Casa Confortina

  Itálie, Lombardie, Valtellina, Alta Valtellina, Livigno

Casa Confortina

    Itálie, Lombardie, Valtellina, Alta Valtellina, Livigno
Číslo zájezdu: 1 807 194
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

3-pokojový apartmán 60 m2 v 1. patře. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžkem (80 cm). Vstup na balkon. Otevřená jídelna s jídelním stolem. Obytná kuchyně (trouba, 4-plotýnkový plynový vařič, mraznička, elektrický kávovar) s jídelním stolem a TV (plochá obrazovka), kamny na dřevo. Vstup na balkon. Koupelna s vanou, bidetem a WC. Topení na naftu. Balkon. Lehátka. Panoramatický výhled. K dispozici: dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). 014037-CNI-00047

Popis

Malý rodinný dům 'Casa Confortina', 2-podlažní. Ve čtvrti S. Rocco 1.5 km od centra Livigno, 37 km od centra Bormio, 200 m od sjezdovek. Společné: malá zahrada (není oplocena) rostlinami. Zahradní nábytek, gril. V domě: lyžárna. Veřejné parkoviště 50 m na ulici. Obchod 50 m, supermarket 100 m, krytý bazén 3 km. Lyžařský vlek 700 m, lyžařské sjezdovky 200 m, zastávka skibusu 150 m, běžkařské stopy 100 m. Lyžařská střediska: Mottolino. Upozornění: skibus zdarma. Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Majitel objektu bydlí ve stejném domě.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Náklady na energii
  • Závěrečný úklid

Základní cena nezahrnuje

  • Povlečení - 1 sada na každé lůžko - 10.0 EUR za osobu
  • Dětská postýlka (do 2 let) - 5.0 EUR za den
  • Vratná kauce v hotovosti - 150.0 EUR paušál
  • Ručníky - 1 sada na každé lůžko

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Lombardie
  • Místo dle CK: Livigno

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 807 194
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Casa Confortina
    Itálie, Lombardie, Valtellina, Alta Valtellina, Livigno

Cena od
2 362 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 194

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
9 447,95 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč