Cava

  Itálie, Sicílie, Scicli

Cava

    Itálie, Sicílie, Scicli
Původní cena
1 440 Kč/os

Cena od
1 359 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 938
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

2-pokojový apartmán 40 m2 v 2. patře. Účelně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou pro 2 osoby, TV a klimatizací. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, trouba, mraznička) s jídelním stolem. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: 1 pes povolen. Bez výtahu.

Popis

Cava d'Aliga 5 km od Scicli: Rodinný dům 'Cava'. 6 apartmánů v rezidenci. Slunná poloha, 500 m od moře, 500 m od pláže. Společné: terasa, gril. Příjezd k domu. Parkovací místo (4 x) na pozemku, veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny, restaurace 300 m. Zajímavosti v okolí: Donnalucata 8 km, Sampieri 8 km. Upozornění: auto doporučeno. Fotografie domu jsou vzorové.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Dětská postýlka (do 2 let)
  • Závěrečný úklid

Základní cena nezahrnuje

  • Povlečení - 1 sada na každé lůžko - 7.0 EUR za osobu
  • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
  • Pes - 5.0 EUR za den
  • Ručníky - 1 sada na každé lůžko - 7.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Sicílie
  • Místo dle CK: Scicli

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 806 938
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Cava
    Itálie, Sicílie, Scicli

Původní cena
1 440 Kč/os

Cena od
1 359 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 938

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
5 435,95 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč