Casa Martina (BOL550)

  Itálie, Italská jezera, Lago di Bolsena

Casa Martina (BOL550)

    Itálie, Italská jezera, Lago di Bolsena
Původní cena
2 603 Kč/os

Cena od
2 458 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 444
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'Casa Martina (BOL550)', 3-pokojový dům 70 m2. Pěkně a rustikálně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou, jídelním stolem, TV se satelitním vysíláním a kamny na dřevo. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžkem. Kuchyňský kout (2-plotýnkový plynový vařič, toustovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Plynové topení. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled na jezero. K dispozici: pračka, síť proti hmyzu, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). Maximálně 1 pes povolen.

Popis

Rodinný dům 'Casa Martina'. 2 km od centra Montefiascone, 14 km od centra Bolsena, 100 km od centra Roma, ve svahu, 5 km od jezera. Společné: pozemek (oplocený). V domě: střešní terasa. Parkovací místo u domu. Obchod 800 m, supermarket 1 km, železniční stanice 'Montefiascone' 5 km, písečná pláž 'Lago di Bolsena' 7 km, travnatá pláž 'Lago di Bolsena' 5 km. Prodej místních zemědělských výrobků.

Základní cena zahrnuje

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička
 • Náklady na energii
 • Závěrečný úklid
 • Plyn
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

 • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
 • Change of bed linen and towels - 5.0 EUR
 • Poplatek z pobytu - 1.0 EUR za osobu/den
 • Pes (povolen max. 1) - 25.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Lazio
 • Místo dle CK: Lago di Bolsena

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 806 444
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Casa Martina (BOL550)
    Itálie, Italská jezera, Lago di Bolsena

Původní cena
2 603 Kč/os

Cena od
2 458 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 444

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
12 286,14 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
825 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
638 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč