Chaouette

  Itálie, Valle d'Aosta, Sarre

Chaouette

    Itálie, Valle d'Aosta, Sarre
Původní cena
1 156 Kč/os

Cena od
1 091 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 033
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'Chaouette', 3-pokojový apartmán 75 m2 v 2. patře. Světlý interiér, účelně a komfortně zařízeno: obývací pokoj s otevřeným krbem, jídelním stolem, jídelním koutem a TV (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2 x 2 lůžky nad sebou. Kuchyňský kout (1-plotýnkový vařič, 3-plotýnkový plynový vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička) s jídelním stolem a jídelním koutem. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Zahradní nábytek. Výhled na hory a do zahrady. K dispozici: vysoušeč vlasů, dřevo (extra). Internet (WiFi, zdarma). Vhodné pro rodiny.

Popis

Ville Sur Sarre 12 km od Aosta: Velká, pěkná, rustikální chata 'Chalet Remondet', 1'300 m n.m., 3-podlažní, obklopena stromy. V osadě Remondet, klidná, slunná, vyvýšená poloha, v lese, jižní orientace. Společné: park 14 ha (oplocený), velká zahrada 600 m2 (oplocená) s rostlinami a stromy, louka k odpočinku. Gril, dětské hřiště. V domě: ústřední topení. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 6 km, restaurace 4 km, půjčovna jízdních kol 12 km, autobusová zastávka 6 km, krytý bazén 6 km. Tenis 6 km, kluziště 12 km. Zajímavosti v okolí: ovovia Aosta-Pila 13 km, area pic-nic 'Source du Ruet' 3 km, Courmayeur Mont Blanc 38 km. Turistické oblasti: rifugio Fallere 11 km. Upozornění: auto doporučeno, bez výtahu. Zvířata v sousedství. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Topení
  • Závěrečný úklid

Základní cena nezahrnuje

  • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko - 15.0 EUR za osobu

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Valle d'Aosta
  • Místo dle CK: Sarre

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 807 033
dnes 8–17 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Chaouette
    Itálie, Valle d'Aosta, Sarre

Původní cena
1 156 Kč/os

Cena od
1 091 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 033

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
6 544 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč