kmeny, ženy jsou zahalené do jemných tkanin v několikanásobných vrstvách a zajímavostí je, že se zahalují dle tradic i muži.

 

Povinná pobytová taxa ve výši 20 EUR/osoba/pobyt do 8 dní; 40 EUR/osoba/pobyt nad 8 dní, je splatná v hotovosti v místě pobytu.


Caribbean Village Agador & El Pueblo Tamlelt

Číslo zájezdu: 841230
Maroko, Agadir

Všechny termíny a možnosti (255)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Berlín - Schoenefeld 0:30
Út 30.1 – Út 13.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
590 EUR
SLM | Po slevě 7%
Letecky
Lipsko 0:15
Út 27.2 – Út 13.3.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
596 EUR
LM | Po slevě 14%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 0:30
Út 30.1 – Út 13.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
605 EUR
SLM | Po slevě 7%
Letecky
Lipsko 0:15
Út 20.2 – Út 6.3.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
610 EUR
LM | Po slevě 5%
Letecky
Lipsko 0:15
Út 27.2 – Út 13.3.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
611 EUR
LM | Po slevě 14%
Letecky
Lipsko 0:15
Út 6.3 – Út 20.3.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
619 EUR
LM | Po slevě 12%
Letecky
Lipsko 0:15
Út 20.2 – Út 6.3.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
625 EUR
LM | Po slevě 5%
Letecky
Lipsko 0:15
Út 6.3 – Út 20.3.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
634 EUR
LM | Po slevě 12%
Letecky
Lipsko 0:15
So 24.2 – Út 6.3.2018
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
539 EUR
LM | Po slevě 6%
Letecky
Lipsko 0:15
Út 3.4 – Út 17.4.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
647 EUR
Po slevě 10%
Letecky
Lipsko 0:15
Út 20.2 – So 3.3.2018
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
574 EUR
LM | Po slevě 5%
Letecky
Lipsko 0:15
So 17.2 – So 3.3.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
650 EUR
LM | Po slevě 5%
Letecky
Lipsko 0:15
So 24.2 – Út 6.3.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
11 dní
all inclusive
552 EUR
LM | Po slevě 6%
Letecky
Lipsko 0:15
Út 13.3 – Út 27.3.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
662 EUR
LM | Po slevě 12%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 0:30
Út 30.1 – Út 13.2.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
664 EUR
SLM | Po slevě 6%
Letecky
Lipsko 0:15
So 17.2 – So 3.3.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
665 EUR
LM | Po slevě 5%
Letecky
Lipsko 0:15
Út 20.2 – So 3.3.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
12 dní
all inclusive
588 EUR
LM | Po slevě 5%
Letecky
Lipsko 0:15
Út 27.2 – So 10.3.2018
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
589 EUR
LM | Po slevě 8%
Letecky
Lipsko 0:15
Út 3.4 – Út 17.4.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
667 EUR
Po slevě 10%
Letecky
Lipsko 0:15
Út 27.2 – Út 6.3.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
452 EUR
LM | Po slevě 13%
Letecky
Mnichov 1:10
St 31.1 – St 7.2.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
452 EUR
Letecky
Lipsko 0:15
Út 27.2 – Út 13.3.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
671 EUR
LM | Po slevě 13%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 0:30
Út 6.2 – Út 20.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
671 EUR
Letecky
Lipsko 0:15
So 3.3 – Út 13.3.2018
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
567 EUR
LM | Po slevě 10%
Letecky
Lipsko 0:15
So 17.2 – Út 27.2.2018
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
568 EUR