Cenger Beach

  Turecko, Side, Turecká riviéra, Kizilot

4/5

Cenger Beach

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Kizilot
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Hotel s přátelskou atmosférou se skládá ze dvou navzájem propojených sedmipatrových budov. Naleznete zde vše, co potřebujete k příjemně prožité dovolené - hezké ubytování a velmi kvalitní služby. Hotel je situován v klidném prostředí, stranou od rušných středisek. Historické centrum Side je vzdáleno cca 20 km, vzdálenost od letiště je cca 75 km.
PLÁŽ
Pěkná písečná pláž s oblázky cca 150 metrů od hotelu a je přístupná přes místní komunikaci (podchodem). Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.
UBYTOVÁNÍ
Velmi vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, koupelnou, fénem, minibarem za poplatek, trezorem za poplatek, balkonem nebo terasou.
STRAVOVÁNÍ
ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, pozdní snídaně, během dne lehké občerstvení, jednou za pobyt možnost večeře v a´la carte restauraci (nutná rezervace), odpolední káva a čaj, zákusky. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby lze čerpat od 10:00 do 24:00 hod.
VYBAVENÍ
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a´la carte restaurace, několik barů, menší obchodní arkáda, konferenční místnost, 2 venkovní bazény, jeden se skluzavkami, dětský bazén, wi-fi na recepci zdarma.
AKTIVITY
Animační programy pro děti i dospělé, večerní představení a show, hotelová diskotéka, stolní tenis, plážový volejbal, vodní pólo, aerobic, pétanque, dětské hřiště, miniklub.

Základní cena zahrnuje

  • - leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
  • - leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • - komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.
  • - Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.
  • - komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Turecká riviéra
  • Místo dle CK: Side

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Cenger Beach Resort & Spa *****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m
Všechny zájezdy do  Cenger Beach Resort & Spa

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 739 159
dnes 12–18 h

Hodnocení

4/ 5 13 recenzí


SLUNÍČKO 76 červenec 2019
TURECKO 2019/26.7-2.8. 5 ženských(17,43,62,65,73) se vydalo do TURECKA :))po 4 letech opět do SIDE,jen do jiné lokality... Vše bylo skvělé...ubytování,s... celá recenze


Antonie Nováková červenec 2019
Jedna z nejlepších dovolených!. Díky skvělých služeb v hotelu byla tohle jedna z nejlepších dovolených, které jsem kdy zažila!... celá recenze


Milada, Kostice září 2018
Celkem krásná dovolená. První tři dny dovolené super, pak už to byla nuda. Týden opravdu stačí. Příště pojedeme určitě zase do Turecka ale do jiného hot... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-cenger-beach-side-turecko-z1739159/1205942361/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Cenger Beach
    Turecko, Side, Turecká riviéra, Kizilot

Původní cena
21 990 Kč/os

Cena
16 590 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 739 159

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
16 590 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
790 Kč