Termín:
22. 3. – 16. 4. 2018
Počet dní:
26 (čt – po)
Počet nocí:
23
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Jedinečná cesta kolem světa
V roce 2018 pro Vás CK připravila další a opět novou Cestu kolem světa. Letošní Cesta bude již sedmou v pořadí a my se na tuto se šťastnou číslovkou již velmi těšíme. Při tvorbě itineráře jsme se snažili zohlednit veškeré připomínky a podněty z předchozích ročníků Cest, stejně tak jako návrhy a inspirace našich cestovatelů. Z minulosti víme, že stejně důležitá, jako je atraktivita jednotlivých zastávek a vysoký standard všech služeb, jsou lidé, se kterými tuto Cestu absolvujete. Ani letos tedy nechceme v žádném případě slevit z našich nároků na kvalitu, a proto se budeme chtít osobně poznat a sejít s každým zájemcem na nezávazné schůzce, která Vám Cestu představí do těch nejmenších podrobností. Čeká Vás 10 nevšedních destinací během 25 dní, které se nesmazatelně zapíší do Vašich pomyslných cesto - vatelských deníků. Můžete se také těšit na příjemnou neformální atmosféru, která tento unikátní zájezd vždy doprovází. Trasa cesty vede místy, která jste chtěli vždy navštívit, ale tak nějak Vám to zatím nevyšlo a nebo byla zkrátka příliš daleko. Pro každého z nás je čas vzácný a chtěli bychom toho ještě tolik vidět, navštívit, stihnout a zažít. Naše Cesta je skvělým řešením pro ty, kteří nemají dostatek času navštívit každou zemi a strávit v ní delší čas. Pobyt v každé zastávce je dostatečně dlouhý na to, abychom mohli zažít místní atmosféru a navštívit ty nejatraktivnější zajímavosti a památky. Naši klienti také oceňují možnost návštěvy destinací nacházejících se na druhé straně naší planety bez nutnosti úmorných letů na pravidelných linkách čítajících dlouhé desítky hodin a několik přestupů. V průběhu Cesty kolem světa dosáhneme i těch nejvzdálenějších míst naší planety krátkými přelety, a to v pohodlí vlastního letadla. Opět Vám nabídneme další nadstandardní služby, jako je asistence při manipulaci se zavazadly nebo asistence lékaře po celou dobu cesty. Společně s 10 atraktivními zastávkami na zajímavých místech naší nádherné planety, činí i výše zmíněné racionální argumenty naši Cestu kolem světa jedinečným zájezdem, ke kterému se budete ve svých vzpomínkách rádi vracet.
ORIENTAČNÍ DÉLKY JEDNOTLIVÝCH LETŮ
Praha – Azory 4 hod. 50 min.
Azory – Svatý Martin 5 hod. 50 min.
Svatý Martin – Managua 3 hod. 45 min.
Managua – New Orleans 2 hod. 55 min.
New Orleans – San Diego 3 hod. 50 min.
San Diego – Maui 5 hod. 40 min.
Maui – Oahu 0 hod. 40 min.
Oahu – Šalamounovy ostrovy 7 hod. 10 min.
Šalamounovy ostrovy – Darwin 3 hod. 55 min.
Darwin – Palau 3 hod. 15 min.
Palau – Okinawa 2 hod. 55 min.
Okinawa – Hanoj 3 hod. 50 min.
Haiphong – Ahmedabat 4 hod. 45 min.
Ahmedabat - Doha 3 hod. 30 min.
Doha - Praha 5 hod. 50 min.
Výjimečný zájezd – výjimečné služby
10 EXOTICKÝCH DOVOLENÝCH ZA 25 DNÍ Za 25 dní navštíví účastníci 10 exotických destinací, kde si každý přijde na své. Vy, cestovatelé, ochutnáte omamný koktejl kultur a přírodních krás, který namíchala naše čarokrásná planeta Země. Tento koktejl Vás zaručeně okouzlí a navodí pocit, že jste na Vaší úžasné cestě mnohem déle než ve skutečnosti. Zároveň Vám také naše Cesta ukáže místa, na které se budete chtít v budoucnu vrátit a strávit v nich více času. Jako krásný sen, který se snad jen zdál, se budou jevit vzpomínky na úžasný Svatý Martin s jeho karibskou atmosférou a neopakovatelnými zážitky z jednoho z nejikoničtějších letišť světa, středoamerickou přírodní nádheru Nikaraguy či fascinující atmosféru amerického New Orleans, kde jakoby se člověk přenesl zpět časem a vychutnal si skvělý koktejl za doprovodu jazzu v té nejčistší podobě a v dokonalých kulisách. Do vašich vzpomínek se navždy zapíše ostrov Maui z Havajských ostrovů, pojmenovaný přímo po mýtickém polobohovi, exotické Šalamounovy ostrovy se svou neopakovatelnou atmosférou i historickým svědectvím. Austrálie si pro Vás tentokrát přichystala dechberoucí nekonečné obzory a panenskou přírodu ve světově proslulém Národním parku Kakadu a dokonalým příkladem přírodního ráje se nenechá zahanbit ani ikonické Palau. Japonská Okinawa nabídne cennou exkurzi do života Japonců mimo nejrušnější ostrovní megalopole a umožní Vám tak nasát Japonsko trochu jinak než obvykle. Další zastávkou Cesty kolem světa roku 2018 pak bude Vietnam se svým obrovským potenciálem a hrdostí místního obyvatelstva. Nemineme Hanoj ani přenádhernou zátoku Ha Long Bay a naši úžasnou výpravu zakončíme v království Qatar, kde na nás dýchne ten pravý perský luxus dnešních dnů.
UBYTOVÁNÍ NA LUXUSNÍ ÚROVNI V každé destinaci na trase Cesty kolem světa je pro Vás zajištěno ubytování v luxusních hotelech kategorie 5* náležejících k těm nejlepším hotelovým řetězcům světa (Kempinski, InterContinental apod.). Výjimku tvoří ubytování v Honiaře na Šalamounových ostrovech a v Austrálii, v Národním parku Kakadu, kde Vám poskytneme ubytování v nejlepším hotelu v místě, který je v kategorii 4*.
LETECKÁ DOPRAVA BOEING 737–800 „COMFORT JET“ Leteckou dopravu na Cestě kolem světa 2018 s odletem z Prahy zajišťuje česká letecká společnost TRAVEL SERVICE, která patří mezi největší dopravce ve střední Evropě a jejíž služby byly při všech šesti předchozích cestách bezchybné a na nejvyšší možné úrovni. Moderní letadlo Boeing 737–800 bude speciálně upravené z klasické 189místné verze na 64místnou komfortní konfiguraci se službami v duchu 'Private jet'. Standardní sedadla (trojsedačky) jsou nahrazena komfortními a pohodlnými koženými křesly (dvojsedačkami) s možností polohování do 120°. Mezi řadami sedaček je zvětšen rozestup na 114 cm a více (ze standardních 76), což Vám přinese mnohem pohodlnější cestování. Samozřejmostí je profesionální a prověřený palubní personál. O Vaše pohodlí a bezpečnost letu a pohodlí na palubě se postarají 3 zkušení piloti a 4 šarmantní české stewardky a stewardi. Během celého zájezdu nemusíte nikdy a nikde přestupovat, všude budete cestovat Vaším letadlem, které Vám poskytne maximální komfort. Odlety plánujeme převážně na dopoledne, aby přílet do následující zastávky byl odpoledne místního času, (samozřejmě s chutným obědem a neomezenými drinky na palubě letadla).
PRODEJNÍ SÍŤ CESTY KOLEM SVĚTA Cestu kolem světa 2018 si lze zakoupit výhradně přímo v cestovní kanceláři. Při objednávce zájezdu je nutno uhradit 30% zálohy do 14 dnů od podpisu smlouvy, doplatek celé ceny zájezdu se hradí 3 měsíce před odletem. Před samotným podpisem Smlouvy o obstarání zájezdu je možné tuto smlouvu prostudovat, k čemuž slouží 7denní lhůta ode dne rezervace. Pokud budete mít o tento unikátní zájezd zájem, kontaktujte nás prosím a my se s Vámi rádi osobně sejdeme, abychom Vám naši Cestu kolem světa představili do nejmenších detailů. Organizátor projektu Cesty kolem světa si vyhrazuje právo zrušit zájezd v případě jeho nízké obsazenosti, nejpozději však 3 měsíce před odletem. V tomto případě okamžitě vrátí klientům uhrazenou 30% zálohu v plné výši (za dobu realizace Cesty kolem světa soukromým letadlem v letech 2012 až 2017 ke zrušení nikdy nedošlo).
NADSTANDARDNÍ POJIŠTĚNÍ STORNA VE VÝŠI 100% Z CENY ZÁJEZDU Jelikož si uvědomujeme, že Cesta kolem světa není obyčejný zájezd, je nutné se na něj včas připravit a objednat si ho se značným předstihem. Díky tomu vzniká určitá obava z případných komplikací v době odletu. Z tohoto důvodu Vám fakultativně nabízíme možnost speciálního nadstandardního pojištění storna zájezdu od České pojišťovny (bez limitu ceny zájezdu a bez spoluúčasti), které v případě nepředvídaných situací zabraňujících vycestovat na Cestu kolem světa plně pokryje požadovaný storno poplatek. Pojistnou událostí je zrušení pojištěné cesty a to z důvodu: a) vážného akutního onemocnění nebo úrazu, které utrpěl pojištěný, jeho blízká osoba nebo spolucestující a které si vyžádaly lékařem doporučené upoutání na lůžko nebo hospitalizaci. b) smrti pojištěného nebo jeho blízké osoby nebo spolucestujícího. c) značné škody na majetku pojištěného nebo spolucestujícího vzniklé na území ČR během trvání pojištění, která byla způsobena následkem živelní události pokud pojištěný prokáže, že z tohoto důvodu nemůže nastoupit na pojištěnou cestu. d) zničení nebo ztráty cestovních dokladů pojištěného nebo spolucestujícího v důsledku živelné události méně než 3 pracovní dny před nástupem na pojištěnou cestu. e) povolání pojištěného nebo spolucestujícího na vojenské cvičení, pokud prokáže pojištěný či spolucestující, že povolávací rozkaz mu byl doručen až po uzavření pojištění.
DOKONALÉ PALUBNÍ SLUŽBY Na palubě vašeho letadla o Vás bude vždy postaráno, během každého letu bude servírováno občerstvení v kvalitě, pestrosti a množství běžné business třídy. Opakovaně se tedy můžete těšit na přípitky značkovými alkoholickými nápoji, čerstvé ovoce, tříchodové obědové menu s možností výběru hlavního jídla ze 3 denních nabídek, značkové nealkoholické i alkoholické nápoje včetně kvalitních vín, koňaků, whisky, piva, kávy či čaje. Odbavování cestujících před každým odletem bude urychlené, jelikož rozdělení křesel v letadle zůstává po celou dobu cesty stejné a Vy se bude vracet vždy na svou sedačku.
ZAVAZADLOVÝ SERVIS V každé destinaci uděláme maximum pro Váš komfort i z hlediska zavazadel. Po příletu budou Vaše cestovní zavazadla dopravena z letiště až do hotelového pokoje za osobního dohledu jednoho člena obslužného týmu. Tentýž servis Vám nabídneme také při odletu. Cena zájezdu zahrnuje přepravu odbavených zavazadel (až 3 ks na osobu) a příručního zavazadla do 8 kg. Z naší zkušenosti můžeme potvrdit, že zavazadlo o váze 25 kg je pro sbalení na Cestu kolem světa naprosto dostačující. Mnoho našich klientů využívá servis praní prádla na hotelu přibližně v polovině naší cesty. Tím je možno docílit redukce váhy Vašich zavazadel.
NEPŘETRŽITÁ SLUŽBA LÉKAŘE Jedním z důležitých členů našeho týmu je lékař, který je cestujícím k dispozici během celého zájezdu (na palubě letadla i během pobytů). Námi vybraný a prověřený lékař má velké zkušenosti s cestováním i s Cestami kolem světa soukromým letadlem. Kromě základních lékařských služeb a konzultací nabídne i vlastní zkušenosti a rady, jak překonávat případné problémy s cestováním a v neposlední řadě je připraven na místní odlišnosti jednotlivých destinací, ale zároveň je vybaven dostatečným množstvím medikamentů z ČR.
NAŠI NEJLEPŠÍ PRŮVODCI K VAŠIM SLUŽBÁM Po celou dobu naší společné cesty se o Vás budou starat naši nejlepší průvodci, kteří jsou připraveni Vám poskytnout naprosto kompletní informace o zemi, kterou navštívíte včetně exkluzivních zajímavostí, pikantností a jejich tajných tipů. Na naší cestě budou po celou dobu na všechny služby (transfery, ubytování, gastronomii) dohlížet a osobně při nich asistovat 3 zkušení čeští či slovenští průvodci. Spolu s domácími průvodci budou také provázet všechny naplánované výlety a prohlídky. Na každého průvodce připadne vždy skupina maximálně o 22 osobách. Tato skupina bude mít také vždy k dispozici vlastní autobus. Díky tomuto rozdělení Vám můžeme garantovat i v autobusech na naší cestě maximální pohodlí a dostatečný prostor. V neposlední řadě zajišťuje tento systém i vlastní okénko pro každého, což je při okružních prohlídkách velice oceňovaný bonus.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou přepravu na trase Praha - Svatý Martin - Nikaragua - USA (New Orleans) - Havajské ostrovy (Maui) - Šalamounovy ostrovy - Austrálie (Darwin) - Palau - Japonsko (Okinawa) - Vietnam - Qatar - Praha v komfortnÍ třídě
přepravu odbavených zavazadel (až 3 ks na osobu) a příručního zavazadla do 8 kg
letištní a bezpečnostní poplatky
autobusové transfery z letišť do hotelů a zpět
3x ubytování v luxusním hotelu s All Inclusive (Svatý Martin)
20x ubytování v luxusních hotelech se snídaní
1x uvítací večeře včetně nápojů
1x rozlučková galavečeře včetně nápojů
15x catering / občerstvení na palubě letadla v kvalitě business třídy (jídla i nápoje)
průvodcovské, informační a asistenční služby profesionálních českých a slovenských průvodců během celého zájezdu
služby a konzultace profesionálního lékaře během celého zájezdu
handlingové služby odbavení zavazadel za asistence člena obslužného týmu
vízové poplatky do USA, Austrálie, Vietnamu a Qataru (nutný biometrický pas s platností minimálně 6 měsíců po návratu ze zájezdu s volnými 6 stranami)
místní daně a poplatky
vstupy do národních parků
standardní spropitné / bakšišné pro místní
řidiče, průvodce, nosiče zavazadel / portýry
komplexní cestovní pojištění včetně úrazového pojištění a pojištění léčebných výloh

Základní cena nezahrnuje

fakultativní výlety v jednotlivých pobytových místech (s českými nebo slovenskými a místními průvodci – tyto služby lze doobjednat i dodatečně po objednání zájezdu, a to nejpozději 3 měsíce před odletem na Cestu kolem světa), nadstandardní pojištění storna zájezdu ve výši 100% z ceny zájezdu (bez limitu ceny zájezdu a bez spoluúčasti) = 29.990,– Kč / osoba (možné sjednat pouze při objednání zájezdu, ne dodatečně!), ubytování v hotelových pokojích vyšší kategorie (suity apod. na vyžádání), palivový příplatek (v případě, že světová cena leteckého paliva v termínu 1 měsíc před odletem na zájezd bude vyšší o více než 25 % oproti kalkulované ceně leteckého paliva k 1.6.2017)Platební a storno podmínky, při objednávce zájezdu se platí 30% záloha,, doplatek do celé částky je 3 měsíce před odletem na zájezd, tj. do 23.12.2017, každý zákazník má právo kdykoliv před začátkem zájezdu zrušit s CK smluvní vztah, tj. odstoupit od smlouvy / stornovat zájezd. CK má v tomto případě právo účtovat za každou přihlášenou osobu storno poplatek:, – 30 % z celkové ceny zájezdu v případě storna / zrušení zájezdu do 90. dne před začátkem zájezdu, – 60 % v případě storna / zrušení zájezdu od 89. do 60. dne před začátkem zájezdu, – 100 % v případě storna / zrušení zájezdu od 59. dne před začátkem zájezdu

Poznámka

NA TENTO ZÁJEZD SE NEVZTAHUJE SLEVOVÝ SYSTÉM CK.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Eso travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Azory, Darwin, Hanoj, Managua, Maui, New Orleans, Oahu, Okinawa, Palau, San Diego, Svatý Martin

Cesta kolem světa soukromým letadlem Boeing 737

Číslo zájezdu: 887789
Argentina, Austrálie, Brazílie, Francie, Indonésie, Jamajka, Panama, Vietnam, Kalifornie, Korsika, Louisiana, Nikaragua, Vietnam, Darwin, Hanoj, Managua, New Orleans, San Diego

Všechny termíny a možnosti (1)